Prekių katalogas

VR akiniai

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje VR akiniai parduodami(-os) tokių garsių gamintojų kaip OCULUS, Shinecon, DJI, Esperanza. VR akiniai kainos prasideda nuo 12,39 €. Bigbox.lt parduotuvėje rasite daugiau nei 10 skirtingų modelių. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių parametrus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Kaina
0 553
Gamintojas
daugiau mažiau
Filtras

VR akiniai

Norite unikaliausios žaidimų patirties? Ieškote naujų patirčių ir pramogų namuose, darbe arba laisvalaikiu? Tuomet užsukote ten, kur reikia. Bigbox parduotuvėje internetu galite įsigyti aukščiausios kokybės virtualios realybės (VR) akinius bei virtualios realybės rinkinius, priedus akiniams ir žaidimus su VR integracija. Įsigykite Sony PlayStation VR rinkinį, populiarųjį Oculus kompiuteriui ar kitus, populiariausius VR akinius internetu.

Kaip išsirinkti geriausią prekę šioje kategorijoje? Visų pirma – pasirinkimas tikrai nėra toks platus, kaip daugumoje kitų rinkų. Asmeniniams kompiuteriams yra gal 3–4 skirtingi akinių gamintojai, kurie yra išleidę po vieną ar du skirtingus akinių modelius. Dėl to daugiausiai pirkėjų svarsto apie kainą bei galbūt prekės ženklą – kas gi jiems labiau imponuoja. Perkant naudojimui mėgėjiškai arba pirmą kartą, prioritetas tikrai bus kaina. Sunku rasti svarią priežastį, kodėl verta pvz., už vienus akinius mokėti dvigubai daugiau, jeigu su jais žaisite kartą per mėnesį ar dar rečiau.

Antras dalykas, į ką reikia atsižvelgti – vieta bei techninė įranga. Jeigu pvz., žaidžiate lenktynių simuliatorius su VR, nebūtina turėti daug vietos. Tačiau labai daug smagių veiksmo žaidimų turi poreikį erdvei, kadangi žaidžiant reikia judėti. Tad pasvarstykite apie tai ar jūsų namuose, darbo vietoje užtenka vietos. Na, o kas liečia kompiuterinę įrangą, tai VR žaidimai gali būti reiklūs techninei įrangai. Jūsų kompiuteris turėtų būti pakankamai pajėgus, kad generuotų 3D vaizdą ir sugebėtų nestrigti žaidimų metu, kad akiniai netaptų skaudančių akių priežastimi ar atimtų visą malonumą iš žaidimo. Na, o konsolės PlayStation savininkams pasirinkimas bus paprastas, nes tik oficiali Sony VR įranga veikia kartu su PS žaidimais.

Daug kieno neįvertinamas dalykas renkantis VR įrangą yra bendruomenės dydis internete. Kadangi tai yra nauja technologija, jums gali kilti labai daug klausimų, reikės spręsti įvairius techninius dalykus. Forumuose ir socialinių tinklų grupėse daug lengviau internetu rasite atsakymus į klausimus ir galėsite daug sklandžiau naudotis savo įranga.

Nepamirškite ir priedų. Ne tik patys akiniai, tačiau ir valdymo pulteliai, ausinės, šalmai bei daugybė kitų priedų tik pagerina žaidimo patirtį. Kai kurie VR akiniai tinka ir telefonui, tačiau jie neturi atskiros įrangos. Tai yra tik plastikinis akinių formos šalmas, kuriame įstatote telefoną ir galite mėgautis interaktyviomis patirtimis net be kompiuterio, tik su telefonu.

Paspaudę ant jums patikusios prekės kataloge, galėsite pamatyti ne tik svarbiausią techninę informaciją apie ją, tačiau ir sužinoti, kokie kitų pirkėjų atsiliepimai apie ją. Parduotuvėje yra ne tik virtualios realybės įrangos, tačiau ir visko, ko tik gali prireikti žaidimams – pultelių, vairų, patogių kėdžių, pačių žaidimų, ausinių ir ne tik. Pradėkite pramogauti dar smagiau su naujais virtualios realybės akiniais.

Jeigu norite pirkti pigiau arba su akcija, galite prenumeruoti naujienlaiškį ir taip patys pirmieji sužinosite apie nukainotas prekes, akcijas žaidimų įrangai. Daugumai Oculus ir PlayStation VR įrangos, mūsų partneriai SB Lizingas pasiūlys ir neblogas sąlygas pirkti išsimokėtinai, dažnai ir be pabrangimo!