Prekių katalogas

Djeco Kirigami kūrybinis rinkinys "Mažosios dėžutės" DJ08774

Greitas pristatymas Teirautis

Prekės kodas 99861

6,99 €
Charakteristikos
GamintojasDjeco
Amžius11+, 7-8, 9-10
Įspėjimas dėl saugumoBūkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, vaikas gali užspringti arba jas įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir pakavimo detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš duodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Žaisti tik prižiūrint suaugusiems. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Prekės kategorijaLavinamieji
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Šis puikus rinkinys susideda iš 24 dekoratyvinių popieriaus lapų ir 105 lipdukų, taip galėsite sukurti daug patrauklių, įvairios paskirties dėžučių. Yra spalvota instrukcija lankstinuke, viską, ką reikia žinoti kuriant 3-jų skirtingų dizainų dėžutes. Pateikiamas patrauklioje saugojimo voką.

Dydis 22x23cm

Skirta nuo 7 metų.

ID: DJ08774

 
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę