Informacija
Prekių katalogas

Mobilieji telefonai

Platus lyderiaujančių ir žinomiausių gamintojų - Samsung, Apple, Huawei, Xiaomi bei mažiau žinomų,  bet labai plačiai naudojamų populiarių mobiliųjų ir išmaniųjų telefonų gamintojų - LG, Sony, BlackView, eStar, Nokia, CAT, Oppo, Motorola ir kitų gamintojų telefonų pasirinkimas. Mobilūs telefonai ir išmanieji telefonai internetu pigiau Bigbox.lt el. parduotuvėje parduodami su įvairiais parametrais: 3G/4G, Wi-Fi, dvi SIM kortelės, pirštų atspaudų skaitytuvas, didelė vidinė atmintis, įvairios raiškos ir tipų kameros. Palankios pirkimo sąlygos – lizingu (išsimokėtinai). Mūsų konsultantai pagelbės iškilus klausimams ir padės išsirinkti telefoną iš daugybės modelių, pagal Jūsų poreikius ir galimybes.

Telefonai ir jų priedai

Įsigykite išmanųjį telefoną, laisvų rankų įrangą, dėkliukus, apsaugas, išorines baterijas ar daugybę kitų priedų internetu, geromis kainomis.

Kaip išsirinkti geriausią mobilųjį telefoną internetu? Savo paiešką pradėkite nuo biudžeto apsibrėžimo (kaina). Net nevertėtų pradėti svarstyti apie tokį pirkinį, jeigu neturite biudžeto. Būtent finansai labiausiai apriboja pasirinkimą, tad apsibrėžus biudžetą bus galima iš karto matyti, kurie mobilieji telefonai jums bus geriausi, o kurie tiks mažiau.

Šiuolaikiniai išmanieji telefonai gali atlikti labai daug užduočių. Su jais patogu ne tik skambinti ar susirašinėti, tačiau ir stebėti naujienas, žiūrėti filmus, pildyti dokumentus, fotografuoti, apmokėti sąskaitas ir kitaip bendrauti su žmogų supančiu pasauliu. Šiais laikais galime išskirti dviejų rūšių telefonus. Pirmasis – mažas ir kompaktiškas telefonas su bazinėmis funkcijomis, o antras – didelis, bent 6 colių ekrano įstrižainę turintis įrenginys. Antrasis tipas labiau tinka tiems, kurie telefonu naudojasi dažnai arba jiems jis labai reikalingas darbui. Na, o pirmojo paskirtis daugiau tarnauti vaikams, senjorams ar bet kuriems žmonėms, kurių gyvenime telefonas reikalingas tik skambučiui, žinutei ir vienai-kitai naujienai paskaityti.

Štai keli klausimai, į kuriuos atsakę galėsite lengviau rasti telefoną:

  •          Kokio dydžio telefono norite?
  •          Ar jums svarbi kamera?
  •          Ar jums svarbi galimybė žaisti žaidimus?
  •          Ar norite su telefonu galėti lengvai suderinti kitus išmanius įrenginius?
  •          Kiek galite skirti telefono įsigijimui?
  •          Telefonas tik darbui ar kasdieniam asmeniniam naudojimui?

Taip pat verta paminėti ir telefonus su mygtukais. Modernūs (bet tuo pačiu klasikiniai) mygtukiniai telefonai idealiai tinka vyresniems bei mažiems naudotojams ar darbui. Jie būna patvarūs ir tvirti, jais labai lengva naudotis ir kadangi pasižymi žema kaina – nėra didelių problemų jį po kiek laiko pakeisti nauju. Dvi svarbios funkcijos, į ką daug kas neatkreipia dėmesio – dviejų SIM kortelių telefonai bei smūgiams atsparus, o taip pat ir drėgmei atsparus korpusas. Mygtukinis telefonas gali būti ir atverčiamas (atlenkiamas). Šio dizaino telefonai labiausiai patinka tiems, kurie nori pigesnio ir labiau patvaraus įrenginio.

Nauji kinietiški mobilieji telefonai (technika iš Kinijos) pasižymės gerokai mažesne kaina, tačiau tikrai nebloga kokybe. Lyginant su kitų gamintojų analogais, Kinijos produkcija kainuoja ženkliai pigiau ir siūlo bene geriausią vertę už mokamus pinigus. Tačiau, Kinijos gamintojų telefonai ne visada turi gražiausią dizainą arba juose pvz., bus mažesnė baterija, mažiau raiškiai filmuojanti kamera.

Tad nesvarbu ar jums reikalingi maži telefonai su mygtukais, naujausi Apple ar Samsung įrenginiai, o gal išskirtinis vaikiškas telefonas – viską rasite Bigbox internetinėje parduotuvėje. Prenumeruokite naujienlaiškį, kad pirktumėte su akcija ir apie nuolaidas sužinotumėte anksčiau nei kiti.