Informacija
Prekių katalogas

Mediniai žaislai

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Mediniai žaislai kategorijoje parduodamos garsių gamintojų ..., BigjigsToys, Djeco, Legler, Small Foot prekės. Mediniai žaislai kategorijoje kainos prasideda nuo 4,37 €. Šioje kategorijoje Bigbox.lt parduotuvėje prekių kiekis 439. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių atributus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Mediniai žaislai

Tikrų tikriausia klasika bei itin modernūs pasirinkimai. Turbūt taip geriausia apibūdinti prekių pasiūlą kategorijoje: mediniai žaislai. Pradedant kūdikiams, baigiant mokyklinio amžiaus vaikams skirtais žaislais, Bigbox pasiūla tikrai nenuvils. Turime tikrai platų asortimentą, todėl internetu kiekvieni tėvai, darželių ar vaikams skirtų užsiėmimų vedėjai lengvai ras būtent tai, ko reikia. Bigbox internetinėje parduotuvėje yra ne vienas įrankis, kuris turėtų padėti surasti geriausią prekę.

Prekes galite filtruoti. Šioje kategorijoje mediniai žaislai gali būti filtruojami pagal:

  •          Kaina – nustatykite ribas, nuo kiek, iki kiek eurų galite skirti būtent šiam pirkiniui. Pagal tai galėsite susiaurinti paiešką. Galbūt yra prekių pigiau – su akcija?
  •          Gamintojas – konkrečiai žinote, kurio gamintojo žaislą norite įsigyti? O gal svarstote tarp kelių? Pasirinkite vieną arba kelis ir matykite tik tų gamintojų produkciją.
  •          Lytis – ne paslaptis, kad vieni žaislai labiau orientuoti į mergaites, o kiti – į berniukus. Taip pat yra ir universalių žaislų.
  •          Amžius – renkantis žaislus labai svarbu įvertinti vaiko amžių. Kuomet pasirenkami lavinamieji arba interaktyvūs žaislai, amžius vaidina labai svarbų vaidmenį. Žaislas turi būti pritaikytas poreikiams bei gebėjimams, o taip pat ir saugus (aktualu, kuomet perkama jaunesniems vaikams ar kūdikiams).
  •          Kategorija – stumdomi, edukaciniai (lavinamieji), arkliukai ir daugybė kitų.

Prekes taip pat galima rūšiuoti. Rūšiavimo galimybės leidžia pakeisti prekių rikiavimą kataloge pagal kainą (nuo didžiausios iki mažiausios bei atvirkščiai) arba pagal pavadinimą (nuo A iki Ž arba atvirkščiai). Keisdami rūšiavimą arba naudodami filtrus greičiau rasite, kurie vaikiški mediniai žaislai labiausiai atitinka jūsų lūkesčius ir/ar poreikius.

Kokiam gi vaikui nepatiktų žaidimų namas? Mergaitėms skirti lėlių namai leis kūrybingai įrengti, papuošti ar daugiau dekoruoti, pritaikant jį lėlėms arba dailioms figūrėlėms. Toks žaislas padės ne tik smagiai praleisti laiką, bet ir ugdys erdvinį mąstymą, suvokimą apie namus, gali padėti tobulinti žodyną. Berniukams skirti žaidimų nameliai suteikia lygiai tokias pačias naudas, tačiau tuo pačiu gali būti naudojami ir su įvairiais kitais žaislais, kad būtų praplėstos žaidimo ribos.

Tarp prekių taip pat yra ir ekologiški mediniai žaislai. Tiems, kuriems svarbu pasirinkti tvarų ir nekenkiant gamtai pagamintą produkciją, pasiūlysime įsigyti ekologiškiau, tausojant arba perdirbant medieną pagamintų žaislų.

Kai kurie mediniai žaislai idealiai tinka ir namų ūkiams, kur yra daugiau nei vienas, panašaus amžiaus vaikas. Štai pavyzdžiui Kidkraft virtuvėlė padės vaikams geriau suprasti, kaip vyksta veiksmas virtuvėje, padės ugdyti bendradarbiavimo įgūdžius. Įsigijus kartu su žaisliniu daržovių pjaustymo rinkinuku, tokia virtuvėlė linksmins bei edukuos mažuosius vienu metu. Tėveliams taip pat bus smagu bendrauti su atžalomis, pvz., žaidžiant restoraną ir pateikiant užsakymą jauniesiems šefams bei laukiant skaniai atrodančio, iš medinių žaislų pagamintų salotų ar deserto!