Prekių katalogas

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Subkategorijos
  daugiau mažiau
  Kaina
  10 349
  Gamintojas
  daugiau mažiau
  Ventiliatoriaus tipas +
  daugiau mažiau
  Sparnuotės skersmuo
  daugiau mažiau
  Galingumo reguliavimas
  daugiau mažiau
  Filtras

  Prekių filtras Išvalyti filtrus

  Ventiliatoriai 

  Nebrangus ir efektyvus oro vėdinimo patalpoje arba net ir lauko erdvėje, sprendimas – pastatomas oro ventiliatorius. Bigbox parduotuvėje internetu siūlome jums įsigyti Beper, Cecotec, Elit, Duux, Jata, MPM, Xiaomi, Tristar, Zyle ir kitų gamintojų oro ventiliatorius bei priedus jiems.

  Prekes galėsite patogiai rūšiuoti ir filtruoti pagal tokius kriterijus, kaip: gamintojas, kaina, galingumas ir kiti. Toks įrenginys, kaip mini oro ventiliatorius pravers nedidelėse patalpose, o didesnis ventiliatorius leis pasiekti gerą oro kokybę ir didesniame kambaryje ar erdvėje. Nauda pirkėjui, perkančiam iš Bigbox yra ne tik gausus asortimentas, tačiau ir tai, kad daug prekių dažnai taikoma viena ar kita akcija, todėl jas galima įsigyti pigiau arba palankesnėmis lizingo sąlygomis, pvz., be pabrangimo.

  Didžioji dalis vartotojų tikisi ir nori, kad ventiliatorius bus tylus. Modernūs, patalpų, nesvarbu ar tai staliniai ar ant grindų statomi įrenginiai su aukštu korpusu, veikia ganėtinai tyliai ir jų skleidžiamas garsas tėra foninis bei netrukdo buities darbų arba poilsio. Oro vėdinimo ir ventiliacijos įrenginiai dažniausiai prideda labai daug komforto, todėl su tyliu ventiliatoriumi ne tik galėsite mėgautis vėsesniu oru patalpoje, tačiau jis taip pat ir netrukdys jūsų įprastų veiklų.

  Rinkdamiesi įrenginį, atkreipkite dėmesį ir į jo galingumą. Aušinimo pajėgumas dažniausiai matuojamas galia (W) bei kaip tą galingumą galite reguliuoti. Rankiniai arba mechaniniai ventiliatoriai dažniausiai turės mažesnę galią, o pastatomi arba net orą valantys Dyson ventiliatoriai pasižymi išskirtinai galingu veikimu, todėl atvėsins arba net pašildys orą didesnėje erdvėje, tad puikiai tiks ir didesniems namams. Jeigu yra galimybė rinktis, jūsų prioriteto turėtų sulaukti labiau galingas ventiliatorius, kad nereikėtų pergyventi dėl to, kad net ir pilnu pajėgumu įjungtas, bet per silpnas įrenginys, paprasčiausiai neduoda naudos. Kiek galingesnis, bet reguliuojamas ventiliatorius leis visuomet, net ir per didžiausią karščio bangą atsivėsinti.

  Turėkite omenyje, kad ventiliatoriaus naudojimu nereikėtų piktnaudžiauti ir tai daryti reikia atsargiai, kadangi ilgas ir netinkamas (ypač per šaltas bei per stiprus pūtimas) gali pakenkti savijautai. Oro pūtimo stiprumą visuomet reikia reguliuoti palaipsniui, per daug nenaudojant maksimaliu vėsinimu. Kai kurie modeliai taip pat turės ir šilto oro pūtimo funkciją, tad kambaryje oras bus gaivus ne tik vasarą, malonu užeiti bus ir tuomet, kai lauke šalta. Pašildytas oras nesukels jokio neišvengiamo diskomforto.

  Prie kiekvienos prekės nurodomas ir numatomas jos pristatymo laikas bei svarbiausia techninė informacija. Aktualius ir patikusius ventiliatorius galite palyginti tarpusavyje, kad greičiau sužinotumėte svarbiausius dalykus apie jus dominantį įrenginį ir iš Bigbox įsigytumėte būtent tai, kas atneš daugiausiai naudos.