Prekių katalogas

Ventiliatoriai

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Kaina
10 429
Gamintojas
daugiau mažiau
Ventiliatoriaus tipas +
daugiau mažiau
Sparnuotės skersmuo
daugiau mažiau
Galingumo reguliavimas
daugiau mažiau
Filtras

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Tinkamo ventiliatoriaus pasirinkimas

Ventiliatoriai yra vis labiau populiarėjanti prekė, kurią naudoja nemaža dalis žmonių. Kai kuriems šis daiktas pasitarnauja versle, o kitiems jo prireikia paprasčiausiai namams. Vėdinimui skirtų prietaisų galime užsisakyti internetu, tačiau kas iš to, jeigu beveik nieko apie juos nenusimanome? Būtent dėl šios priežasties labai svarbu žinoti pagrindinius šio prietaiso tipus, papildomas funkcijas bei tai, į ką svarbu atkreipti dėmesį prieš renkantis ventiliatorių.

Ventiliatorių tipai

Svarbu žinoti, jog parduotuvėse siūlomi ventiliatoriai gali būti net kelių tipų:

  • Klasikiniai ventiliatoriai. Šio tipo ventiliatorius nesunku atpažinti ir greičiausiai juos yra matęs kiekvienas. Tai pastatomas ventiliatorius, kuris turi apvalų diską, o už jo sukasi didelė sparnuotė. Jeigu ieškote ko nors pigiau – tuomet tai galėtų būti geriausias variantas būtent Jums. Svarbu atminti, jog ne itin brangūs modeliai dažnai būna pagaminti tik iš paprasto plastiko, tad, jei norite ko nors patvaresnio, gali reikėti šiek tiek investuoti. 
  • Bokštiniai ventiliatoriai. Šio tipo oro ventiliatoriai dar nėra itin populiarūs, tačiau atrodo išties išskirtinai ir netgi gali papuošti namus ar kitą patalpą bei tapti puikia interjero detale. Neretai žmonės juos vadina mini ventiliatoriais, mat šie siekia vos pusė metro aukštį. Toks ventiliatorius turi daug mažų prie bokšto korpuso viduje pritvirtintų sparnuočių. 
  • Ventiliatoriai be sparnuočių. Visgi, kai kuriems žmonėms patinka kiek kitoks dizainas, todėl ventiliatoriai be sparnuočių gali būti geriausias variantas būtent jiems. Šio tipo ventiliatoriai turi specialų lanką, kuris padeda didesniu greičiu išskristi orui. Kai kurie asmenys šiuos ventiliatorius renkasi ir todėl, mat jie veikia kiek tyliau, nei įprasti. Visgi, svarbu atminti, jog tokio tipo ventiliatorių kaina yra kiek didesnė, nei, pavyzdžiui, klasikinių. 

Į ką itin svarbu atkreipti dėmesį renkantis ventiliatorių?

Toks klausimas greičiausiai kyla visiems žmonėms, kurie pirmą kartą renkasi tokio tipo prekę. Pradėkime nuo to, jog išties svarbu įsitikinti, jog ventiliatorius nebūtų pernelyg garsus. Geriausias būdas tai padaryti yra pirkti ne didesniu nei 60dB triukšmingumo lygiu pasižymintį prietaisą. Žinoma, atkreipkite dėmesį ir į ventiliatoriaus galingumą – dauguma įrenginių pasižymi 40 – 70 W galingumu. Atminkite, kad daugiau galios turintys modeliai įprastai turi ilgesnę nepertraukiamo veikimo galimybę. Taipogi, labai svarbus yra ir ventiliatoriaus veikimo greičio reguliavimas. Tai reikalinga tam, jog galėtumėte perjunginėti režimus – pavyzdžiui, kartais vos vėsintumėte patalpą, o kartais ventiliatorių panaudotumėte maksimaliu pajėgumu. Žinoma, nemaža dalis tokio tipo ventiliatorių gali kainuoti gerokai brangiau, tačiau internete visuomet galite atrasti tinkamą variantą su akcija, tad stebėkite pasiūlymus ir išsirinkite išties gerą prekę.

Kokių dar funkcijų gali turėti ventiliatorius?

Jeigu svarstote įsigyti ventiliatorių, kuris yra elektrinis, svarbu paminėti, jog kai kurie modeliai gali skleisti įvairius kvapus. Jums tereikės įsigyti specialaus skysčio ir mėgautis puikiu aromatu. Taipogi, kai kuriems asmenims gali praversti ir miego režimo funkcija, kurios metu ventiliatorius dirba itin tyliai tam, jog nesutrukdytų Jums gerai pailsėti. Kai kurie prietaisai gali būti valdomi su pulteliu, o tai dar vienas naudingas dalykas, ypač, jeigu nuolat tingite keltis ir perjunginėti režimus. Svarbu paminėti ir laikmatį, kuris gali pagelbėti Jums iš anksto užprogramuoti ventiliatoriaus įsijungimo laiką. 

Jeigu ieškote kokybiško ventiliatoriaus už išties prieinamą kainą, užsukite į Bigbox.lt internetinį puslapį ir paskubėkite rinktis. Paieškos sistema padaryta išties paprastai ir suprantamai tam, jog išsirinktumėte geriausią įmanomą variantą.

Rodyti daugiau