Informacija
Prekių katalogas

Kavos aparatai

Daugelis iš mūsų rytą pradedame kavos puodeliu. Aromatingas kavos kvapas ir sodrus skonis ne tik maloniai ir puikiai nuteikia visai dienai, bet ir suteikia žvalumo bei energijos. Visame pasaulyje populiarūs ir žinomi kavos aparatai: Jura, Delonghi, Saeco, Nivona, Nespresso ir kitų prekinių ženklų kokybiški kavos aparatai internetu pigiau elektroninėje parduotuvėje Bigbox.lt. Mėgstamiausi ir populiariausi kavos gėrimai – Espresso, Cappuccino, Latte, Macciato, Moca – kavos aparato pagalba, naudojant tiek kavos pupeles, tiek maltą kavą,  gali būti greitai ir paprastai paruošiami namuose, lygiai taip pat, kaip kavinėje. Mūsų internetinėje parduotuvėje įvairių dydžių kavos aparatų tipai, geras ir didelis pasirinkimas: automatiniai, pusiau automatiniai, filtriniai, lašeliniai, kapsuliniai kavos aparatų modeliai. Siūlome puikias pirkimo sąlygas - galimybė pirkti išsimokėtinai. Vykdome akcijas ir taikome pasiūlymus. Kitos kavos aparatų kategorijos: Profesionalūs kavos aparataiĮmontuojami kavos aparataiLašelinis kavos aparatasFiltriniai kavos aparatai

Kavos aparatai

Bigbox parduotuvėje yra platus įvairių kavos aparatų pasirinkimas. Kokie kavos aparatai yra prekių kataloge? Tiek kapsuliniai, tiek automatiniai kavos aparatai pradžiugins kiekvieną pirkėją ir leis rinktis iš plataus asortimento. Tiems, kurių diena turi prasidėti su kavos puodeliu arba, kai norisi skanaus kavos gėrimo kone kiekvieną dieną, tikrai verta investuoti į pusiau, pilnai automatinius, rankinius ar kapsulinius kavos aparatus, kurie padės pasidžiaugti visuomet skania kava.

Internetu namams, darbui, sodybai ar bet kur kitur, iš Bigbox galite įsigyti: Siemens, SAECO, Philips, NIVONA, Miele, Jura, Delonghi ir daugybės kitų gamintojų automatinius kavos aparatus. Įrenginius prekių kataloge galėsite filtruoti ir rūšiuoti pagal tokius kriterijus, kaip: perkamumas, kaina, gamintojas, reguliuojamo kavos stiprumo ir capuccino ruošimo funkcijas, ar yra kavamalė, spalvą bei daugybę kitų. Lanksčias įsigijimo sąlygas visuomet siūlys mūsų partneriai SB Lizingas. Su jų akcija – lizingas be pabrangimo, beveik kiekvienas brangesnis automatinis arba rankinis kavos aparatas namams, biurams, įmonėms ar kitoms paskirtims gali būti įsigyjamas išsimokėtinai ir be pabrangimo. Prie įprastos kainos neretai nurodoma ir preliminari mėnesio įmoka.

Mažesni kavos aparatai gali būti nešiojami, todėl toks modelis idealiai tinka, kaip kelioninis kavos aparatas bei automobiliniai kavos aparatai dažnai būna itin mažo dydžio. Geriausi modeliai paprastai būna populiariausi. Juos rasti Bigbox parduotuvėje nėra sunku. Tiesiog pasirinkite populiariausias prekes (perkamiausias) ir juos iš karto pamatysite priešais save. Tai gali būti ir dideli vokiški kavos aparatai ar profesionalūs itališki lašeliniai įrenginiai su filtru.

Kitos savybės, į kurias verta atkreipti dėmesį. Ar įrenginys yra įmontuojamas ar tik pastatomas? Integruojamas aparatas yra mažiau praktiškas, tačiau gali pasiūlyti geresnę estetiką. Pastatomi aparatai dažniausiai kainuoja pigiau. Aparatas su specialiu filtru leis pagaminti daug skanesnę kavą, o taip pat ir tyresnę, pasižyminčią grynesniu bei gaivesniu skoniu. Taip pat dėmesio verti turėtų būti ir kavos aparatai su kavamale, su pieno plakikliu, su dėtuve pupelėm ir kitomis funkcijomis. Nesvarbu ar mėgstate kapučino ar įprastą juodą kavą, aparatas leis ją pasigaminti greičiau, paprasčiau ir patogiau nei rankiniu būdu.

Be to, išvengsite netolygių rezultatų, kadangi aparatas visuomet kavą pagamins vienodai gerai. Kai kuri įranga gali būti programuojama, kad pavyktų pasigaminti idealiai jūsų skonį atitinkantį gėrimą. Prie kiekvieno aparato ar priedo nurodomas ir numatomas pristatymo laikas. Planuokite pirkimą į priekį ir nedvejokite įsigyti geriausią prekę. Pačius tinkamiausius kavos aparatus rasti padeda ne tik prekių filtrai, tačiau ir rūšiavimo bei palyginimo įrankiai.