Prekių katalogas

Ventiliatorius Cecotec EnergySilence 9900 Skyline Bladeless

Greitas pristatymas 1-2 d.d.

Prekės kodas 2026762

89,99 €
Taisymo pratęsta garantija + 2 metai 24,80 €
Taisymo pratęsta garantija + 3 metai 27,50 €
Taisymo pratęsta garantija + 4 metai 30,20 €
Taisymo pratęsta garantija + 5 metai 36,50 €
Keitimo pratęsta garantija + 2 metai 34,00 €
Keitimo pratęsta garantija + 3 metai 35,60 €
Taisymo pratęsta garantija įmonėms + 2 metai 27,50 €
Taisymo pratęsta garantija įmonėms + 3 metai 32,00 €
Charakteristikos
GamintojasCecotec
Svoris, Kg2.57 kg
Ventiliatoriaus tipas +Pastatomas
Automatinis oro srauto nukreipimas į šonus +Taip
Reguliuojamas aukštisNe
Greičio padėčių skaičius +9
Gylis21 cm
Plotis21 cm
Aukštis97 cm.
Nuotolinis valdymas +Taip
Galia +26 W
Greičio reguliavimas +Taip
Garantinis laikotarpis24 mėn.
 

Inovacijos Jūsų namams

CECOTEC – tai tvirtas ispaniškas prekinis ženklas, kuris specializuojasi namų apyvokos daiktų gamyboje. CECOTEC nuolat ieško intelektualių ir novatoriškų sprendimų, kaip pritaikyti savo produktus prie besikeičiančių vartotojų poreikių.

CECOTEC tikslas gaminti ir tobulinti namų prietaisus, kurie turi pagerinti žmonių gyvenimą. CECOTEC pristato platų savo produktų asortimentą nuo robotų dulkių siurblių, virtuvės robotų, gruzdintuvų, indų, poilsio ir fitneso prekių iki programuojamų puodų.

CECOTEC atpažinsite pagal specializuotus prekinius ženklus kiekvienai produktų grupei.
Nuo 1995 m. CECOTEC siūlo kokybiškus ir patikimus produktus, pritaikytus prie kintančių žmonių poreikių. CECOTEC prekių vartotojai puikiai įvertino produktus pasižyminčius geru kainos ir kokybės santykiu.


 
CECOTEC įsipareigoję sau ir savo klientams: nuolat diegti naujoves ir visuose gaminiuose naudoti pažangiausias technologijas. Visi produktai yra aprūpinti maksimaliomis saugumo priemonėmis.CECOTEC vertybės yra:

- Siūlyti tik kokybiškus produktus .
- Žmogaus artumas, suasmenintas dėmesys vartotojui.
- Aplinkosaugos požiūriu tvarios verslo praktikos kūrimas. CECOTEC gaminiai garantuoja mažesnį elektros suvartojimą.
- Nuolatinis tobulinimas, siekiant pasiūlyti intelektualiausius ir novatoriškiausius sprendimus.


CECOTEC filosofija

Pagrindinis CECOTEC tikslas yra pasiūlyti vartotojams unikalius gaminius, kuriems sukurti atsižvelgiama į naujausias rinkos tendencijas ir reikalaujama iš savęs geriausios kokybės.

Patogumas ir saugumas - CECOTEC rūpinasi net mažiausiomis detalėmis - nuo gaminio projektavimo iki garantinio aptarnavimo. Taip CECOTEC užtikrina savo gaminiams pridėtinę vertę. Kadangi CECOTEC rūpi jūsų savijauta ir patogumas, jie tobulėja kiekvieną dieną, kad galėtų padėti Jums išsirinkti idealų prietaisą namams.

 

 


Rekomenduojamos prekės

 
Ventiliatorius Cecotec EnergySilence 9900 Skyline Bladeless
89,99 €
- "AirBladeless": Naujoviška technologija be menčių, kuri įsiurbia aplinkos orą ir jį nukreipia, taip sukurdama galingą gaivų oro srautą labai greitai.
- "EnergySilence" technologija: Ši technologija suteikia akimirksniu gilų gaivaus oro pojūtį ir užtikrina didžiausią tylą bei komfortą.
- Minimalus dizainas: Gerai prižiūrimas minimalistinis dizainas, 96 cm aukščio (38 colių), elegantiškų linijų, kurios prisitaiko prie jūsų namų interjero. Jis taip pat yra lengvas, kad būtų lengviau jį transportuoti ir laikyti.
- 9 greičių funkcija: 9 greičiai, kuriais galima reguliuoti oro srauto intensyvumą pagal kiekvieno jūsų poreikius.
- Varinis variklis: Išskirtinis variklis pagamintas iš 100 % didelio efektyvumo vario, visiškai patikimas ir maksimaliai patvarus. Jame yra ThermoSafe apsaugos sistema, pailginanti ventiliatoriaus tarnavimo laiką ir padedanti išvengti incidentų bei gedimų.
- ControlTotal: Nuotolinis valdymas, kad galėtumėte naudotis visais ventiliatoriaus parametrais ir paprastai bei lengvai planuoti jo darbą.
- CoolTimer: programuojamas iki 8 valandų trukmės laikmatis, kuriam pasibaigus ventiliatorius automatiškai išsijungia, kad būtų užtikrintas maksimalus komfortas naudojant.
ir taupyti energiją.
- Sveikata ir sauga: Ventiliatorius atitinka galiojančius aplinkos saugos ir apsaugos teisės aktus, todėl galite pasirūpinti savo žmonėmis.
ir savo aplinka.
- Lengvai pernešamas: dėl rankenos lengva transportuoti ir sandėliuoti.
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę