Prekių katalogas

Krepšinio stovai, lentos

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Krepšinio stovai, lentos parduodami(-os) tokių garsių gamintojų kaip Little Tikes, STIGA, 4IQ, Insportline. Krepšinio stovai, lentos kainos prasideda nuo 41,75 €. Bigbox.lt parduotuvėje rasite daugiau nei 12 skirtingų modelių. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių parametrus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Kaina
36 579
Gamintojas
daugiau mažiau
Lytis
daugiau mažiau
Amžius
daugiau mažiau
Prekės kategorija
daugiau mažiau
Filtras

Krepšinio stovai, lentos

Lietuva – krepšinio šalis. Šį žaidimą čia myli ir žaidžia jauni ir vyresni. Nuo Vilniaus iki Klaipėdos, daugybė vaikų kone kasdien mušinėja kamuolį į parketą ar grindinį bei mėto, stengdamiesi pataikyti kuo daugiau metimų. Būtent dėl to Bigbox prekių kataloge yra daugybė krepšinio stovų, lentų ir bendrų konstrukcijų vaikams.

Norint patobulinti krepšinio įgūdžius, daug laiko reikia praleisti mėtant į krepšį ir varinėjantis kamuolį bei žaidžiant. Krepšinio stovas su lenta yra kone patys svarbiausi atributai, lemiantys, kad būtų įmanoma lauke žaisti krepšinį. Jie taip pat reikalingi ir salėje, tačiau jūs jau galėsite pasirinkti, ar juos montuoti bei statyti patalpose, o taip pat - lauko erdvėse.

Vaikams skirti stovai bei lentos suteiks galimybę lauko sąlygomis pagerinti savo žaidimo įgūdžius bei metimo techniką. Pasirinkimas Bigbox parduotuvėje internetu yra tikrai nemažas, tad kiekvienam turėtų būti aktualu sužinoti, kaip išsirinkti geriausią krepšinio stovą ar lentą. Visų pirma – aukštis. Standartinis lanko aukštis yra 305cm. Natūralu, kad vos kelių metų amžiaus atžalai tai yra per daug ir jiems paprasčiausiai nepavyks įmesti kamuolį į taip aukštai esantį krepšį. Dėl to perkamas žaislinis arba reguliuojamas krepšinio stovas. Žaisliniai paprasčiausiai būna gerokai žemesni, o reguliuojamas, savaime suprantama, kad gali būti pakeliamas arba nuleidžiamas pagal poreikius. Paspaudę ant prekės nuotraukos galėsite sužinoti, kokiame aukštyje yra stovas.

Kitas svarbus kriterijus renkantis yra lentos dydis bei lanko tipas. Daug vaikiškų lentų arba viduje statomos konstrukcijos yra gerokai mažesnės negu įprasto, taisykles atitinkančio krepšinio. Tačiau per Bigbox galite rasti ir į realią konstrukciją panašaus dydžio lentą arba net oficialius, standartizuotus matmenis atitinkantį stovą su lenta. Kad greičiau ir paprasčiau rastumėte tas prekes, kurios jus domina – pasinaudokite mūsų puslapyje esančiais filtrais. Su jų pagalba lengviau išrūšiuosite prekes pagal kainą, kategoriją ar kitus kriterijus.

Paspaudę ant stovo, lentos arba stovo su lenta, galėsite perskaityti visą, išsamią informaciją apie jus dominančią prekę bei pamatyti detalias nuotraukas. Tai leis geriau įvertinti potencialų pirkinį. Negana to, jeigu jus domina ne vienas mobilus krepšinio stovas, per Bigbox juos bus nesunku palyginti. Vieno mygtuko paspaudimu pradėkite prekių palyginimą ir sužinokite jų tarpusavio skirtumus ir/ar privalumus, lyginant vieną prekę su kita.

Mūsų internetinėje parduotuvėje taip pat rasite ir kitų, vaikų krepšiniui skirtų prekių pigiau. Krepšinio kamuoliai, aksesuarai ir visa įranga, reikalinga treniruotėms bei žaidimui. Jeigu prenumeruojate mūsų naujienlaiškį, pirmieji sužinosite apie prekes sumažinta kaina bei kuriai prekių kategorijai taikoma akcija. Jeigu kyla klausimų, susijusių su pačiomis prekėmis, jų pristatymu arba apmokėjimu, drąsiai užduokite klausimus mūsų komandai elektroniniu paštu, socialiniuose tinkluose arba telefonu. Pasistengsime kuo išsamiau atsakyti į klausimus bei suteikti patarimus, kurie padėtų išsirinkti geriausią krepšinio stovą ir/ar lentą vaikams!