Prekių katalogas

Epiliatoriai

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Epiliatoriai parduodami(-os) tokių garsių gamintojų kaip BRAUN, Philips, Panasonic, Silk'n, Medisana. Epiliatoriai kainos prasideda nuo 10,86 €. Bigbox.lt parduotuvėje rasite daugiau nei 142 skirtingų modelių. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių parametrus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Kaina
10 526
Gamintojas
daugiau mažiau
Plaunama vandeniu +
daugiau mažiau
Drėgnas skutimasis +
daugiau mažiau
Maitinimo šaltinis +
daugiau mažiau
Baterijos veikimo laikas
daugiau mažiau
Įkrovimo laikas
daugiau mažiau
Pincetų tipas +
daugiau mažiau
Spalva
daugiau mažiau
Filtras

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Epiliatoriai 

Epiliatorius yra įrenginys, skirtas pašalinti plaukelius nuo įvairių kūno vietų (pvz., kojų, rankų, veido, antakių ir kitų zonų). Ši grožio priežiūros technika gali būti kelių rūšių. Įprasti kūno epiliatoriai yra tarsi rankinės skutimosi mašinėlės, kuriomis galima pašalinti net ir smulkius plaukelius. Na, o lazeriniai foto epiliatoriai veikia skleisdami šviesos impulsus ir taip pašalindami plaukus nuo odos. Kaip ir aišku, jog fotoepiliatoriai kainuoja daugiau už įprastus, mechaninius įrenginius. Mūsų parduotuvėje internetu galite įsigyti BRAUN, Panasonic, Philips ir daugybės kitų gamintojų įrenginius.

Kuris epiliatorius jums bus geriausias ir kokį rinktis? Visų pirma – apibrėžkite savo biudžetą. Nuo jo priklauso ar galėsite rinktis tik įprastus, ar ir fotoepiliatorius. Biudžetą galite nustatyti keisdami filtro kainaparametrus. Pagal jūsų kainų rėžius, bus susiaurinti rodomų prekių rezultatai ir reikės rinktis iš siauresnio sąrašo. Kiti filtrai bei prekių palyginimo įrankis yra be galo naudingi trumpinant laiką, kurio reikia tam, kad pavyktų priimti sprendimą.

Apžvelkime pagrindinius kriterijus, kurie (be kainos) gali daryti įtaką epiliatoriaus pasirinkimui:

  • Įkrovimo ir baterijos veikimo laikas – jeigu tai yra elektrinis, akumuliatorinis įrenginys, tuomet labai svarbu, kad juo pavyktų naudotis kuo ilgiau, o krauti – kuo trumpiau. Jeigu svarstote tarp kelių įrenginių, palyginkite jų įkrovimo ir veikimo laikus tarpusavyje.
  • Pincetų tipas – metaliniai pincetai įprastai yra pigesni, o keramikiniai – brangesni. Ekspertai teigia, kad keramikinis pincetas mažiau skaudžiai skuta ir švelniau pašalina plaukelius nuo odos.
  • Drėgnas skutimasis – jeigu tai yra mechaninis epiliatorius, išsiaiškinkite ar jis veikia ir skusdamas drėgną odą.
  • Papildomos technologijos – tokie priedai kaip skausmo mažinimo sistema ar kiti privalumai duoda daug naudos jums.

Kai kurie epiliatoriai parduodami pavieniui, o kiti – komplektuose, su daugybe antgalių, priedų ir papildomų aksesuarų. Šioje kategorijoje yra ir specialių, pvz., tik veidui skirti įrenginiai arba tik priedai jiems.

Epiliatorius skirtas ne tik moterims. Tai yra visiems skirtas įrenginys, kuris padeda paprastai, greitai ir „švariai“ pašalinti plaukelius nuo odos. Nereikės susidurti su skausmu arba sudirgusia oda. Jeigu norite grožio priežiūros prekes bei įvairius kitus produktus iš Bigbox pirkti pigiau, tuomet nedvejokite ir prenumeruokite mūsų naujienlaiškį. Prenumeratoriams siunčiame laiškus, kuriuose pranešame apie tai, kada prekėms taikoma akcija, kada būna sumažinta kaina.

Kiekvieno epiliatoriaus puslapyje galėsite ne tik pažiūrėti detalią prekės nuotrauką (ar nuotraukas), tačiau perskaityti ir technines detales, sužinoti pagrindinius ypatumus. Prie kiekvienos prekės nuotraukos yra ir apvali piktograma. Jos viduje nurodomas numatomas pristatymo laikas.