Prekių katalogas

Mėsmalės

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Mėsmalės parduodami(-os) tokių garsių gamintojų kaip Bosch, Gastroback, Zelmer, Tefal, Adler. Mėsmalės kainos prasideda nuo 29,99 €. Bigbox.lt parduotuvėje rasite daugiau nei 70 skirtingų modelių. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių parametrus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Kaina
29 283
Gamintojas
daugiau mažiau
Galia +
daugiau mažiau
Korpuso medžiaga +
daugiau mažiau
Atbulinės eigos funkcija +
daugiau mažiau
Antgalis dešrelėms gaminti +
daugiau mažiau
Filtras

Mėsmalės

Kiekvienuose namuose, kur mėgstama mėsa, o taip pat ir ūkiuose arba parduotuvėse gali, ir dažnai yra naudinga mėsmalė. Bigbox prekių asortimente yra ne senos rusiškos, o modernios vokiečių gamintojų Bosch bei kitų – pasaulinio garso ženklų Tefal, Zyle, Philips, Gorenje ir kitų rankinės, elektrinės bei kitos geriausios mėsmalės.

Kaip išsirinkti geriausią mėsmalę ir kokią pirkti būtent jums? Pradėkite nuo to, kad rinksitės rankinę arba elektrinę mėsmalę. Abi įrenginių rūšys turi savo privalumų ir trūkumų. Rankinė mėsmalė, beveik be išimčių, visada bus smulkesnė ir ergonomiškesnė bei pigesnė, tačiau jūs patys turėsite atlikti visą darbą. Savaime suprantama, kad elektrinės mėsmalės bus didesnės, sunkesnės, tačiau mėsą mals pačios ir leis atlikti daugiau darbo per tą patį laiką nei mechaninės.

Galbūt renkantis kitą įrenginį į šį faktorių ir galima žiūrėti kiek atlaidžiau, tačiau mėsmalei patvarumas yra bene svarbiausią savybė. Jūs tikrai norite, kad šis įtaisas tarnautų kuo ilgiau ir reikėtų kuo mažiau jį prižiūrėti, nepriklausomai nuo to, kiek daug darbo jis turėtų atlikti. Profesionalios arba aukštos kokybės mėsmalės turėtų būti metalinės (geriausia iš lydyto aliuminio).

Kitas svarbus aspektas yra mėsmalės peiliukai. Šiai daliai rekomenduojame rinktis nerūdijantį plieną, kadangi jis atsparus rūdims (labai svarbu higienos atžvilgiu) bei lėtai dyla. Dėl to, nerūdijančio plieno ašmenys turėtų ilgiau tarnauti ir pasiūlyti geresnius rezultatus.

Siūlome gana aukštą prioritetą teikti ergonomiškumui ir naudojimo patogumui. Pasirinkite tokią mėsmalę, kuri ne tik atrodo gerai, bet ir yra lengvai valdoma, nėra kažkokių sudėtingų arba labai išskirtinių tvirtinimo ar valdymo elementų. Juk mėsmalę reikės tvirtinti prie stalo krašto arba pastatyti ant paviršiaus, tad ji neturėtų būti per didelė arba per maža.

Kad būtų lengviau išsirinkti iš gausaus prekių asortimento Bigbox parduotuvėje internetu, jūsų patogumui veikia prekių filtrai, rūšiavimo ir palyginimo įrankiai. Mėsmalių prekių filtrai leis pasirinkti įrenginius pagal: kainą, gamintoją, galingumą, iš ko pagamintas korpusas, papildomas funkcijas. Filtruodami įrenginius galėsite greičiau rasti būtent tai, ko reikia jums. Na, o rūšiavimas per akimirką pakeis išdėstymą taip, kad viršuje arba apačioje matytumėte pigiausias, brangiausias arba prekes pagal pavadinimą.

Naudodamiesi palyginimu, greitai įvertinsite, kuri galinga elektrinė arba pigi rankinė mėsmalė pasižymi ne tik geriausia kaina, tačiau turi ir kitas reikiamas savybes. Paspaudę ant mėsmalės prekių kataloge, greitai pamatysite ne tik svarbiausią informaciją apie tą įrenginį, tačiau sužinosite ir tai, kokie kitų pirkėjų atsiliepimai apie ją. Norite pirkti pigiau – su akcija? Prenumeruokite naujienlaiškį ir būkite pirmieji, kurie sužino apie nuolaidas bei išpardavimus ne tik buitinės technikos skyriuje, kur patenka mėsmalės, bet ir kitose prekių kategorijose.