Informacija
Prekių katalogas

Fotoaparatai ir jų priedai

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Fotoaparatai ir jų priedai kategorijoje parduodamos garsių gamintojų Canon, Sony, NIKON, Panasonic, Fujifilm prekės. Fotoaparatai ir jų priedai kategorijoje kainos prasideda nuo 1,99 €. Šioje kategorijoje Bigbox.lt parduotuvėje prekių kiekis 225. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių atributus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Fotoaparatai ir jų priedai

Bigbox parduotuvėje internetu galite įsigyti įvairių skaitmeninių, mėgėjiškų, profesionalių, sisteminių, momentinių fotoaparatų bei jų priedų. Prekių pasirinkimas yra tikrai platus, todėl tikrai pravers žinios, padėsiančios greičiau ir tiksliau pasirinkti tai, ko reikia.

Jeigu jus domina skaitmeninis fotoaparatas, tikriausiai jo norite laisvalaikiui, pramogoms arba kelionėms. Mūsų prekių kataloge yra Sony, Canon, Kodak, Nikon, Fuji, OLYMPUS ir kitų gamintojų skaitmeniniai fotoaparatai. Jie itin gerai tinka pradedantiesiems, kurie nori mokytis fotografuoti arba ieško įrangos, kokybiško vaizdo filmavimui. Dauguma skaitmeninių fotoaparatų yra filmuojantys, vaizdą įrašantys net 4K arba FULL HD raiška. Dėl to vaizdo kokybė bus labai aukšta ir galėsite džiaugtis produkcijos kokybe bei puikiomis spalvomis, galybe nustatymų, kurie leis išspausti maksimalias fotoaparato galimybes. Vidutinės klasės skaitmeninio fotoaparato kaina prasideda nuo ~200€. Tačiau, aukščiausios klasės, itin gerus objektyvus turintys bei naujausias technologijas pažabojantys įrenginiai kainuoja ir daugiau, nes veikia kone kaip profesionali įranga.

Veidrodinis arba sisteminis fotoaparatas jau yra laikomas profesionalios arba bent jau nebe mėgėjiškos, profesionalesnės fotografavimo įrangos dalimi. Šioje prekių kategorijoje taip pat rasime: Canon, Fuji, NIKON, Olympus, Sony bei Panasonic, tarp keleto kitų gamintojų. Šie įrenginiai yra geriausi naudotojui, kuris – profesionalus fotografas arba turi žinių apie šį hobį/amatą/meną.. Taip yra todėl, kad šie fotoaparatai turi labai dideles galimybes (gali fotografuoti itin raiškiai bei fokusuoti vaizdą beveik bet kokiu atstumu), tačiau norint maksimalios naudos, reikia turėti skirtingų objektyvų. Vieni skirti fotografavimui iš labai arti (macro), kiti išgauna labai geras spalvas ir t.t. Jeigu svarstote apie tokio fotoaparato įsigijimą, būtinai užsukite ir į aksesuarų bei priedų skiltį.

Momentinis (juostinis) fotoaparatas yra ne tik puikus pirkinys, bet ir nuostabi dovana. Kuomet renkatės momentinį fotoaparatą, pirmiausiai atkreipkite dėmesį į tai, kokias juosteles jis naudos. Pvz., FujiFilm Instax serijos gaminiai naudoja mini, square bei wide juosteles. Visos jos tinka tik tam tikriems modeliams, todėl reikėtų įvertinti ir fotojuostelių kainą, prieš perkant patį įrenginį. Jeigu norite tik momentinių nuotraukų, bet nebūtinai pačio fotoaparato, galite įsigyti tokių nuotraukų spausdintuvą, kuris galės iš karto atspausdinti tokį kadrą, kokį pagamintų fotoaparatas.

Bene garsiausias ir kokybiškiausių objektyvų gamintojas yra vokiečių koncernas Leica. Kaip daug kas žino, Leica kamera yra laikoma fotografavimo kokybiškumo garantu, savotišku etalonu. Tokios profesionalios, kokybiškos įrangos rasite ir mūsų kataloge.

Kategorijoje fotoaparatų bei vaizdo kamerų priedai rasite visko pilno kadro, mini ar įvairiems kitiems fotoaparatams. Čia rasite: SD, MicroSD, MMC korteles bei jų skaitytuvus, objektyvus ir blykstes, trikojus, dėklus, krepšius, baterijas bei jų įkroviklius bei mikrofonus ir daug kitų priedų.

Nesvarbu ar jus domina paprastas analoginis, retro stiliaus fotoaparatas ar atsparus vandeniui, profesionalus įrenginys – tikrai turėsite iš ko pasirinkti mūsų internetinėje parduotuvėje. Prekes galite filtruoti pagal savo poreikius, pridėti į palyginimą ar norų sąrašą bei matyti, kokie kitų pirkėjų atsiliepimai apie ją. Profesionalią ar aukštos klasės fotografavimo bei vaizdo filmavimo įrangą galite įsigyti išsimokėtinai, - lizingu. Mūsų partneriai SB Lizingas daugumai prekių bei specialių akcijų metu siūlo lizingą be pabrangimo. Prenumeruodami naujienlaiškį turėsite galimybę pirmieji sužinoti apie tai, kam taikoma akcija ir kokios prekės parduodamos pigiau, žemesne kaina nei įprastai, tarp jų ir fotoaparatai!

Kitos fotoaparatų kategorijos: Vaikiški fotoaparataiFotoaparatai pradedantiesiemsKompaktiniai fotoaparataiProfesionalūs fotoaparataiPilno kadro fotoaparatai