Informacija
Prekių katalogas

Spausdintuvai

Spausdintuvai

Vienas iš svarbiausių įrenginių darbui biure ar namuose – spausdintuvas. Bigbox parduotuvėje internetu galite įsigyti: daugiafunkcinių, lazerinių, rašalinių, HP, Epson, Canon, Brother, išskirtinai spalvotai spausdinančių spausdintuvų puikiomis kainomis. Koks variantas jums geriausias?

Daugiafunkcinis spausdintuvas yra tokio tipo spausdintuvas, kuris gali ne tik atspausdinti dokumentą, tačiau turi ir skenerį ar daugiau papildomų funkcijų. Tad multifunkciniai spausdintuvai dažniausiai būna su skeneriu arba kitomis, papildomomis funkcijomis.

Lazerinis spausdintuvas dažniausiai naudojamas biure ar namuose, kai pakanka nespalvoto spausdinimo ir reikia spausdinti dokumentus didelėmis apimtimis. Lazeriniai spausdintuvai paprastai būna kiek didesni (tačiau nebūtinai). Jie spausdina ganėtinai greitai, tačiau namams tokį spausdintuvą verta rinktis tik tada, kai reikia daug dokumentų. Jų aptarnavimas neretai  – pigesnis ir paprastesnis nei rašalinių spausdintuvų.

Rašalinis spausdintuvas ant dokumentų tekstą ir nuotraukas spausdina naudodamas rašalą, o ne lazerį ir tonerį. Rašaliniai spausdintuvai dirba lėčiau, tačiau jie gali atkurti gerokai daugiau spalvų, atspalvių ir generuoti tikslesnį vaizdą. Jeigu dirbate su vizualiais dokumentais, mėgstate spausdinti nuotraukas arba grafikus, geriausi įtaisai jums bus būtent rašaliniai spausdintuvai.

Atskira kategorija – spalvoti spausdintuvai. Jeigu ieškote išskirtinai tos įrangos, kuri gali spausdinti ne tik juodu ant balto, bet ir su spalvomis, tuomet geriausiai tiks spalvotas bet kurio gamintojo spausdintuvas.

Na ir pirkėjams taip pat bus aktualios ir atskirų, didžiausių spausdintuvų gamintojų prekių kategorijos. Bigbox prekių kataloge rasite Epson, HP, Canon, Brother spausdintuvus namams, biurui. Paspaudę ant bet kurios prekės kataloge, atsidursite individualiame jos polapyje. Jame rasite visą svarbiausią techninę informaciją apie įrenginį bei pamatytumėte aukštos raiškos nuotraukas. Prekių palyginimo įrankis yra patogus būdas greitai sužinoti, kuris mini, nešiojamas (mobilus), belaidis (bevielis) ar kito tipo spausdintuvas geriausiai atitiks keliamus lūkesčius. Šalia prekių palyginimo įrankio, veikia ir patogūs filtrai, kurie leidžia susiaurinti rodomų prekių rezultatus ir matyti, kurie spausdintuvai yra su WiFi ir (arba) Bluetooth ryšiu bei kitokiais ypatumais, pvz., 3D spausdintuvai, etikečių spausdinimo funkcija ir kita.

Internetu pigiau dažniausiai perka Bigbox klientai, kurie turi savo pirkėjo paskyrą mūsų portale ir prenumeruoja naujienlaiškį. Būtent į savo elektroninio pašto dėžutę, prenumeratoriai pirmieji gauna pranešimus apie išpardavimus, nuolaidas, specialius pasiūlymus bei išskirtines dovanas ir kada kompiuterinė technika, tokia kaip spausdintuvai parduodami su akcija.

Jeigu kyla klausimų, į kuriuos nepavyksta rasti atsakymų – drąsiai kreipkitės į mūsų pagalbos skyrių telefonu, elektroniniu paštu arba per socialinius tinklus. Platus spausdintuvų asortimentas yra nuolat papildomas. Atvežami nauji modeliai, papildomos populiariausių prekių atsargos.

Kitos spausdintuvų kategorijos: Etikečių spausdintuvaiNuotraukų/foto spausdintuvaiA3 spausdintuvaiA4 spausdintuvaiNešiojami spausdintuvaiSublimaciniai spausdintuvaiMini spausdintuvai