Informacija
Prekių katalogas

Langų valytuvai

Kitos langų valytuvų kategorijos: Langų valymo robotai

Langų valytuvai

Langų valytuvas – tiek rankinis, tiek elektrinis robotas yra puiki investicija nuosavų namų, kotedžų, didelių apartamentų (pvz., lofto tipo) bei patalpų savininkams bei prižiūrėtojams. Bigbox parduotuvėje internetu siūlome įsigyti ne tik robotų ar rankinių langų valytuvų, tačiau ir priemonių langų valymų, priedų valytuvams ir daug susijusių prekių.

Internetuiš Bigbox galite įsigyti: Karcher, Hobot, Xiaomi, Orava, Liectroux ir daugybės kitų gamintojų produkciją langų valymo srityje. Prekes galėsite filtruoti ir rūšiuoti pagal tokius kriterijus, kaip: kaina, naujumas ir populiarumas, gamintojas, valytuvo tipas ir net prekės kategorija, kad pavyktų greitai atskirti priedus nuo pačių valytuvų ar robotų.

Kas svarbu renkantis langų valymo robotą? Be abejonės – kaina yra vienas iš svarbiausių kriterijų. Tačiau realybėje beveik visada reikės daryti kompromisą tarp kainos ir - galingumo, prestižiškumo, efektyvumo. Robotams labai svarbus valdymo patogumas. Šiuolaikinis robotas turėtų būti išmanus, kad pavyktų jį prisijungti prie savo mobiliojo telefono ir valdyti per jį, matyti svarbiausią informaciją. Valymo greitis matuojamas pagal tai, kiek minučių reikia tam, kad magnetinis arba kitokio tipo robotaslangų valytuvas išvalytų 1m2 lango ploto. Pagal šį parametrą galite matyti, kad, pvz., vienam langui nuvalyti robotui reikės 5 arba 15 minučių ir panašiai. Kiti svarbūs parametrai: priežiūros paprastumas, ergonomiškumas ir aptakumas (kad prieitų prie sunkesnių paviršių), automatinis paleidimas ir sustabdymas ir kitos.

Dauguma robotų valytuvų veikia su magnetu. Naudojant išmanią technologiją ir magnetinio lauko pagalbą, valytuvas gali važinėti per langą bei gana kruopščiai jį nuvalyti. Reikėtų žinoti, kad langų valytuvas robotas nėra pats greičiausias langų valymo būdas. Tačiau patys pažangiausi modeliai net ir didelį langą gali nuvalyti per keliolika minučių arba greičiau nei per pusvalandį, kol jums nereikia rūpintis niekuo. Atsiliepimai apie šiuos produktus taip pat yra teigiami, todėl tokį prietaisą tikrai verta įsigyti, ypač, jeigu jam taikoma akcija arba turite nuolaidos kodą, su kuriuo vakuuminis langų valytuvas kainuos dar pigiau nei įprastai.

Renkantis rankinį valytuvą, reikia įvertinti ar jo dizainas yra ergonomiškas bei kiek priedų yra komplekte. Jeigu valytuvas yra su kotu, jis gerai tinka ir daugiaaukščiams nuosaviems namams, kadangi pasidaro daug lengviau valyti net ir aukštai esančius arba didesnius langus.

Paspaudę ant prekės nuorodos galėsite pamatyti svarbiausią informaciją apie ją, o taip pat ir numatomą pristatymo laiką. Jeigu atsakymo į savo klausimą neradote, svarbiausius dalykus, susijusius su apmokėjimu ir prekių pristatymu rasite skiltyje „Informacija“, o jeigu ir ten jos nėra, tuomet užduokite juos tiesiogiai mūsų pagalbos klientams skyriui, rašydami elektroninius laiškus, skambindami telefonu arba rašydami per socialinius tinklus.