Prekių katalogas

Indaplovės

Indų plovimas – daug laiko ir kruopštumo reikalaujantis namų ruošos darbas. Kartais, kad ir kaip besistengtumėte švariai išplauti indus, idealiai to atlikti neįmanoma. Tobulai tai padaryti gali indaplovės, kurios tikrai nepaliks jokių maisto ar gėrimų likučių Jūsų induose. Indaplovės internetu už gerą kainą Bigbox.lt el. parduotuvėje - nebe prabangos prekė, o įperkamas buitinės technikos prietaisas. Šiais laikais, indaplovių kainos prieinamos daugeliui žmonių. Leiskite sau pailsėti ar užsiimti kita veikla šiame beprotiškai greitu tempu besisukančiame pasaulyje, kol indaplovė pasirūpins Jūsų indų tviskančia švara. Indaplovių išpardavimas mūsų internetinėje parduotuvėje – rinkitės iš Bosch, Whirpool, Electrolux, Siemens ir kitų indaplovių gamintojų.

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Kaina
199 1559
Gamintojas
daugiau mažiau
Energijos klasė
daugiau mažiau
Montavimo tipas
daugiau mažiau
Pločio intervalas, cm
daugiau mažiau
Talpa komplektais
daugiau mažiau
Plovimo programų skaičius
daugiau mažiau
Trečias stalčius įrankiams +
daugiau mažiau
Spalva
daugiau mažiau
Filtras

Prekių filtras Clear Filters

Kodėl verta įsigyti indaplovę?

Turite didelę šeima ar mėgstate daug gaminti? O galbūt tiesiog nemėgstate indų plovimo proceso? Idealus sprendimas – įsigykite indaplovę! 

Kartais žmonės dvejoja įsigyti indaplovę nes mano, kad jiems tai daryti neapsimoka. Taip, indaplovė gali būti didelė investicija, tačiau ši investicija tikrai atsiperka. Vidutiniška indaplovė vieno plovimo metu sunaudoja apie 10 l vandens. Plaunant indus rankomis patį mes sunaudojame beveik 5 kartus daugiau vandens. Taigi akivaizdu, kad vandens sanaudos naudojantis indaplove yra kur kas mažesnės ir laikui bėgant Jūs sutaupote nemažai pinigų.

Įmontuojama ar laisvai pastatoma?

Dažniausiai pirkėjai renkasi į baldus įmontuojamas indaploves, nes jas kur kas lengviau pritaikyti prie bendro virtuvės dizaino. Ant įmontuojamos indaplovės priekinių durelių galima uždėti baldinę plokštę, kuri neleis indaplovei išsiskirti. Tad nenuostabu, kad pas daugelį Lietuvos gyventojų galima rasti būtent šio tipo indaploves.

Kokią indaplovės talpą pasirinkti?

Įprastai indaplovės talpa matuojama komplektais (15 komplektų daugiausiai, 6 – mažiausiai). Žinoma nuo indaplovės talpos priklauso ir jos matmenys, tad kokios talpos indaplovę pasirinkti priklauso nuo Jūsų galimybių ir poreikių

Taip pat įsigyjant indaplovę verta atkreipti dėmesį ar ji turi trečią stalčių, skirtą įrankiams. Trečias stalčius yra naudingas jei tenka plauti didesnį kiekį įrankių. Jei pasirinksite indaplovę be šio privalumo, įrankiams sudėti turėsite tik specialų įrankių krepšelį, kuriame vietos žinoma bus mažiau.

Rodyti daugiau