Prekių katalogas

Žaidimų vairai

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Žaidimų vairai parduodami(-os) tokių garsių gamintojų kaip Logitech, Esperanza, Kingston, Trust, Nintendo. Žaidimų vairai kainos prasideda nuo 8,39 €. Bigbox.lt parduotuvėje rasite daugiau nei 8 skirtingų modelių. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių parametrus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Kaina
8 374
Gamintojas
daugiau mažiau
Tinkamumas
daugiau mažiau
Vibracijos funkcija +
daugiau mažiau
Filtras

Žaidimų vairai

Žaidžiant lenktyninius arkadinius žaidimus norisi geresnės patirties? Domitės lenktynių simuliatoriais? Norite atnaujinti savo turimą įrangą? Smagesniam bet kokių lenktyninių žaidimų veiksmui neužtenka tik klaviatūros ir įprasto pultelio. Ypač, jeigu žaidžiate simuliatorius ir norite tobulėti arba būti konkurencingi lenktynininkai virtualioje erdvėje, žaisdami daugelio žaidėjų režime, vairas žaidimams bei pedalai yra kone būtina investicija. Ši įranga leis daug smagiau, tiksliau ir kokybiškiau vairuoti bei pritaikyti valdymą savo žaidimo stiliui. Su klaviatūra arba įprastu pulteliu tokio rezultato pasiekti neįmanoma.

Bigbox parduotuvėje internetu galite rasti Esperanza, Logitech, Nintendo, Thrustmaster, Trust ir kitų gamintojų vairų su pedalais ir papildomais priedais. Naudotojai, kurie turi paskyras ir prenumeruoja naujienlaiškį pirmieji sužino apie tai, kada žaidimų kompiuteriams bei susijusioms prekėms taikoma akcija bei perka pigiau nei įprastai.

Kokį vairą išsirinkti jums? Pirmiausiai pradėkite nuo to, kad atsakytumėte sau į kelis esminius klausimus:

  •          Kokią sumą galite skirti?
  •          Kokius lenktyninius žaidimus daugiausiai žaisite?
  •          Per kur juos žaisite?
  •          Kiek vietos turite įrangos montavimui?

Suma ir biudžetas yra labai svarbus aspektas. Profesionaliame lygyje lenktyniaujantys žmonės savo simuliatorių įrangai skiria tikrai nemažai pinigų. Direct drive vairas perteikia itin realius pojūčius vairuojant ir pats vairo mechanizmas, nors ir per žaidimą, tačiau elgiasi kone taip pat, kaip tikroje trasoje. Minusas tas, kad tokie vairai yra patys brangiausi ir dažniausiai naudojami tik labai aukšto lygio žaidėjų arba tų žmonių, kurie nori pačios autentiškiausios patirties ir gali sau tai leisti. Vidutinės klasės GT lenktynių vairą atitinkantis Logitech vairas su pedalais turėtų kainuoti bent kelis šimtus eurų.

Jeigu daugiausiai žaidžiate ką nors panašaus į Project Cars, Asseto Corsa ar Forza Motorsport bei Gran Turismo bei ralį – jums turėtų tikti įprasti apvalūs vairai. Tačiau, jeigu žaidžiate F1 žaidimus, rekomenduojame įsigyti specialų, programuojamą F1 bolido vairo repliką. Ji daug geriau atkurs pojūčius bei leis pasiekti geriausią rezultatą kvalifikacijose bei lenktynėse. GT lenktynėms taip pat svarbu, kad pedalai būtų su sankaba, o pati vairo konstrukcija su bėgiais (su pavarom ir jų perjungimo svirtimi). Ypač ralio žaidimuose reikia įrangos, leidžiančios manipuliuoti pavarų perjungimu.

Per kur žaidimus žaisite? Jeigu per asmeninį kompiuterį – tiks beveik bet kuri įranga. Kompiuteriniams žaidimams pritaikyti bene visi vairai ir jų programinė įranga. Sunkumai prasideda tuomet, kai reikia vairą suderinti su žaidimu per konsolę. Ne visi vairai tiks prie XBOX, Playstation ar Nintendo konsolių. Jeigu norite sužinoti ar jus dominantis modelis tinka – paspauskite ant jo nuotraukos prekių kataloge ir perskaitę aprašymą galėsite sužinoti, kurioms konsolėms jis tinka. Po to patogu prekes palyginti tarpusavyje ir rasti optimaliausią variantą.

Na ir tai, pagal kiek vietos turite reikėtų rinktis optimaliausią įrangos komplektą. Ko gero nesinori turėti vien tik gerą vairą. Ypač, jeigu žaidžiate F1 žaidimus, apsimoka investuoti ir į pačią lenktyninio bolido padėtį primenančią sėdėjimo vietą. Tvirtai sumontuoti pedalai, tinkamame aukštyje pastatytas vairas ir pusiau gulomis sėdintis žaidėjas.

Visas maksimaliai įtraukiančiai patirčiai reikalingas prekes rasite Bigbox parduotuvėje bei galėsite įsigyti iš karto arba, jeigu jums patogiau – išsimokėtinai.