Prekių katalogas

Rogutės

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Rogutės parduodami(-os) tokių garsių gamintojų kaip ZIPFY. Rogutės kainos prasideda nuo 39,99 €. Bigbox.lt parduotuvėje rasite daugiau nei 6 skirtingų modelių. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių parametrus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Kaina
39 55
Gamintojas
daugiau mažiau
Lytis
daugiau mažiau
Amžius
daugiau mažiau
Prekės kategorija
daugiau mažiau
Filtras

Prekių filtras Išvalyti filtrus

DUK

Šioje kategorijoje turime daugiau nei 6 prekių, o jų kainos prasideda nuo 39.99 Eur
Prekių pristatymas dažniausiai įgyvendinamas per 1-3 darbo dienas. Tikslesnį terminą rasite nurodytą prie konkrečios prekės.

Rogutės

Smagioms pramogoms žiemą Lietuvoje arba išvykus į slidinėjimo kurortą užsienyje – vaikiškos rogutės. Bigbox internetinėje parduotuvėje rasite įvairių spalvų ir dizainų ZIPFY bei kitų gamintojų plastikines, plastmasines, medines ar iš kitų medžiagų pagamintas rogutes. Mažyliai, ikimokyklinio ar net mokyklinio amžiaus vaikai mėgsta pramogas sniege ar ant ledo, todėl rogutės vaikams yra tikrai populiari prekė.

ZIPFY rogutės pasižymi unikaliais dizainais bei ergonomiška konstrukcija. Dėl to, jos greitai įgauna pagreitį bei jį išlaiko, yra pakankamai patvarios, saugios ir maksimaliai patogios vaikams. Dėl to, net ir po gero nusileidimo nuo aukštesnio kalniuko, vaiko tikrai neerzins diskomfortas ar nepatogumas. Na, o tėveliai galės jaustis ramiau, nes vaikai čiuožinės ir slidinės su tvirtomis, lengvai valdomomis ir saugiomis rogutėmis. Didžiausios ZIPFY rogutės yra vienvietės bei su vairu. Tiesa, jos tinka ne tik vaikams, bet ir suaugusiems, nes atlaiko svorius iki ~120kg. Todėl, jeigu nuo kalno nuspręs leistis tėvelis, mamytė, močiutė ar senelis, tai padaryti tikrai galima!

Kaip išsirinkti geriausias rogutės? Visų pirma – yra bent keli skirtingi rogučių tipai. Daug kas įsivaizduoja (klaidingai), jog daugiau-mažiau visos rogės yra vienodos. Deja, tačiau vienos yra tinkamos stūmimui ir traukimui, o kitos – leidimuisi nuo kalniukų. Po to rogutes galima skirstyti pagal dydį – pvz., dvivietės, vienvietės, su vairu arba be jo bei pagal medžiagas, iš kurių yra pagamintos.

Stumiamos ar tempimo rogutės turi slides ant dugno bei virvelę, pritvirtintą prie priekio, arba rankenas, kad pavyktų jas tempti ir/ar stumti. Tokios rogės mažiau tinka nusileidimui nuo kalno, nes yra prasčiau inertiškos bei ne tokios patogios. Būtent nusileidimui skirtos sniego rogės dažniausiai būna matomos ant kalniukų. Jos gali būti ir su atlošu, tačiau dažniausiai žmonės įsigyja bei naudoja labai paprastas, iš plastiko pagamintas, sėdynės formos rogutes. Jos itin gerai slysta sniego paviršiumi bei gali įgauti didesnį pagreitį, dėl ko vaikams čiuožinėti dar smagiau. Rogutės su vairu gali būti ir nedidelės, ir ganėtinai masyvios. Skirtumas čia tas, kad prie rogučių bus primontuotas vairiukas ar vairalazdė, su kurios pagalba galėsite keisti rogučių judėjimo kryptį, kad patirtumėte dar daugiau smagumo arba išvengtumėte susidūrimo.

Domina mažos stumdomos arba didesnės nusileidimo rogutės? Iš Bigbox internetu patogiai, saugiai ir ko gero pigiau nei kitose internetinėse parduotuvėse. Rikiuokite ir rūšiuokite prekes pagal tokius kriterijus, kaip kaina, gamintojas, tipas ar net pavadinimas. Taip lengviau rasite poreikius atitiksiančias rogutes bei galėsite jas palyginti tarpusavyje, įtraukti į norų sąrašą ar įsidėti į prekių krepšelį. Bigbox parduotuvėje rasite įvairiausių žaislų bei vaikiškų prekių puikiomis kainomis. Užsiprenumeruokite naujienlaiškį, kad patys pirmieji sužinotumėte apie naujausias nuolaidas, akcijas bei naujas prekes.