Prekių katalogas

Žaidimų kėdės - gaming chairs

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Žaidimų kėdės - gaming chairs parduodami(-os) tokių garsių gamintojų kaip Arozzi, AEROCOOL, L33T GAMING, Natec, White Shark. Žaidimų kėdės - gaming chairs kainos prasideda nuo 9,11 €. Bigbox.lt parduotuvėje rasite daugiau nei 164 skirtingų modelių. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių parametrus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Kaina
9 650
Gamintojas
daugiau mažiau
Ratukai +
daugiau mažiau
Stilius +
daugiau mažiau
Reguliuojamas aukštis +
daugiau mažiau
Filtras

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Žaidimų kėdės

Žaisti kompiuterinius žaidimus smagu ir tai galima daryti valandų valandas. Tačiau problema ta, kad ilgai sėdint prie konsolės ar kompiuterio – pavargsta ne tik akys, bet ir kūnas. Daugiausiai kenčia viršutinės kojų dalys, sėdmenys bei nugara. Tam, kad per laiką neatsirastų rimtesnių problemų, jums tikrai reikia geros, patogios ir kokybiškos žaidimų kėdės. Labai nemažai vartotojų galvoja, kad tam tiks ir biuro kėdės, tačiau pastarųjų dizainas – daug nuobodesnis. Tad, jeigu norite patogaus laiko žaidžiant ir vėliau nesiskųsti jokiu diskomfortu – įsigykite vieną iš AEROCOOL, Arozzi, Canyon, Genesis, L33T GAMING, Sharkoon, Razer ar kitų gamintojų žaidimų kėdžių internetu – parduotuvėje Bigbox.

Renkantis, kuri kėdė bus geriausia, turite dėmesį atkreipti į ne vieną skirtingą aspektą. Pirmasis – reguliuojamos rankų atramos. Kadangi labai daug laiko praleisite judindami pelę, maigydami klaviatūrą arba pultelį, reikia, kad rankos visuomet būtų patogioje padėtyje ir nereikėtų stabdyti veiksmo tam, kad iš naujo įsitaisytumėte patogiai. Tokia situacija yra ypač bloga, kai žaidžiate realiu laiku, su kitais žmonėmis.

Be abejonės, svarbiausia kompiuterinių žaidimų tipo kėdžių savybė yra patogus nugaros atlošas. Patogumą pamatuoti internetinėje parduotuvėje yra kiek sunkiau, tačiau vis tiek įmanoma. Atkreipkite dėmesį į nuotraukas bei pačio atlošo formą. Tikriausiai žinote, kas jums patinka, bet dar svarbiau – perskaityti aprašymą, kad galėtumėte įvertinti, kokie ergonomikos sprendimai yra įdiegti, kad padėtų jūsų laikysenai ir leistų užimti tinkamą sėdėjimo padėtį (pvz., paminkštinimas apačioje, tvirtas atlošas ir t.t.).

Kai kada naudinga įvertinti ne tik pačios kėdės dizainą bei patogumą, tačiau ir jos funkcines savybes. Kai kurios kėdės gali turėti vietą, kur pasidėti kojas ar gėrimą ir panašiai. Kuomet atsidarote atskirą prekės puslapį, peržiūrėkite prekės charakteristikos lentelę, kad matytumėte iš ko pagaminta pati kėdė. Odinės kėdės žinomos dėl savo patvarumo bei ilgaamžiškumo. Na, o medžiaginės kėdės gali suteikti daugiau komforto, tačiau neatrodo taip kokybiškai (dažniausiai). Jeigu perkate kėdę sau, o ne vaikams, atkreipkite dėmesį ir į kėdės pakeliamą apkrovą, kad ji per greit nesusidėvėtų.

Žaidimų kėdės nėra tik eiliniai krėslai, gavę gražų pavadinimą ir išskirtinį dizainą. Tai yra būtent žaidimui su kompiuteriu ar konsole skirtos kėdės, kurios leidžia patogiai ir su imersija pasinerti į žaidimus, kad būtų galima ne tik mėgautis laiku, bet ir pasiekti geriausių rezultatų. Kėdės gali būti ganėtinai paprastos arba labai įspūdingos.

Susikurkite paskyrą Bigbox portale, kad kėdes bei kitą žaidimų įrangą pridėtumėte į savo norų sąrašą bei galėtumėte lengvai įsigyti viską, ko reikia jūsų laisvalaikiui. Be to, prenumeruokite naujienlaiškį. Jame atsiųstuose laiškuose būna svarbi informacija apie tai, kam taikoma akcija ir kas parduodama pigiau – sumažinta kaina.