Prekių katalogas

Mobilūs kondicionieriai

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Kaina
24 804
Gamintojas
daugiau mažiau
Rekomenduojamas patalpos plotas, iki
daugiau mažiau
Oro drėkinimo funkcija +
daugiau mažiau
Šildymo funkcija +
daugiau mažiau
Sausinimo funkcija +
daugiau mažiau
Filtras

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Tinkamo mobilaus kondicionieriaus pasirinkimas

Mobilus kondicionierius yra išties plačiai paplitusi ir itin populiari prekė. Nenuostabu – juk toks prietaisas pagelbėja ne tik norint atvėsinti patalpą, tačiau ir ją sušildyti, taigi yra tinkamas naudoti tiek vasarą, tiek žiemą. Visgi, kartais išsirinkti tinkamą kondicionierių gali būti nelengva, mat yra tiek daug dalykų, kuriuos reikėtų apie juos žinoti. Tad, kokie visgi yra mobilaus kondicionieriaus privalumai ir kodėl daugelis žmonių atsigręžia būtent į šio tipo prekę?

Mobilaus kondicionieriaus privalumai

Mobilūs kondicionieriai yra išties populiarūs, o tam galėtume išvardinti begalę priežasčių:

  • Lengvumas. Šio tipo kondicionieriai yra išties lengvi ir įprastai nesveria daugiau nei 25 kilogramai, be to, yra be žarnos. Būtent dėl šios priežasties juos itin lengva stumdyti, pernešti bei perkelti į visai kitą vietą. Tai išties didelis privalumas žmonėms, kurie ieško tokio kondicionieriaus, kurį galėtų vežiotis į skirtingas vietas. Be to, tai gerokai palengvina darbą išsirenkant tinkamą vietą, kur šis prietaisas galėtų stovėti – juk visuomet galėsite palikti jį šalia elektros lizdo.
  • Kompaktiškumas. Dėl savo nedidelio dydžio tokie kondicionieriai yra itin patogūs bei paprastai pastatomi bet kur, net ir namuose. Įsigiję šį prietaisą galėsite jį padėti į bet kurį patalpos kampą, o šis beveik neužims erdvės, tad ją galėsite panaudoti kitiems daiktams.
  • Keli režimai. Daugeliui asmenų, kurie svarsto įsigyti kondicionierių, išties svarbu, jog šis sugebėtų ne tik atvėsinti orą, bet ir jį sušildyti. Mobilūs kondicionieriai neretai yra su šildymo funkcija, tad, jeigu ir Jums tai aktualu – tuomet šis variantas gali būti geriausias pasirinkimas. Be to, tokio tipo kondicionieriai turi ir sausinimo funkciją, tad, jeigu patalpoje bus per daug drėgmės – šis prietaisas pagelbės ją ištraukti.

Papildomos kondicionieriaus funkcijos

Mobilus kondicionierius turi išties nemažai privalumų, tačiau visuomet galite išsirinkti produktą net ir su papildomomis funkcijomis. Pavyzdžiui, kai kurie mobilūs kondicionieriai turi specialų laikmatį, kada prietaisas turėtų išsijungti ar vėl įsijungti. Tai labai patogu, norint iš anksto paruošti kokią nors patalpą naudojimui – juk Jums nereikės keltis pernelyg anksti tam, jog spėtumėte ją sušildyti prieš darbuotojams atvykstant į biurą ar panašiai. Taipogi, daugelis jų turi nuotolinio valdymo pultelį, kuris pagelbės paprasčiau sureguliuoti reikiamą temperatūrą patalpoje, o Jums nė nereikės pakilti nuo stalo ar lovos. Nepamirškime ir miego režimo, kurio dėka, kondicionieriaus skleidžiamas garsas nerėš Jūsų ausies ir pagelbės puikiai pailsėti. Šį prietaisą galite naudoti tikrai ne tik namuose, tačiau, kaip jau minėjome aukščiau, ir biure ar panašioje vietoje. Visgi, tokiu atveju, galbūt derėtų apsvarstyti dar kelias funkcijas, pavyzdžiui, apsaugą nuo ugnies, sušalimo ir įvairių kitų sutrikimų.

Mobilūs kondicionieriai pigiau

Mobilūs kondicionieriai turi išties daugybę privalumų, tačiau toli gražu nėra pigūs. Nenuostabu – juk turintis tiek daug puikių funkcijų daiktas beveik visuomet būna brangesnis, ypač, jeigu yra išties kokybiškas. Tačiau net ir didelė kaina neturėtų Jūsų sustabdyti nuo šio kondicionieriaus įsigijimo, ypač, jeigu norite ko nors nedidelio, lengvai pernešamo, neužimančio daug vietos ir turinčio nemažai įvairių režimų bei papildomų funkcijų. Nepamirškite, jog ieškodami prekių internetu, išties galite gerokai sutaupyti. Pavyzdžiui, internetinėje parduotuvėje bigbox.lt garantuotai atrasite nebrangų, būtent Jums tinkamą produktą. Tad, jeigu ieškote mobilaus kondicionieriaus pigiau, o galbūt net ir su nemaža akcija – apsilankykite jų internetinėje parduotuvėje ir apsižvalgykite.

Rodyti daugiau