Prekių katalogas

Fotoepiliatoriai

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Kaina
160 480
Gamintojas
daugiau mažiau
Plaunama vandeniu +
daugiau mažiau
Maitinimo šaltinis +
daugiau mažiau
Spalva
daugiau mažiau
Filtras

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Tinkamo fotoepiliatoriaus pasirinkimas

Fotoepiliatoriai yra vis dažniau naudojama priemonė moterų tarpe. Nenuostabu – juk šis daiktas pagelbėja neskausmingai pašalinti plaukelius itin ilgam laikotarpiui. Be to, su šia priemone visas procedūras galima atlikti paprasčiausiai namuose, o dėl šios priežasties sutaupote šiek tiek pinigų ir savo brangaus laiko. Bigbox.lt specialistai iš savo plataus asortimento tikrai turės ką paiūlyti. Fotoepiliatoriai tinka tiek kojoms, tiek veidui bei kitoms kūno vietoms, kuriose auga Jums nereikalingi plaukai. Daugelio moterų atsiliepimai rodo, jog ši priemonė yra išties verta pinigų. Tad, kaip išsirinkti tinkamą fotoepiliatorių ir kodėl jis toks populiarus moterų tarpe?

Dalykai, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį renkantis fotoepiliatorių

Interneto platybėse išties gausu įvairių fotoepiliatorių, tad kartais gali tapti sudėtinga išsirinkti tinkamą. Jeigu ir Jūs susiduriate su šia problema, nežinodamos, kuri iš siūlomų priemonių yra pati kokybiškiausia ir tinkamiausia, štai į ką turėtumėte atkreipti dėmesį prieš įsigyjant šį puikų daiktą:

  • Maitinimo tipas. Fotoepiliatoriai skirstomi į dvi pagrindines kategorijas: elektrinius ir akumuliatorinius. Pastarieji neretai yra gerokai patogesni bei labiau kompaktiški. Būtent dėl šios priežasties kai kuriems asmenims tai daug geresnis pasirinkimas, kadangi tokį fotoepiliatorių paprasta visur su savimi vežiotis. 
  • Šviesos paviršiaus plotas. Šviesos paviršiaus plotas rodo odos paviršiaus dydį, kurį šis prietaisas apdoroja vieno šviesos blyksnio metu.  Iš esmės, kuo tas plotas mažesnis – tuo daugiau savo laiko turėsite skirti procedūrai atlikti. 
  • Šviesos blykstės galingumas. Šis aspektas yra itin svarbus, todėl labai atsakingai apžiūrėkite išsirinktą pirkti fotoepiliatorių. Optimalus blykstės galingumas yra maždaug 5 J/cm2. Nuo šio dalyko priklauso visas procedūros atlikimo saugumas bei efektyvus plaukelių pašalinimas. Nors kai kuriuose fotoepiliatoriuose blykstės galingumą galite reguliuoti ir patys, labai svarbu nepamiršti, jog didėjant blykstės galingumui – didėja ir rizika, jog nusideginsite odą.
  • Šviesos šaltinio modulis. Tai dar vienas svarbus dalykas, į kurį turėtumėte atkreipti dėmesį. Minimali šio parametro reikšmė turėtų siekti 750 blyksnių, tačiau nedaugiau nei 40000. Svarbu atminti, jog kuo mažesnis yra lempos resursas, tuo dažniau turėsite jį keisti. 

Kodėl verta pasirinkti fotoepiliatorių?

Šiais laikais yra išties nemažai priemonių, kurios gali pagelbėti norint pašalinti nepageidaujamus plaukelius. Visgi, fotoepiliatorius daugeliui yra pats geriausias sprendimas dėl kelių priežasčių. Pirmiausiai, jį galima saugiai naudoti ant įvairių kūno dalių: kojų, veido ir kitų jautrių vietų, prie kurių būtumėte bijoję prisiliesti su paprastais skutimosi peiliukais. Be to, procedūros atlikimas yra visiškai neskausmingas, o ją galite atlikti paprasčiausiai savo namuose, tad tai be proto patogu toms moterims, kurios nori sutaupyti papildomų pinigų ir laiko. Nepamirškime ir fakto, jog tai ilgalaikio plaukelių šalinimo priemonė, todėl jos kaina išties atitinka naudą, kurią ši suteiks.

Fotoepiliatoriai pigiau

Fotoepiliatorius turi išties daugybę privalumų, visgi, jis toli gražu nėra itin pigus malonumas. Tačiau nereikėtų stebėtis – juk investuojate į ilgalaikę plaukelių šalinimo priemonę, kurią galite naudoti įvairioms kūno dalims. Jeigu nuolat vaikščiojote į depiliacijas mieste – tuomet bėgant laikui su fotoepiliatoriumi greičiausiai tik sutaupysite tiek savo pinigų, tiek laiko. Visgi, jeigu nerimaujate dėl aukštos šios priemonės kainos, nepamirškite, jog ieškodami prekių internetu, išties galite gerokai sutaupyti pinigų. Pavyzdžiui, užsukę į internetinę parduotuvę bigbox.lt tikrai atrasite nebrangų ir būtent Jūsų poreikius labiausiai atitinkantį produktą. Tad, jeigu ieškote fotoepiliatoriaus pigiau, o galbūt net ir su nemaža akcija – apsilankykite šioje internetinėje parduotuvėje ir apsižvalgykite. 

Rodyti daugiau