Prekių katalogas

Mobilūs kondicionieriai

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Mobilūs kondicionieriai parduodami(-os) tokių garsių gamintojų kaip TROTEC, Electrolux, Wood's, Camry, Vivax. Mobilūs kondicionieriai kainos prasideda nuo 11,72 €. Bigbox.lt parduotuvėje rasite daugiau nei 73 skirtingų modelių. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių parametrus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Kaina
11 804
Gamintojas
daugiau mažiau
Rekomenduojamas patalpos plotas, iki
daugiau mažiau
Oro drėkinimo funkcija +
daugiau mažiau
Šildymo funkcija +
daugiau mažiau
Sausinimo funkcija +
daugiau mažiau
Filtras

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Mobilūs kondicionieriai 

Įprastai oro kondicionierių įsivaizduojame sumontuotą, kur nors ant sienos, arti lubų arba net įmontuotą į lubas. Tai dažniausiai yra nebūtinai oro kondicionieriai, bet – šilumos siurbliai su oro vėsinimo funkcija. Na, o mobilūs oro kondicionieriai yra daug kompaktiškesni, pastatomi (dažniausiai), nereikia rūpintis jų montavimu. Mobilus oro kondicionierius padės atvėsinti, o kartais net ir pašildyti orą patalpoje greitai ir paprastai. Jeigu dirbate menkai vėdinamoje patalpoje arba namuose negalite visuomet atverti langų arba nepakanka gryno oro, drąsiai įsigyti mobilų oro kondicionierių ir pamirškite šias problemas.

Iš Bigbox parduotuvės galite internetu įsigyti populiariausių ir naujausių Wood‘s, Whirlpool, Vivax, TROTEC, Meaco, Electrolux, Cecotec ir kitų gamintojų mobilius oro kondicionierius. Šie įrenginiai gali būti pritaikomi ir buitinėje, ir darbo aplinkoje. Jie gali turėti įvairių privalumų ir išskirtinių savybių, kurios padės išsirinkti geriausią.

Mobilus kondicionierius yra be žarnos, kuri įprastai jungiama su lauke montuojamu bloku, tad neprarandate sienos ploto, nereikia atlikti griovimo darbų. Mobilus kondicionierius turėtų būti pasirenkamas pagal rekomenduojamą patalpos plotą. Priklausomai nuo galingumo, įrenginys gali apdoroti tik tam tikrą oro srautą. Kuo daugiau oro jis gali atvėsinti, tuo didesnei patalpai jis gali tikti. Atkreipkite dėmesį į rekomenduojamą plotą, kad įsigytumėte pakankamai galingą įtaisą, kuris nenuvils.

Papildomai kondicionierius gali būti su šildymo funkcija, su drėkinimo arba sausinimo funkcija. Kondicionierius, kuris gali papildomai ir pašildyti patalpą tampa keletą kartų universalesniu pirkiniu, nes jį naudoti galima ne tik, kai karšta, bet ir žiemos – šaltuoju metų laiku. Paprastai šildymo potencialas yra panašus į kondicionavimo, tad pavyks aptarnauti tokio pat dydžio erdvę. Drėgmės lygis ore – svarbus ne tik apdailos ilgaamžiškumui, bet ir jūsų sveikatai. Pernelyg sausas oras nėra gera žinia augalams bei jums patiems. Pernelyg drėgnas oras skatina pelėsio atsiradimą ir taip pat kenkia sveikatai.

Kadangi kondicionierių išsirinkti gali būti sudėtinga, pasinaudokite patogiu prekių palyginimo įrankiu, kad rastumėte geriausią pasirinkimą savo butams, namams ar darbo vietoms. Į palyginimo meniu galite pridėti beveik neribotą skaičių prekių, tad pasirinkimas tikrai supaprastės. Matykite svarbiausių techninių savybių, kainos ir kitų aktualių aspektų palyginimą vienoje vietoje, užuot gaišę laiką, ieškodami informacijos atskirai.

Jeigu dar nesate mūsų naujienlaiškio prenumeratoriais, paskubėkite jais tapti. Prenumeratoriai yra pirmieji, kurie į savo elektroninio pašto dėžutes gauna pranešimus ir informaciją apie nuolaidas mobiliems kondicionieriams bei kitoms prekėms ir dėl to, dažnai perka pigiau – su akcija ir sumažinta kaina. Susikūrus paskyrą taip pat palengvėja prekių pirkimas, nes galite jas įsidėti į norų sąrašą ir prie jų sugrįžti bei įsigyti jums patogiausiu metu.