Informacija
Prekių katalogas

Ausinės

Išmaniosios ausinės – šiuolaikinių technologijų stebuklai

Belaidės ausinės, ausinės su mikrofonu ar kitais priedais - tai bigbox,lt siūlomas asortimentas prietaisų, kurie mėgsta klausyti muzikos sportuodami, skaityti audio knygas viešajame transporte ar tiesiog pasivaikščiojimo metu mokytis užsienio kalbų. Pokalbiams su draugais, kai nereikia laikoje laikyti telefono, kokybiškam muzikos skambesiui ausinės yra nepamainomas prietaisas. HUAWEI, Philips, Xiaomi, Apple – vardai, kurie užtikrins komfortą ir nepriekaištingą kokybę. 

Rinkdamiesi ausines gerai apsvarstykite,  kokioje veikloje jas dažniausiai naudosite

Priklausomai nuo veiklos rūšies,  skirsis ir ausinėms keliami reikalavimai, tik tuomet galėsite būti tikri, jog jūsų pasirinktos ausinės yra geriausios. Sakykim, ausinės skirtos sportui, turėtų nekristi iš ausų, tad protingiausia pasirinkti modelius be jokių papildomų laidų. Jeigu esate užkietėjęs plaukikas, tuomet įrenginiai, be abejonės, privalo būti atsparūs vandeniui. 

Pagrindinės specifikacijos, kurios leis nustatyti būsimo garso kokybę yra garso dažniai, varža ir jautrumas. Jeigu jūsų naujieji Bluetooth ausinukai transliuos 20–20000 Hz dažnius, tai bus idealūs prietaisai intensyviam sportui.

Ausinukai,  turintys mažą varžą, tiek belaidžiai, tiek laidiniai, bus tie prietaisai, kurių pakaks lengvam pasivaikščiojimui ar muzikos garsais pripildytai kasdienybei.

Jeigu pasirinksite ausines su dideliu jautrumu, galėsite mėgautis ypatingais švariais ir raiškiais garsais. Nors visos šios savybės gali lemti skirtingą ausinių kainą, gera kokybė ir renginio ilgaamžiškumas atsipirks labai greitai. 

Nepamirškite ir kitų papildomų funkcijų, kurios vienokioje ar kitokioje situacijoje gali labai praversti. Aktyviai sportuojant,  prakaitui atsparūs modeliai bus nepamainomi, o jeigu trokštate visuomet išlikti pasiekiami, tuomet modeliai su mikrofonu suteiks galimybę atsiliepti į skambučius bet kurioje situacijoje. 

Galiausiai vienas pagrindinių bevielių ausinių privalumų – galimybė suderinti su bet kokiais įrenginiais, kuriuose yra Bluetooth ryšys.

Ausinės žaidimams

Anot žaidimų (gaming) įrangos specialistų, žaidžiant kompiuterinius žaidimus garsas yra beveik toks pat svarbus kaip ir vaizdo grafika. Įprastos ausinės tikrai neleis girdėti tikslaus erdvinio garso. Pasakykite vaikams, jog tai visai nesvarbu ir išgirsite begalę prieštaraujančių ir, beje,  teisingų argumentų.  Belaidės žaidimų ausinės visiems laikams išsprendžia erzinančių laidų problemą, todėl galite sutelkti visą dėmesį į žaidimą ir daugiau niekuo nesirūpinti. 

Jeigu jas naudos vaikai, dera nepamiršti ir patogumo bei įtakos mažylio savijautai. Tokie ausinukai yra su reguliuojamu lankeliu, nuslopina erzinančius garsus. Tokių ausinių pagalvėlės yra minkštos ir lengvai prisitaikančios.

Belaidės ausinės internetu

Įsigyti ausines mūsų Bigbox.lt parduotuvėje išties nesudėtinga. Juolab, kad internetiniame puslapyje esantys filtrai leis iškarto atrinkti gaminius pagal norimą kainą, gamintojo vardą, ausinukų tipą, bet ir  kitus kriterijus. Užsukite pas mus ir iš arčiau susipažinkite su siūloma produkcija. Įsigyti norimą prekę galėsite net neišėję iš namų. Belaidės ausinės  internetu leis pasinaudoti ir pristatymo į namus paslauga. Džiugi žinia ta, jog net brangiau kainuojantį gaminį galėsite įsigyti pigiau. Tam puikiai pasitarnauja taikomos įvairiausios akcijos.