Informacija
Prekių katalogas

Laisvų rankų įranga

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Laisvų rankų įranga kategorijoje parduodamos garsių gamintojų Jabra, Sena, POLY, SAVIO, Omega prekės. Laisvų rankų įranga kategorijoje kainos prasideda nuo 8,64 €. Šioje kategorijoje Bigbox.lt parduotuvėje prekių kiekis 34. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių atributus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Laisvų rankų įranga

Kad vairuoti pavyktų saugiau, tačiau nereikėtų stoti tam, kad atsilieptumėte į skambučius telefonu, galite įsigyti laisvų rankų įrangą ir bendrauti su klientais, bendradarbiais ar savo partneriais važiuodami automobiliu arba motociklu. Laisvų rankų įranga yra skirta automobiliui arba motociklui. Asmuo ją prisitvirtina prie ausies ir gali nesinaudodamas telefonu rankomis, atsiliepti į skambučius, juos atmesti.

Paprastai naujesni automobiliai jau turi Apple Car Play bei Android Auto funkcijas, todėl laisvų rankų įranga reikalinga ne visuomet, tačiau važiuojant motociklu arba automobiliu, kuriame tokios funkcijos nėra, laisvų rankų įranga bus idealus pasirinkimas. Galėsite toliau tęsti kelionę ir judėti saugiai bei nepažeisdami KET, bei tuo pačiu metu ir kalbėti su artimaisiais ar kolegomis.

Jabra, NAVITEL, Plantronics, Xiaomi ir daugelio kitų gamintojų įrangą rasite mūsų asortimente. Kaip išsirinkti geriausią automobilinę laisvų rankų įrangą? Pasinaudokite patogiais prekių filtrais, kad susiaurintumėte paiešką. Be abejonės ieškoti laisvų rankų įrangos mašinai ar šalmui galima pagal kainą bei gamintoją. Kai kuri įranga turi Bluetooth ryšį. Bluetooth 4.0 – pranašesnis už 3.0, nes perduoda aiškesnį signalą ir dėl to girdimas garsas būna švaresnis. Geriausia Bluetooth laisvų rankų įranga turi ir specialią triukšmo slopinimo funkciją. Pastaroji nepraleidžia triukšmo į jūsų mikrofoną ir jūsų pašnekovai girdi tik balsą, be jokio aido ar šurmulio, kuris gali būti fone.

Susiaurinus paiešką kataloge matysite jau tik tas prekes, kurios atitinka iškeltus kriterijus. Invididualiame prekės puslapyje rasite raiškias laisvų rankų įrangos arba jos priedų nuotraukas, išsamią lentelę su prekės charakteristikomis, kai kada ir išsamų aprašymą. Pirkėjams taip pat matomi ir publikuoti kitų pirkėjų atsiliepimai apie prekę. Labiausiai sudominusias laisvų rankų įrangas galite įsidėti į savo norų sąrašą, prie kuriame esančių prekių galite sugrįžti ir vėliau bei jas įsigyti patogesniu metu. Taip pat bus paprasta ir palyginti bet kurią laisvų rankų įrangą, pvz., Jabra Talk 35 su Xiaomi įrenginiu ar panašiai. Lyginti galima daugybę įrangos telefonui vienu metu, tad tikrai galėsite rasti patį geriausią variantą.

Nepamirškite prenumeruoti naujienlaiškio. Tokiu būdu į savo elektroninio pašto dėžutę gausite pranešimus apie tai, kada telefonams bei jų priedams, tarp kurių patenka ir belaidė/bevielė laisvų rankų įranga – taikoma akcija ir kuomet galėsite jas įsigyti internetu pigiau – sumažinta kaina. Prenumeratoriai pirmieji sužino apie išpardavimus, gauna nuolaidų kodus, net ir dovanas. Jeigu kyla klausimų dėl pristatymo, apmokėjimo ar pačios prekės, o informacijos nepavyksta rasti net ir skiltyje „Informacija“, nedvejodami susisiekite su mūsų pagalbos skyriumi telefonu, elektroniniu paštu arba rašydami per socialinius tinklus.