Prekių katalogas

Griliai

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Griliai parduodami(-os) tokių garsių gamintojų kaip Cecotec, Jata, Tefal, Severin, Gorenje. Griliai kainos prasideda nuo 14,99 €. Bigbox.lt parduotuvėje rasite daugiau nei 132 skirtingų modelių. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių parametrus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Kaina
14 399
Gamintojas
daugiau mažiau
Galia +
daugiau mažiau
Korpuso medžiaga +
daugiau mažiau
Vidaus danga +
daugiau mažiau
Spalva
daugiau mažiau
Filtras

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Griliai

Elektriniai griliai yra bene geriausias pasirinkimas tiek tiems, kurie nori namuose mėgautis skaniu maistu, tiek tiems, kurie nori ergonomiško ir ekonomiško įrenginio, kuris padėtų gaminti skanią mėsą, daržoves ar kitus grilio patiekalus. Bigbox parduotuvėje galite įsigyti Cecotec, Tefal, ZYLE, Bosch ir daugybės kitų gamintojų mini, įprasto dydžio bei didelius elektrinius grilius.

Kontaktinis, dujinis arba elektrinis grilis dažniausiai yra užvožiamas, o iš abiejų pusių jo paviršių dengia speciali, kepimui skirta danga su atitinkamais iškilumais, kad būtų patogu kepti mėsą bei kitus maisto produktus. Dažniausiai kepimo paviršius yra keramikinis. Populiariausi gaminami patiekalai – kebabų mėsa, sumuštinių mėsa, grilintos daržovės ir panašūs gardumynai.

Namuose esantis el. grilis suteiks daugiau laisvės organizuoti barbekiu arba skanias vaišes sau bei svečiams. Pasirinkti grilių galėsite pagal daugybę skirtingų kriterijų, pradedant gamintoju bei kaina. Nusistatę savo biudžetą, galėsite mažiau laiko praleisti ieškodami ir iš karto kataloge matyti tik tuos grilius, kurie labiausiai atitiks poreikius.

Galia – svarbus kriterijus, kuris reiškia daug, bet tikrai ne viską. Net ir 1000W galingumo grilius tinka kokybiškam maisto gaminimui. Dažniausiai didesne galia pasižymi didesni (matmenų prasme) griliai, kurie turi aptarnauti daugiau maisto vienu metu. Visiškai šio kriterijaus neignoruokite, kadangi jis taip pat yra reikšmingas, tačiau pasinaudojus prekių palyginimu, nebūtinai maksimalų prioritetą teikite galingesniam įrenginiui (galingumas paprastai svyruoja nuo ~700W iki net ~3000W).

Korpuso medžiaga – svarbus ir reikšmingas kriterijus. Dauguma grilių būna pagaminti iš plastiko, iš metalo arba iš abiejų medžiagų. Plastikiniai griliai dažniausiai yra kiek pigesni, tačiau savaime suprantama, kad savo ilgaamžiškumu, patvarumu ir tvirtumu – nusileidžia metalinėms alternatyvoms. Tačiau pastarieji, iš metalo pagaminti griliai beveik visada kainuos daugiau. Skirtumas pasireikš įrenginio svoryje (metalinis bus sunkesnis), o taip pat ir ergonomikos prasme.

Grilio vidus gali būti keramikinis, iš nerūdijančio plieno arba specialus, nesvylantis. Keramika bene geriausiai išlaiko originalų skonį, nesugeria kvapų ir yra pakankamai lengvai valoma. Plienas – solidus pasirinkimas, tačiau jį gali būti šiek tiek sunkiau prižiūrėti, o nesvylantis vidus idealiai tiks daugumai atvejų, tačiau tokie įrenginiai gali būti kiek brangesni.

Jeigu jau prakalbome apie tokius kriterijus, kaip kaina, tai ar žinojote, kad internetu, per Bigbox pigiau gali pirkti naujienlaiškio prenumeratoriai? Kadangi jie į savo elektroninio pašto dėžutę gauna svarbiausius pranešimus apie prekes, jie pirmieji sužino, kada kam taikoma nuolaida, akcijų pradžios ir pabaigos datas, gauna nuolaidų kodus ar net dovanas. Turėkite omenyje ir tai, kad mūsų partneriai SB Lizingas dažnai pasiūlo įsigyti prekes su specialia akcija – lizingu be pabrangimo. Lankstumas perkant, patogus pristatymas ir gausus prekių asortimentas – Bigbox garantija jums!