Prekių katalogas

Šaldytuvai

Šaldytuvas - vienas būtiniausių buities prietaisų namuose, biure ar kitos paskirties patalpose. Šaldytuvai internetu pigiau buitinės technikos prekių el. parduotuvėje Bigbox.lt - siūlomas didelis asortimentas populiariausių gamintojų Samsung, Liebherr, Snaigė, Whirpool, Bosch, Electrolux, Beko, Gorenje ir kt. produktų. Parduodami ir mažiau lyderiaujančių, bet patikimų gamintojų, tokių kaip Candy, Daewoo, Haier, Zanussi ir kt. šaldytuvai gera kaina. Įmontuojami šaldytuvai, dviduriai šaldytuvai, šaldytuvai su šaldikliu ir šaldytuvai be šaldiklio – išsirinkti ir įsigyti, pagal poreikius ir galimybes, galite patrauklia kaina mūsų internetinėje parduotuvėje.

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Kaina
63 5159
Gamintojas
daugiau mažiau
Energijos klasė
daugiau mažiau
Šaldymo sistema
daugiau mažiau
Aukščio intervalas
daugiau mažiau
Pločio intervalas, cm
daugiau mažiau
Šaldiklio talpos invervalas (nuo...iki)
daugiau mažiau
Vėsesnė zona
daugiau mažiau
Vandens dispenseris
daugiau mažiau
Vandens pajungimas
daugiau mažiau
Šaldytuvo tipas
daugiau mažiau
Šaldiklio tipas
daugiau mažiau
Montavimo tipas
daugiau mažiau
Spalva
daugiau mažiau
Filtras

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Dažniausiai užduodami klausimai

Jei ką tik įsigijote naują šaldytuva ar persikraustėte ir ką tik įmontavote šaldytuvą į naują vietą, rekomenduojama prietaiso nenaudoti bent 3 valandas. Tai leidžia tinkamai nusistovėti kompresoriaus alyvai. Praėjus 3 valandoms galėsite prietaisą prijungti prie elektros lizdo ir jį įjungti.

Prieš dedant šviežią maistą į šaldytuvą, prietaisą reikėtų palikti tuščią per naktį, kad šaldytuvas stabilizuotųsi. Tai duos daugiau laiko šaldytuvui pasiekti:

  • Reikiamą temperatūrą
  • Tinkamai atšaldyti vandenį
  • Paruošti pirmas ledo kubelių partijas

Pagal naująjį energetikos reglamentą „Samsung“ pakeitė skalbimo mašinų,skalbyklių-džiovyklių, šaldytuvų, indaplovių ir televizorių energijos vartojimo efektyvumo etiketes.

Energijos vartojimo efektyvumo etiketės pirmą kartą buvo pradėtos naudoti prieš 20 metų, siekiant padėti vartotojams suprasti perkamo buitinio prietaiso energijos suvartojimo efektyvumą. Gaminiai buvo įvertinti kategorijomis nuo A iki G,  prie kurių vėliau prisidėjo žymėjimai A+, A++ ir A+++ efektyvesniems gaminiams.

Nuo 2021 m. kovo mėn. kategorijos bus sugrąžintos į pradinę A-G skalę, kurioje A (žalia) yra efektyviausia, o G (raudona) – mažiausiai efektyvi elektros įranga. 

Kodėl keičiasi etiketės?

Šie pakeitimai padaryti siekiant, kad energijos vartojimo efektyvumo etiketes būtų lengviau suprasti.

Pakeitimai taip pat atnešė griežtesnius energijos klasės ženklinimo reikalavimus ir kitokią jos skaičiavimo metodologiją. Štai kodėl atsisakyta papildomų klasių ant senųjų etikečių (A+, A++ ir A+++) ir pereita prie paprastenio ženklinimo (A–G). Ženklinimas priklauso nuo produkto ir jo charakteristikų. Be to, dėl paties ženklinimo ir energijos vartojimo efektyvumo apskaičiavimo metodologijos pokyčių negalima daryti tiesioginio palyginimo tarp senų ir naujų etikečių. Naujos etiketės gali būti lyginamos tik su kitomis naujomis etiketėmis toje pačioje produktų grupėje. Etiketės rodo gaminio sunaudojamos (sutaupytos) energijos kiekį, kad vartotojas galėtų priimti jam priimtiniausią sperendimą pirkdamas.

Kuo skiriasi naujosios etiketės nuo senųjų?

A+, A++ ir A+++ kategorijos bus palaipsniui panaikintos. Naujose energijos vartojimo efektyvumo etiketėse bus naudojamos A-G kategorijos.

