Informacija
Prekių katalogas

Klaviatūros

Klaviatūros

Vienas iš svarbiausių priedų kiekvienam kompiuteriui – klaviatūra. Visi stacionarūs kompiuteriai turi būti komplektuojami su šiuo įrenginiu, nes kitaip – jų veikimas būna labai ribotas. Net ir nešiojamo kompiuterio integruotos klaviatūros dažnai neužtenka, nes ji būna nepatogi ar per maža. Jeigu ieškote kokybiško priedo žaidimų kompiuteriui ir geresnei patirčiai žaidžiant, dirbant arba patogesnio naudojimo patirties – Bigbox parduotuvėje internetu rasite gausų pačių įvairiausių klaviatūrų asortimentą.

Prekių kategorijos čia yra tokios – belaidės klaviatūros. Belaidė arba bevielė kompiuterio klaviatūra prie jūsų laptopo, stacionaraus PC ar kito įrenginio jungiasi nuotoliniu būdu, be laidų, dažniausiai per Bluetooth. Tai yra labai patogus įrenginys naudojimui darbe. Tačiau, jeigu norite konkurencingai žaisti itin daug paspaudimų reikalaujančius žaidimus, neišvengiamas tam tikras signalo vėlavimas ir nors jis yra milisekundžių dydžio ir dirbant jo nejaustumėte, žaidžiant FPS ar kitus žaidimus tai tikrai gali trukdyti. Belaidės klaviatūros dažnai yra kiek brangesnės bei joms reikia baterijų.

Mechaninė klaviatūra yra klasikinis, patikimas ir patvarus įrenginys. Jos dažniausiai būna pagamintos iš kokybiško plastiko bei tam tikrų metalo elementų. Kuo unikalios mechaninės klaviatūros? Jos naudotojui suteikia geresnį pojūtį spaudžiant klavišus. Po klavišu yra speciali membrana, kuri kiekvieną paspaudimą padaro malonesniu ir tikslesniu. Mechaninės klaviatūros tinka žaidimams. Didžiausias minusas dažnai yra kaina. Geros mechaninės klaviatūros kainuoja tikrai nemažai.

Razer klaviatūros – kone geriausia ir aukščiausio lygio įranga žaidimams. Ją naudoja itin daug profesionalių arba geriausių rezultatų siekiančių žaidėjų. Išskirtinės Razes kompiuterio klaviatūrų savybės – unikalūs, labai ergonomiški dizainai, šviečianti klaviatūros pagrindo dalis, unikalios funkcijos, daug programuojamų mygtukų, yra pagamintos iš kokybiškų medžiagų.

Marvo klaviatūros – savotiškas, ekonomiškesnės klasės Razer klaviatūrų atitikmuo. Dizaino ir funkcine prasme, dauguma Marvo klaviatūrų yra orientuotos į žaidimus, pramogas prie kompiuterio. Tačiau skirtingai nei Razer, Marvo klaviatūros pasižymi mažesne kaina.

Atkreipkite dėmesį, kad kai kurios klaviatūros parduodamos ir kartu su pelėmis ar net rinkiniais, kurie susideda iš klaviatūros, pelės ir ausinių. Taip pat asortimente rasite ir specializuotų: mini, skaičių klaviatūrų, įrangos, skirtos tik tam tikram įrenginiui (pvz., iPad Pro Apple Magic klaviatūra), išmanioji klaviatūra televizoriui ir daug kitų.

Tad, jeigu jus domina bet kurie kompiuterių priedai iš šios kategorijos – ar būtų reikalinga mechaninė balta klaviatūra, ar tam tikro tipo įrenginys su USB jungtimi – viską tikrai rasite Bigbox prekių kataloge. Prekiaujame įvairiausiais kompiuterių komponentais ir jų priedais. Jeigu domina pirkimas pigiau, prenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir būsite pirmieji, kurie sužinos apie nuolaidas, akcijas, specialius pasiūlymus. Šalia kiekvienos prekės kataloge matysite ir jos numatomą pristatymo laiką, tad bus patogu planuoti pirkimus!