Prekių katalogas

Dviduriai šaldytuvai

Dviduriai šaldytuvai/2-jų durų šaldytuvai – tai nebe prabangos prekė, o būtinas buities prietaisas didelei šeimai. Dviejų durų šaldytuvai parduodami Bigbox.lt el. parduotuvėje internetu prieinama kaina. Dviduriai šaldytuvai ne tik dideli ir praktiški, bet ir stilingi savo dizainu. Dviduriuose šaldytuvuose sumontuoti naujausi technologiniai sprendimai: vandens ir ledo dalytuvai. Dviejų durų/dviduris šaldytuvas pagal Jūsų poreikius ir galimybes - išsirinkite iš tokių žinomų gamintojų, kaip Liebherr, Whirpool, Bosch, Beko, AEG, Gorenje, Snaigė ir daug kitų patikimų gamintojų dvidurių šaldytuvų.

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Kaina
598 63649
Gamintojas
daugiau mažiau
Energijos klasė
daugiau mažiau
Šaldymo sistema
daugiau mažiau
Aukščio intervalas
daugiau mažiau
Pločio intervalas, cm
daugiau mažiau
Vėsesnė zona
daugiau mažiau
Vandens dispenseris
daugiau mažiau
Vandens pajungimas
daugiau mažiau
Šaldytuvo tipas
daugiau mažiau
Montavimo tipas
daugiau mažiau
Spalva
daugiau mažiau
Filtras

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Dviduriai šaldytuvai

Didesni arba dviduriai šaldytuvai yra labai praktiškas, universalus ir be galo didelę naudą namų ūkiui galintis turėti įrenginys. Įprastai esame matyti tik vienų durų šaldytuvus, tačiau jie turi ribotą talpą ir didesniuose namuose to jau nebepakanka. Jie taip pat neatrodo itin gerai dideliuose virtuvės kambariuose, kur žymiai estetiškiau atrodo didesnis, dviejų durų įrenginys. Bigbox internetinėje parduotuvėje galite įsigyti AEG, Beko, Bosch, Daewoo, Electrolux, Gorenje, LG, Samsung, Sharp bei daugybės kitų gamintojų 2 durų šaldytuvus, kurie gali turėti daugybę papildomų funkcijų.

Kataloge esančias prekes galite rikiuoti pagal: naujumą, perkamumą, kainą, gamintoją, energinio efektyvumo klasę, matmenų intervalus, vandens pajungimą, šaldytuvo ir jo montavimo tipą, vėsesnę zoną ir kitus filtrus. Internetu patogu pirkti ne tik dėl to, kad galite paprastai apžiūrėti visas prekes bei sužinoti jų svarbiausias technines charakteristikas. Šalia filtrų yra ir prekių rūšiavimo įrankis, kad galėtumėte pakeisti produktų rikiavimą kataloge. Na, o taip pat yra ir prekių palyginimas. Jeigu jus domina keli dviduriai šaldytuvai ir nežinote, kurį verčiausia rinktis, tuomet paspauskite palyginimo mygtuką. Taip iš karto pridėsite šaldytuvus į palyginimą (galite pridėti beveik neribotą jų skaičių) ir matysite, kuris turi daugiausiai aktualių funkcijų ar savybių.

Išskirti pasirinkimui įtaką darančius faktorius nėra sunku. Visų pirma – dydis ir kaina. Kiekvienam reikėtų įvertinti savo virtuvės (ar kitos patalpos, kur šaldytuvas stovės) matmenis ir išskirti vietą šaldytuvui. Jeigu vieta laisva – rinkitės kiek didesnį įrenginį, negu numanote, kad reikės. Šaldytuvai vis tiek, laikui bėgant, prisipildo. Kaina – svarbus faktorius, kuris lemia pasirinkimą. Čia svarbu paminėti, kad Bigbox parduotuvėje dažnai taikomos nuolaidos, daug prekių gauna nemokamą pristatymą, o mūsų partneriai SB Lizingas gali pasiūlyti ir lizingą be pabrangimo ilgam laikotarpiui. Ši akcija leidžia paprasčiau ir lanksčiau pirkti buitinę techniką internetu.

Kitos svarbios funkcijos – valdymo galimybės ir paprastumas. Išmanūs šaldytuvai žavi daugelį vartotojų. Jeigu galite nuotoliniu būdu reguliuoti vėsą arba pritaikyti jo veikimą optimaliai naudai gauti (pvz., palaikyti ledus idealios temperatūros šaldiklyje, o gėrimus šaldytuve – maloniai vėsius). Daug kam taip pat aktuali ir ledukų gaminimo funkcija. Pakanka įstatyti puodelį į tam skirtą angą ir paspausti mygtuką, o šaldiklis jums išmes kelis ledukus gėrimui paskaninti. Ypač tai naudinga vasarą. Įdomus ir labai daug kam patinkantis ypatumas – permatomos durelės. Jos leidžia geriau planuoti savo pirkimus ir visada matyti, ko trūksta.

Geriau įmontuojami ar pastatomi dviduriai šaldytuvai? Rinktis jums, tačiau įmontuojami gali atrodyti kiek estetiškiau viso kambario interjere, kol pastatomi bus lengviau prižiūrimi. Norintiems pirkti pigiau, rekomenduojame tapti mūsų naujienlaiškio prenumeratoriais, kad žinotumėte apie išpardavimus, akcijas bei nuolaidas.