Naujų energijos vartojimo efektyvumo etikečių atveju energijos vartojimo efektyvumas apskaičiuojamas ne per metus, o  100-ui ciklų. Tai geriau atspindi, kaip žmonės naudoja skalbimo mašinas ir leidžia aiškiau suprasti, koks yra skalbimo mašinos efektyvumas.

Dabar vandens sunaudojimas bus apskaičiuojamas kiekvienam ciklui, o tai taip pat suteikia tikslesnį supratimą apie skalbimo mašinos efektyvumą.

Energijos vartojimo efektyvumo etiketėje bus naujas skyrius, kuriame bus nurodyta, kiek triukšmo kelia skalbimo mašina arba džiovyklė. Šis įvertinimas bus žymimas raidėmis nuo A iki D.

Ant dėžės nurodytos dvi energijos etiketės – kuri yra teisinga?

Ant gaminio pakuotės vis dar rasite ir senojo, ir naujojo energijos  efektyvumo ženklinimo etiketes. Naujosios etiketės nuo senųjų skiriasi tuo, kad viršutiniame dešiniajame etiketės kampe turi QR kodą. Naujosios etiketės apima energijos kategoriją nuo A iki G, užtuot apėmusios senąjį ženklinimą  nuo A+++ iki D.

Teisinga etiketė priklauso nuo datos. Nuo 2021 m. kovo 1 d. pardavimo vietoje turėtų būti naudojamas tik naujasis A-G ženklinimas. Nuo kovo 1 d. mažmenininkai turės per 14 darbo dienų pakeisti senąsias etiketes į naujas.

Jei šaldytuvas blogai veikia, rekomenduojama pirmiausia patikrinti maitinimą. Jei maitinimas yra tinkamas, tačiau problema išlieka, perskaitykite toliau pateikiamus trikčių šalinimo patarimus.
Jei namuose atlikus visus rekomenduojamus veiksmus problema nepašalinama, rekomenduojame kreiptis į klientų aptarnavimo centrą.

Patikrinkite įrengimo vietą

Šaldytuvas turi stovėti vietoje, kurioje yra pakankamai erdvės. Nuo jo galinės sienelės turi būti mažiausiai 10 centimetrų tarpas, o iš abiejų šonų ir viršaus turi būti mažiausiai 5 centimetrų tarptas. Šaldytuvas turi stovėti tokioje vietoje, kurioje jis galėtų išleisti šilumą. Jei šaldytuvas užblokuotas, jie gali blogai veikti.

šaldytuvas turi stovėti vietoje, kurioje pakankamai erdvės
Patikrinkite šaldytuvo išlyginimą

Šaldytuvo duris atidarykite maždaug 30–40 centimetrų ir jas paleiskite. Durys turi pačios užsidaryti. Jei jos neužsidaro, reikia pakoreguoti šaldytuvo priekyje apačioje esančių kojelių sraigtus.
Taip pat patikrinkite, ar šaldytuvas stovi lygiai. Jei jis netinkamai nustatytas, šaldytuvas gali blogai veikti.

patikrinkite šaldytuvo išlyginimą
Pasirūpinkite, kad šaldytuvo galinė dalis būtų švari

Rekomenduojame kartą ar du kartus per metus dulkių siurbliu nuvalyti galinę šaldytuvo dalį. Kad nevyktų šilumos mainai, svarbu užtikrinti, kad kompresoriaus srityje nebūtų dulkių. Jei ant šaldytuvo galinės dalies yra dulkių, šaldytuvo ir (arba) šaldiklio skyriuose gali formuotis ledas arba atsirasti drėgmės, įrenginys veikdamas gali skleisti didesnį triukšmą.

pasirūpinkite šaldytuvo galinės dalies švara
Priešais oro cirkuliacijos angas nedėkite jokių produktų

Šaldytuvo ir šaldiklio viduje esančios apsaugos nuo šerkšno sistemos cirkuliacijos angos visada turi būti atviros. Primygtinai rekomenduojama nedėti produktų prie šių angų, nes po daržovių stalčiais gali atsirasti drėgmės arba ant galinės sienos gali susiformuoti ledo.

priešais oro cirkuliacijos angas nedėkite jokių produktų
Patikrinkite režimą ekrane

Jei šaldytuvas nevėsina, tačiau šaldymo funkcija veikia tinkamai, reikia patikrinti, ar neaktyvintas atostogų režimas (jei ši parinktis yra jūsų šaldytuvo modelyje). Ekrane išjunkite atostogų režimą ir išsamesnės informacijos ieškokite vadove.

išjunkite atostogų režimą

Šaldytuvai

Šaldytuvai – nepakeičiami įrenginiai kiekvienuose namuose. Būtent jų pagalba maistą galime išlaikyti ilgiau šviežią, kvapnų ir maistingą. Skirtingų šaldytuvų tipų tikrai yra toli gražu ne vienas, tad, priklausomai nuo jūsų norų ir poreikių, tikrai pavyks įsigyti tokį, kuris geriausiai išpildys visus lūkesčius.

