Informacija
Prekių katalogas

Dulkių siurbliai

Dulkių siurbliai

Vienas iš svarbiausių įrenginių bet kuriame namų ūkyje – dulkių siurbliai. Šiuolaikiniame pasaulyje turime itin gausius prekių asortimentus, todėl nūdienos pirkėjai gali rinktis iš Xiaomi, Philips, Samsung, Dyson, Karcher, Electrolux, Bosch ir daugybės kitų gamintojų dulkių siurblių. Tarp jų yra ir robotai, siurblys šluota, belaidis automobilinis siurblys, industrinis statybinis ir ne vienas rankinis akumuliatorinis siurblys bei daugybė kitų.

Dulkių siurblius prekių kataloge galėsite filtruoti ir rūšiuoti pagal tokius kriterijus, kaip: perkamumas, kaina, gamintojas, energinio efektyvumo klasė, dulkių siurblio tipas, variklio filtras, funkcionalumo savybės, dulkių talpos surinkimo tipas, kietų grindų bei kilimo valymo, o taip pat ir dulkių sulaikymo klasė, Wi-Fi jungtis. Visi siurbliai su vandens filtru ar kitais filtrais dar gali būti rūšiuojami ir lyginami tarpusavyje. Taip kiekvienas pirkėjas galės lengvai matyti, kuris galingas plaunamas siurblys arba kuris, pigesnis cikloninis variantas labiausiai atitiks šiandieninius poreikius. Tiesa, nepamirškite, kad kai kuriuose siurbliuose turi būti keičiami maišeliai, o pvz., plaunantis (t.y. toks su plovimo funkcija)siurblys turėtų būti periodiškai valomas ir tuštinamas.

Automobilinis siurbliukas yra puiki investicija, kuri leis transporto priemonės salone bei/ar bagažinėje palaikyti švarą ir tvarką. Kurie siurbliai savo kategorijoje yra geriausi? Apie tai daug ką sako kitų Bigbox pirkėjų atsiliepimai, kuriuos galite rasti atskirame kiekvienos prekės puslapyje. Kataloge bus lengva pamatyti ir tai, kurie siurbliai dabar parduodami su akcija. Neretai prekei mūsų partneriai SB Lizingas siūlo savo akciją – lizingas be pabrangimo.

Geriau pakraunamas akumuliatorinis ar laidinis siurblys? Vienareikšmiško atsakymo nėra, nes abu įrenginiai turi savų pliusų savose srityse. Pvz., automobiliams reikia belaidžio siurblio, kad pavyktų siurbti lauke ir būtų lengva pasiekti net sunkiau prieinamas vietas. Tad mašininis siurblys turėtų būti mini dydžio, bet turėtų turėti pakankamai galios ir būti belaidis. Tačiau namuose arba kokioje nors erdvėje, kur reikalingi didesni siurblio pajėgumai, ten geriau tiks laidinis variantas.

Na, o siurbliai robotai dažniausiai būna be maišelio, gali veikti su vandeniu arba be jo. Jų įvairovė yra gana milžiniška, todėl renkantis svarbu susidėlioti atskirą prioritetų sąrašą ir pagal tai priimti sprendimus.

Garinis siurblys tinka tam tikrų, specifinių paviršių siurbimui ir valymui. Reikia paminėti ir siurblio galingumo svarbą. Kuo jis didesnis, tuo, paprastai, jis turi ir daugiau galios. Dėl to mažas ir kompaktiškas mašininis siurblys beveik visuomet turės mažiau galingumo nei profesionalus, pramoninio tipo dulkių siurblys. Prie ergonomiškumo ir patogumo naudoti dar reikia paminėti ir tai, jog idealus siurblys turėtų būti: tylus, belaidis, išmanusis. Šios trys savybės svarbios renkantis ne tik robotą, bet ir beveik bet kurio kito tipo siurblį.

Papildomai galite pasidomėti ar yra priedų bei antgalių, kurie tinka gyvūnų plaukams ar specifiniams nešvarumams susiurbti. Taip pat aktualus ne tik galingumas, bet ir siurblio specifiškumas. Pvz., yra atskirtų modelių, skirtų susiurbti būtent pelenams. Įprastas siurblys tam netiks.

Tad, jeigu jus domina automatinis, elektrinis siurblys su konteineriais šiukšlėms surinkti, su garais geresniam valymui arba kitais priedais ir ypatumais, Bigbox parduotuvėje turėtumėte tikrai rasti viską, ko reikia.