Informacija
Prekių katalogas

Treniruokliai

Treniruokliai

Bigbox parduotuvėje internetu galite įsigyti pačių įvairiausių treniruoklių geromis kainomis. Kokių prekių čia yra? Bėgimo takeliai, elipsiniai treniruokliai, dviračiai treniruokliai, steperiai bei jų priedai ir dar daugiau prekių. Kiekvienoje kategorijoje rasite pigių, vidutinės ir aukštos klasės arba profesionalių treniruoklių. Išsirinkti geriausią variantą nebus labai sunku, nes patogūs Bigbox prekių filtrai leis greitai susiaurinti paieškas ir tarpusavyje palyginti, kuris jėgos, universalus (daugiafunkcinis), dviratis, irklavimo ar bet kurio kito tipo treniruoklis jums tiks geriausiai.

Bėgimo takeliai – puikūs treniruokliai kojoms, bendrai kūno ištvermei – aerobinėms (kardio) treniruotėms ir svorio metimui. Bėgtakiai yra vienas universaliausių treniruoklių, tačiau, jeigu jų norite savo namuose, tam turi užtekti vietos. Net ir sulankstomas bėgimo takelis užims ganėtinai nemažai erdvės.

Elipsiniai treniruokliai siūlo tą pačią naudą, kaip ir bėgimo takeliai. Jie daugiau skirti aerobinėms treniruotėms (kardio) bei ištvermės arba bendro kūno tonuso palaikymu ir/ar gerinimui. Bigbox internetinėje parduotuvėje yra garsiausių gamintojų geriausi elipsiniai treniruokliai. Juos galite išrikiuoti pagal aktualiausius kriterijus bei palyginti tarpusavyje. Eliptinis treniruoklis užims kiek mažiau vietos nei bėgimo takelis, tačiau renkantis tarp bėgimo takelio ir šio treniruoklio, reikia imti tai, kas jums labiau patinka, kadangi nauda – labai panaši.

Dviračiai treniruokliai – dar viena treniruoklių rūšis, kuri daugiau skirta kojoms bei aerobiniams pratimams. Su dviračiu galima gerai apšilti prieš jėgos treniruotę ar kone bet kokią kitą sporto veiklą. Mynimo nauda – didėjanti ištvermė, stipresni kojų raumenys, geresnis savo kūno ribų pažinimas bei galimybė pratimo naudą pritaikyti realiame gyvenime (minant dviratį iš tiesų). Beveik visi dviračiai turės skirtingus sunkumo lygius, kad sportuoti galėtumėte taip, kaip geriausia jums.

Steperiai – šie treniruokliai dar vadinami žingsniuokliais arba, jeigu yra didesni – orbitrekais. Juose reikia imituoti ėjimo judesius ir taip, didinate apatinės kūno dalies ištvermę. Mini steperiai užims labai nedaug vietos, todėl tilps beveik bet kur.

Prie treniruoklių priedų rasite viską, ko gali prireikti jūsų treniruoklio priežiūrai, naudojimui ar pritaikymui pratimams.

Taip pat galima rinktis ir daugybę kitokių treniruoklių. Pilvo presui geriausiai tiks specialūs treniruokliai, kuriuose galite atsilenkti arba susiriesti, treniruodami tik šią kūno dalį. Taip pat tinka ir multifunkcinis treniruoklis staklės, prie kurio, pritvirtinus atitinkamą rankeną, galima daryti susirietimus. Tačiau specialūs atsilenkimų treniruokliai leis pasiekti geresnių rezultatų.

Nugaros raumenų grupei taip pat padeda multifunkciniai treniruokliai, irklavimo treniruokliai, nugaros tempimo pratimai su gumomis bei prisitraukimų darymas, kuriam tiks ir namuose pakabintas skersinis. Visgi geriausi rezultatai turėtų ateiti su subalansuota programa, kuomet specialiose sportinėse staklėse darote pratimus, stiprinančius nugaros raumenyną. Tie patys treniruokliai dažnai yra ir kompleksiniai, mat, leidžia treniruoti ne tik nugaros, bet ir kaklo ar/ir rankų raumenis.

Jeigu norite daugiau jėgos – patogu įsigyti girą, hantelius arba štangą kilnojimui. Norintiems geresnės judesių koordinacijos bei lankstumo, padės balansinis treniruoklis arba tiesiog gimnastikos kamuolys, su kurio pagalba lengva treniruoti pusiausvyrą bei daryti įvairius lankstumą gerinančius pratimus.

Be abejonės, pasiūloje yra ne tik vidaus sporto salėms, tačiau ir lauko treniruoklių, treniruoklių su vibro funkcijomis bei daugybė kitų įrenginių. Prenumeruokite naujienlaiškį, kad pirmieji sužinotumėte, kada prekėms taikoma akcija, kuomet sumažinama kaina ir pirkite pigiau!

Brangesnę įrangą galite įsigyti pasinaudoję ypatingais partnerių SB Lizingas pasiūlymais pirkimui išsimokėtinai. Dėl kai kurių treniruoklių pristatymo terminų reikia teirautis individualiai.