Bigbox internetinėje parduotuvėje galite rasti be galo didelį šių įrenginių pasirinkimą. Vokiški šaldytuvai – AEG, Bosh, Miele ar Liebherr šaldytuvai tikrai nenuvils, kadangi jie pasižymi išskirtine kokybe bei pačiu aukščiausiu energinio efektyvumo laipsniu.

Be abejo, vieni populiariausių standartiniai 50 cm pločio ar 55 cm pločio buitiniai šaldytuvai, pasižymintys vidutine talpa. Visgi tokios talpos ne visuomet žmonėms pakanka, todėl galimi ir dviduriai ar net keturių durų, dideli, side by side įrenginiai.Juose tikrai tilps visi maisto produktai, pradedant nuo paprasčiausio pieno ar alaus irkitų gėrimų vakarėliui, ir baigiant įvairiomis daržovėmis. Žinoma, ne kiekvieni namai gali sau leisti tokio dydžio šaldytuvus dėl vietos stokos, tačiau net ir tokiu atveju yra sprendimas – įmontuojami įrenginiai. Iš tiesų integruojami šaldytuvai yra be galo patogus pasirinkimas, kadangi jie neužima daug virtuvės ploto. Visgi, jei jums labiau prie širdies laisvai pastatomi, mobilūs šaldytuvai, tačiau laisvo ploto nėra tiek daug, tuomet  idealiai tiks ir mini, siauri, galbūt net ir be šaldiklio įrenginiai. Žinoma, jei turite daug gėrybių, kurias norite užsišaldyti žiemai, šaldytuvas be kameros nebus pats geriausias variantas – tokiu atveju galbūt net reikėtų rinktis modelį su 4 šaldiklio stalčiais.

Jei esate vyno mėgėjas, galbūt jus sudomins maži, specialiai tam pritaikyti šaldytuvai? Nors sakoma, jog geriausi vynai yra laikomi rūsyje, tačiau, jei tokios galimybės neturite, puiki alternatyva taps šis įrenginys. Įprastai vyno šaldytuvai yra tikrai nedideli, tačiau neapsigaukite, kadangi į juos telpa gana nemažai! Šiuose įrenginiuose rasite specialiai įmontuotas lentynėles, kurios padės butelius sutalpinti saugiau, be rizikos, jog jie suduš ar iškris, o taip pat dažniausiai jie yra su stiklinėmis durimis, tad norimą gėrimą pamatysite labai greitai. Negana to, jei mėgstate keliauti mašina, dar viena gera investicija bus autokelioniniai šaldytuvai. Jis – tikrų tikriausias turistinis atributas. Šie įrenginiai pasižymi dideliu efektyvumu – jie veikia naudodami 12 V bateriją ir automobilio elektrą, taip pat yra nešiojami, tad galėsite pastatyti bet kurioje patogioje vietoje.

Vis labiau ir labiau populiarėjantis pasirinkimas – išmanusis šaldytuvas, kurie pasižymi tokiais papildomais ypatumais kaip drėgmės lygio palaikymu, no frost, t.y. yra bešerkšnis, bei skydeliu, leidžiančiu pažvelgti į šaldytuvo vidų, jo nepradarius, ir valdymu per išmanųjį telefoną. Be to, tokie įrenginiai dažnai yra ir su ledukų funkcija, kuri ypač pasitarnauja šiltuoju metų laiku. Nauji šaldytuvai taip pat yra ir įvairių dizainų – galimi spalvoti, pavyzdžiui juodas ar raudonas termoelektrinis šaldytuvas, retro stiliaus – amerikietiškas. Pasirinkimas iš tiesų labai platus, tad tikrai pavyks įsigyti tokį, kuris geriausiai tiks prie jūsų interjero.

Daug skirtingų šaldytuvų modelių rasite Bigbox internetinėje parduotuvėje. Nors iš pradžių gali ir nesinorėti ar būti nedrąsu pirkti prekę, kurios matmenys yra tokie dideli, internetu, tačiau tai – labai paprasta ir patogu. Bigbox dažnai galite rasti šaldytuvų, kuriems yra taikoma akcija, tad norimą įrenginį pavyks įsigyti ir kur kas pigiau. Negana to, kartais yra vykdomas ir išpardavimas, kurio metu tiek šaldytuvų, tiek ir kitų prekių kaina yra reikšmingai sumažinama.