Prekių katalogas

Fotoepiliatoriai

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Fotoepiliatoriai parduodami(-os) tokių garsių gamintojų kaip BRAUN, Philips, Silk'n, Remington. Fotoepiliatoriai kainos prasideda nuo 160,69 €. Bigbox.lt parduotuvėje rasite daugiau nei 18 skirtingų modelių. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių parametrus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Kaina
160 480
Gamintojas
daugiau mažiau
Plaunama vandeniu +
daugiau mažiau
Maitinimo šaltinis +
daugiau mažiau
Spalva
daugiau mažiau
Filtras

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Fotoepiliatoriai

Fotoepiliatoriai – specialūs įrenginiai (skirti kūno priežiūrai ir grožiui puoselėti), kurie pašalina plaukelius, naudodami šviesos impulsus. Plaukus pasiekę šviesos impulsai virsta į šiluminę energiją, kuri sunaikina melaniną plaukuose. Tiesioginis to rezultatas yra išnykstantis plaukas, kuris pašalinamas su šaknimi.

Fotoepiliatorius dažniausiai naudoja tie žmonės, kurių odą vargina įprasti skutimosi peiliukai. Ypač jie tinka plaukų šalinimui nuo: kojų, bikini zonos, rankų, pažastų, veido. Fotoepiliatoriai beveik visada yra kompaktiško dydžio, ganėtinai ergonomiški įtaisai, kurie turi ribotą panaudojimų skaičių. Tai reiškia, kad kiekvienas fotoepiliatorius galės išleisti tik tam tikrą kiekį blyksnių. Geriausių modelių gamoje tai yra maždaug keli šimtai tūkstančių blyksnių, tad geriausias fotoepiliatorius gali būti naudojamas net metų metus.

Kokį rinktis jums? Bigbox parduotuvėje internetu ir labai patogiai galite įsigyti BRAUN, Philips ir daugybės kitų gamintojų fotoepiliatorių puikiomis kainomis. Įsigyti per Bigbox patogu, nes galite patikusias prekes palyginti tarpusavyje. Pridėti į palyginimą galite beveik neribotą skaičių fotoepiliatorių, tad žinosite ne tik, kuriam suteikti geriausi pirkėjų atsiliepimai, ne tik tą, kurio kaina – žemiausia, bet ir visų įrenginių privalumus, lyginant su kitais. Svarbu paminėti ir tai, kad prekes įsigyti galite ne tik mokėdami iš karto, tačiau ir įsigydami išsimokėtinai. Mūsų partneriai SB Lizingas daugumai prekių pasiūlys lizingą be pabrangimo, tad pirkti ne tik patogu, bet ir lengva.

Kaip išsirinkti geriausią epiliatorių iš prekių sąrašo? Visų pirma – nusistatykite savo biudžetą. Epiliatorius yra ilgalaikiam naudojimui skirtas įrenginys, todėl jis kainuoja tikrai brangiau nei įprasti skutimosi peiliukai. Visgi reikia paminėti, kad ilguoju laikotarpiu, epiliatorius atneša daug daugiau naudos ir jo pirkimas reiškia savo kūno priežiūrą pigiau nei su skustukais. IPL fotoepiliatoriai taip pat gali būti plaunami vandeniu. Pasirinkus tokią prekę, sutaupote laiko ir pastangų jų priežiūrai. Taip pat yra laidinių arba belaidžių, įkraunamų fotoepiliatorių. Kurį rinksitės – vien tik jūsų sprendimas, tačiau turėkite omenyje, kad belaidis įrenginys visada patogesnis, kuomet prieinate prie sunkiau pasiekiamų kūno vietų epiliacijos (pvz., užpakalinės kojų dalies, bikini zonos, epiliavimo veidui). Na ir dar vienas svarbus parametras – šviesos impulsų skaičius. Kuo jų daugiau gali išleisti fotoepiliatorius, tuo ilgiau jį pavyks naudoti.

Jeigu prenumeruosite mūsų naujienlaiškį, tuomet būsite pirmieji, kurie sužino apie: akcijas, nuolaidas, išpardavimus bei ypatingus pasiūlymus. Grožio priežiūros priemonės neretai parduodamos su akcija, todėl, jeigu jus domina šios prekės – prenumeruoti verta. Prie kiekvieno epiliatoriaus, kataloge yra ir balta, apvali piktograma. Joje nurodomas numatomas pristatymo laikas. Jis padeda patogiau pirkti. Be to, jeigu neradote atsakymo į savo klausimą prekės aprašyme arba šiame tekste, visada galite drąsiai kreiptis į mūsų klientų aptarnavimo skyrių telefonu, elektroniniu paštu bei/arba per socialinius tinklus.