Informacija
Prekių katalogas

Lygintuvai (Laidynės)

Kitos lygintuvų (laidynių) kategorijos: Kelioniniai lygintuvaiBelaidžiai lygintuvaiMini lygintuvaiProfesionalūs lygintuvaiLygintuvai su keraminiu padu

Lygintuvai laidynės 

Lygintuvas – svarbus įtaisas kiekvienuose namuose. Daug kas dar vartoja terminą laidynė. Daug kas maišo, bet laidynė yra tas pats, tradicinio tipo lygintuvas, kurį didžioji dalis žmonių turi namuose. Vienintelis laidynės ypatumas yra tas, kad ji būna elektrinė ir jungiasi į rozetę su laidu.

Bigbox parduotuvėje galite patogiai ir greitai internetu įsigyti geriausius garinius lygintuvus patraukliomis kainomis. Domina kokybiškas vokiškas rankinis garinis lygintuvas arba ieškote įrenginio, kuris bus geriausias kelioninis lygintuvas? Nepriklausomai nuo savo poreikių, Bigbox parduotuvėje rasite tai, ko reikia namams ar kelionėms.

Kaip randami geriausi garų lygintuvai? Per Bigbox tai padaryti padeda naudotojo patogumui prioritetą teikiantys prekių filtrai bei palyginimo įrankis. Prekes šioje kategorijoje galite filtruoti pagal daugybę skirtingų kriterijų. Asortimente yra daugiau nei 20 prekių ženklų produkcija, tad tikrai pavyks rasti lygintuvą, kuris ir veikia gerai, ir atrodo gražiai.

Kiti kriterijai yra garo srauto reguliavimas ir garo srauto stiprumas (vertikalus). Kuo stipresnis garinimas vertikaliai, tuo daugiau elektros energijos įrenginys vartos ir tuo greičiau lygins. Tačiau labai galingi lygintuvai (be reguliavimo) ne visada tinka švelniems ir lengvai pažeidžiamiems audiniams. Kiti naudingi ypatumai: kalkių šalinimo funkcija (lėtina susidėvėjimą ir stabdo apsinešimą), lygintuvo padas (nuo to priklauso ar jis tepsis), apsauga nuo lašėjimo (saugumas), galia.

Beveik kiekviename kainos diapazone atsiras tinkami gariniai lygintuvai, kurie patenkins jūsų poreikius. Daug kam imponuoja ir belaidis lygintuvas. Toks įrenginys puikiai tinka kelionėse arba, jeigu turite daug drabužių savo darbe, o gal juos pristatote arba turite persirengti pasirodymams ir t.t.. Kelioniniai, mobilūs bei mini lygintuvai yra labai ergonomiškas ir daug galvosūkių išsprendžiantis privalumas.

Nepamirškite, kad didžioji dalis karštų garų lygintuvų yra skirti vertikaliam džiovinimui. Įrenginys su išoriniu garo generatoriumi gali būti vadinamas lyginimo sistema. Kuo skiriasi lyginimas su keraminiu padu ir lyginimas su garais? Pirmuoju atveju, keraminiai padai ant audinių nepalieka žymių, tačiau greičiau dėvisi. Lyginimas garais visiškai nepažeidžia audinio, yra saugesnis naudotojui bei mobilesnis (dažnai būna mažas ir lengvai valdomas).

Palyginę lygintuvus tarpusavyje, iš karto matysite jų privalumus, lyginant vieną su kitu ar net kelis modelius iš karto. Jeigu jus domina pirkimas mažesne kaina arba domina galimybė visą buitinę techniką pirkti pigiau nei įprastai, tuomet tapkite naujienlaiškio prenumeratoriais. Jeigu drabužių priežiūros įrenginiams, kokie ir yra lygintuvai, pritaikoma akcija, tuomet jūs apie tai sužinosite patys pirmieji ir galėsite lengviau planuoti artimiausius apsipirkimus. Nepamirškite, kad prie kiekvienos prekės galite rasti daug informacijos apie ją (iš techninės pusės) bei numatomą pristatymo laiką.