Informacija
Prekių katalogas

Stacionarūs kompiuteriai

Stacionarūs kompiuteriai

Darbui namuose, žaidimams, pramogoms ar tiesiog būtiniems reikalams atlikti šiais laikais reikia kompiuterio. Nesvarbu ar ieškote jo darbui, pramogoms ar būtent žaidimams, Bigbox asortimente yra patys įvairiausi stacionarūs kompiuteriai iš įvairių gamintojų, puikiomis kainomis.

Parduotuvėje veikia daugybė skirtingų prekių filtrų, kurie padės susiaurinti paiešką internetu ir parodys tik tuos kompiuterius, kurie labiausiai atitinka jūsų poreikius (pvz., tinkamiausi darbui arba žaidimams). Pasirinkimas tikrai yra tikrai labai platus, tad kaip rasti būtent tai, ko ieškote?

Paiešką pradėti galite nuo biudžeto arba gamintojo. Nuspręskite, kiek galite skirti kompiuteriui arba pasirinkite būtent Apple, Dell, HP, Lenovo, MSI ar kito gamintojo įrangą. Žaidimams skirti kompiuteriai beveik be išimčių yra brangesni, kadangi į juos dedami galingesni komponentai. Kuomet pasirinkote biudžetą, galite pereiti prie kitų kriterijų.

Kietojo disko tipas. Jūsų kompiuteris gali turėti HDD, SSD arba abiejų rūšių kietuosius diskus. HDD yra orientuotas į talpumą, o SSD – į greitį. Žaidimams, vaizdo medžiagos redagavimui, grafikai ir interaktyvioms pramogoms svarbesnis yra SSD, o darbui su dokumentais ir duomenų saugojimui – HDD. Optimalu, kad kompiuteris turėtų abiejų tipų diskus, tada jums yra daugiau laisvės naudotis juo pagal poreikius.

Operatyvioji atmintis RAM yra dar vienas labai svarbus kriterijus. Nauji kompiuteriai neturėtų turėti mažiau nei 4–8GB RAM atminties. Optimaliam naudojimui su naujausia Windows 11 operacine sistema rekomenduojame rinktis įrenginius su bent 16GB RAM. Žaidimams, darbui su grafika ar panašiems poreikiams perkami galingi stacionarūs kompiuteriai gali turėti ir 32GB ar net daugiau operatyviosios atminties.

Operacinė sistema – daug kam naudingas priedas. Beveik 91% kompiuterių pasaulyje naudoja Windows. Jeigu sistema nepridedama, ją reikės pirkti atskirai arba licencijuoti internetu.

Procesoriaus tipas yra svarbus ir darbui, ir dar svarbesnis žaidimams. Nesvarbu, kuo užsiimate – kuo geresnis procesorius, tuo greičiau kompiuteris veiks. Rekomenduojame prioritetą visada teikti modeliui su geresniu procesoriumi, kadangi nuo jo priklauso beveik visų kitų funkcijų veikimas.

Vaizdo plokštės tipas yra daug svarbesnis žaidimams bei darbui su grafika. Jeigu kompiuteris bus naudojamas apmokėti sąskaitas, redaguoti tekstinius failus, sukurti vieną-kitą Excel failą ar atlikti labai kasdienes užduotis, gera vaizdo plokštė nebūtina. Bet, jeigu žaisite naujausius žaidimus arba dirbsite su vaizdo medžiaga, teikite šiam komponentui didelį prioritetą.

Labai paprastą paiešką susiaurinti pasirinkus vieną iš kriterijų filtre „Kompiuterio paskirtis“. Vos pasirinkus filtrą, per akimirką paieška susiaurės iki to, ko jums labiausiai reikia.

Patikusius kompiuterius lengvai palyginsite tarpusavyje, galėsite įsidėti į norų krepšelį. Prie kai kurių prekių pridedama ir dovana (pvz., krepšys arba Windows operacinė sistema). Įsigyti kompiuterį galite ir lizingu. Mūsų partneriai dažnai siūlo jį ir be pabrangimo!

Domina kompiuteriai pigiau – geresne nei įprasta kaina? Prenumeruokite naujienlaiškį, gaukite pranešimus apie nuolaidas ir pirkite pigiau!