Prekių katalogas

Elektromobiliai

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Elektromobiliai parduodami(-os) tokių garsių gamintojų kaip Ocie, Smoby. Elektromobiliai kainos prasideda nuo 75,99 €. Bigbox.lt parduotuvėje rasite daugiau nei 65 skirtingų modelių. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių parametrus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Kaina
75 519
Gamintojas
daugiau mažiau
Lytis
daugiau mažiau
Amžius
daugiau mažiau
Prekės kategorija
daugiau mažiau
Filtras

Prekių filtras Išvalyti filtrus

DUK

Šioje kategorijoje turime daugiau nei 65 prekių, o jų kainos prasideda nuo 75.99 Eur
Prekių pristatymas dažniausiai įgyvendinamas per 1-3 darbo dienas. Tikslesnį terminą rasite nurodytą prie konkrečios prekės.

Elektromobiliai (vaikiški)

Jau daugelį metų vaikiški elektromobiliai yra tarp populiariausių bei daugiausiai geidžiamų žaislų. Tiek berniukai, tiek mergaitės nori su jais važinėtis ir smagiai leisti laiką. Įvairaus amžiaus mažyliai gali patirti be galo smagias emocijas, kuomet atsisėda į tam skirtą vietą ir patys valdo arba leidžiasi vežiojami tėvelių. Jeigu jus domina kokybiški ir realius automobilius, motociklus ar motorolerius primenantys elektromobiliai, elektriniai motociklai ir motoroleriai vaikams, Bigbox prekių kataloge tikrai rasite tai, kas patiks!

BMW arba dvivietis Land Rover visureigis, legendinis Vespa motoroleris arba Harley Davison triratis ir daugybė kitų, į realias transporto priemones panašių elektromobilių yra prekių kataloge. Kaip išsirinkti geriausią ir tinkamiausią? Visų pirma, reikia įvertinti savo atžalos amžių. Atžaloms iki maždaug 3 metų reikėtų  parinkti nuotoliniu būdu valdomus automobiliukus, kuriuos su pulteliu valdytų tėvai, vyresni broliai ar sesės. Nors mažesnis vaikas teoriškai ir gali tai daryti pats, tačiau tai nėra saugu. Nuo maždaug 3 metų amžiaus atžalos jau būna pakankamai supratingos, kad galėtų valdyti elektromobiliukus patys. Vyresniems vaikams tinkami modeliai yra ir šiek tiek galingesni bei greitesni, į tai taip pat reikėtų atkreipti dėmesį.

Kas liečia dizainą, sunku išskirti vienas prekes nuo kitų, nes estetika yra suprantama visiškai subjektyviai. Vieniems labiau patinka ryškiaspalviai sportiniai kėbulai, o kiti nori visureigio arba net traktoriuko. Privalumas tas, kad kai kuriais atvejais jūs net galite rasti savojo automobilio atitikmenį ir įsigyti žaislinę jo versiją internetu. Paspaudę ant prekės, būsite nukreipti į individualų jos puslapį bei galėsite sužinoti visą svarbiausią techninę informaciją. Aktualiausia yra:

  •        Galia
  •        Maksimalus svoris, kurį gali išlaikyti
  •        Pakrovimo lizdas (12v, 24v ir kt.)
  •        Pačio automobiliuko svoris
  •        Matmenys
  •        Maksimalus greitis
  •        Pavaros bei galia

Visi kiti kriterijai yra individualūs ir priklauso nuo modelio. Kiek brangesni elektromobiliukai gali turėti šviesos bei garso efektų. Na, o patys geriausi modeliai turės tikroviškai atkurtą, sumažintą salono versiją. Patogūs prekių filtrai leis kataloge susiaurinti paiešką bei matyti tik tas prekes, kurios jums yra aktualios. Rūšiuokite jas pagal kainą, gamintoją ar kitas kategorijas. Nusistatykite savo biudžetą ir greičiau raskite geriausią automobiliuką, motociklą ar kitą transporto priemonę. Prenumeruokite naujienlaiškį tam, kad galėtumėte juos įsigyti pigiau. Tai įmanoma, nes pirmieji gausite informaciją apie pasiūlymus bei žinosite, kuriems elektromobiliukams taikoma akcija bei kada įsigalioja nuolaidų kodai ir t.t.

Kilus klausimams apie 4x4 elektromobilį arba bet kurią prekę iš šios kategorijos, drąsiai juos užduokite rašydami elektroniniu paštu arba skambindami telefonu, arba per socialinius tinklus.

Jeigu domina, daugumą vaikiškų elektromobilių galėsite įsigyti išsimokėtinai, pasirinkę lanksčius SB Lizingas mokėjimo pasiūlymus. Daugumą prekių bus galima įsigyti lizingu be pabrangimo, todėl bus daugiau lankstumo planuojant asmenines išlaidas ar finansus.