Informacija
Prekių katalogas

Plaukų džiovintuvai 

Beveik kiekvienuose namuose yra plaukų džiovintuvai. Šis įrenginys yra reikalingas, o dažnu atveju ne tik praktiškas, bet ir labai naudingas įrenginys, padedantis tinkamai prižiūrėti dėmesio reikalaujančius plaukus. Bigbox parduotuvėje internetu siūlome jums įsigyti Braun, Cecotec, LIGO ELECTRIC, Philips, Remington, populiariaisiais Dyson, Adler, Babyliss ir kitų gamintojų, įvairiausių rūšių ir tipų plaukų džiovintuvus.

Nepriklausomai nuo to ar jus domina geriausias profesionalus plaukų džiovintuvas ar įrenginys su difuzoriumi garbanoms, kelioninis džiovintuvas – šepetys ar kitokio tipo prekė – tikėtina, kad čia ją rasite labai gera kaina.

Plaukų džiovintuvai šukos, dažniausiai naudojami formuojant šukuosenas. Taip pat yra ir kitokių įrenginių tipų. Difuzoriaus antgalį turintys džiovintuvai itin gerai tinka garbanotiems plaukams, kadangi specialūs antgaliai formuoja būtent garbanas.

Plaukų džiovintuvai su turmalinu gerai tinka jautriems arba lengvai pažeidžiamiems plaukams. Šie įrenginiai skleidžia karštį su infraraudonaisiais spinduliais bei neigiamais jonais. Taip apsaugomas plaukas, skatinamas plaukų atsikūrimas, o pati karšto oro srovė – daug mažiau juos pažeidžia ir leidžia išdžiovinti tolygiau, suteikdama plaukams daugiau blizgesio be žalos.

Keramikinis plaukų džiovintuvas – populiarus pasirinkimas tarp žmonių (visgi jį dažniau renkasi moterys), kurios periodiškai džiovina plaukus, gal net kasdien. Keramika tolygiau paskirsto karštį ir stabilizuoja temperatūrą, dėl ko mažiau kenkiama pačiam plaukui, jis nebūna linkęs šakotis. Keramikiniai džiovintuvai gerai tinka žmonėms, kurių plaukas nėra labai tvirtas arba yra pažeistas, jautrus.

Kokį plaukų džiovintuvą rinktis jums? Rekomenduojame pasinaudoti patogiais Bigbox parduotuvės prekių filtrais, kad rastumėte tą sprendimą, kuris jums tinka labiausiai. Nepamirškite, kad prekes galite ir palyginti tarpusavyje. Tai padaryti patogu ir tarpusavyje galite lyginti daugybę skirtingų džiovintuvų, kad paprasčiau rastumėte tą, kuris yra geriausias pasirinkimas. Kitos svarbios savybės yra veikimo garsas. Tylus džiovintuvas visuomet lenks garsų, savo praktiškumu. Stacionarus džiovintuvas nėra toks praktiškas, kaip belaidis ar net laidinis, prie lizdo jungiamas, ne prie sienos tvirtinamas įrenginys. Be to, tokie įrenginiai, kaip jonizuojantis džiovintuvas suteikia net ir žmonėms su labai pažeidžiamais plaukais – daug galimybių juos išdžiovinti be didelių rūpesčių.

Kaip pirkti pigiau? Prenumeruokite naujienlaiškį ir susikurkite paskyrą Bigbox platformoje. Taip ne tik galėsite patogiai pildyti ir stebėti savo norų sąrašą, į kurį lengva pridėti patikusias prekes, tačiau į elektroninio pašto dėžutę gausite pranešimus apie džiovintuvus su akcija ir sumažinta kaina. Brangiausius difuzorius arba išskirtinių savybių džiovintuvus taip pat galėsite įsigyti ir išsimokėtinai, pasinaudoję SB Lizingo pasiūlymu be pabrangimo.