Informacija
Prekių katalogas

Oro drėkintuvas PHILIPS HU4813/10

 
Prekės kodas
299708
124,99 €
12,50 € x 10 mėn.*
Lizingo skaičiuoklė
Skolinantis 124,99 €, sutartį sudarant 10 mėn. laikotarpiui, mėn. įmoka – 12,50 €, metinė palūkanų norma – 0%, mėn. sutarties administravimo mokestis – 0,00 €, sutarties sudarymo mokestis – 0,00 €, BVKKMN – 0%, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 124,99 €.
Pristatymas: 1-5 d.d.
SB lizingas be pabrangimo iki 24 mėn.
Papildoma garantija
Taisymo pratęsta garantija
arba
Keitimo pratęsta garantija
arba
Papildoma garantija įmonėms
arba
Atsiėmimas Kaune - Savanorių pr. 441b ( Nemokamai )
Pristatymas DPD kurjeriu ( 3,99 € )
Pristatymas LP Express kurjeriu ( 2,99 € )
Pristatymas Venipak kurjeriu ( 2,99 € )
Charakteristikos
GamintojasPhilips
Svoris, Kg3,05 kg
Svoris su pakuote, Kg 4,33 kg
Oro drėkinimo funkcija +Taip
Ekranėlis +Skaitmeninis
Optimalus drėkinimo plotas +44 m²
Nakties režimo funkcija +Taip
Maitinimo šaltinis +Laidas
SpalvaJuoda
Vandens rezervuaro talpa, l2
Garantinis laikotarpis24 mėn.
Vandens išgarinimo greitis (ml/h)+300
Prekės kategorijaOro drėkintuvai
Oro drėkintuvas PHILIPS HU4813/10
124,99 €

Natūralus garavimo procesas

Higieniškas ir natūralus garavimo procesas optimaliai našumui. Sausas oras praeina pro drėkintuvą. Į orą patenka vandens garai ir drėgnesnis oras iš drėkintuvo patenka į aplinkos orą. „NanoCloud“ technologijoje naudojamas natūralaus garavimo procesas, kurio metu įtraukiamas sausas ir į patalpą išleidžiamas sudrėkintas oras.

Apsaugo nuo baltų dėmių ir dulkių dulkių

Dėl 360° dizaino sudrėkintas oras vienodai paskirstomas patalpoje ir nėra lašų ant grindų ar darbo. Be to, mūsų „NanoCloud“ technologija sumažina mineralų sklidimą ore, todėl išvengiama baltų dulkių nusėdimo ant baldų ir plokščių paviršių.

Skleidžia 99 % mažiau bakterijų

Kai garinamas vanduo, vandens molekulės yra tokios mažos, kad vandens migla tampa nematoma žmogaus akimis. Kadangi jos tokios mažos, šios molekulės ne pajėgios pernešti bakterijas ore. Mūsų laboratorijoje atlikti tyrimai patvirtino, kad „NanoCloud“ technologija skleidžia 99 % mažiau bakterijų nei geriausi ultragarsiniai drėkintuvai.

Tylaus miego režimas

Miego režimo drėkintuvas veikia minimalaus triukšmo lygiu ir išjungiamos visos šviesos, išskyrus greičio indikatorių. Šis užtikrina, kad išlaikysite norimą drėgnumo lygį net miegodami.

Lengvai papildomas bakelis

Papildykite iš ąsočio arba pakišę vandens bakelį po čiaupu. Indikatorius „max“ aiškiai nurodo, kiek daugiausia galima pilti vandens į bakelį. Jei bakelis tuščias, drėkintuvas išsijungia, o ekrane rodoma, kad reikia papildyti.

Lengvai valoma konstrukcija

Dėl apvalios ir minimalistinės lengvas konstrukcijos valyti. Šis drėkintuvas neturi kaitinimo plokščių, todėl nereikia šalinti kalkių nuosėdų.


Jokio karšto vandens

Drėkintuvas kelia mažą riziką nusideginti karštu vandeniu ar šiltais garais. „NanoCloud“ technologijoje nešildomas vanduo, todėl išvengiama rizikos nudegti nuo karšto vandens arba šiltų garų.


Automatiniai drėgnumo nustatymai

Išlaikykite vienodą drėgnumo lygį naudoja automatinius drėkinimo nustatymus. Pasirinkite 40 %, 50 % 60 % kaip tikslinį drėgnumo ir drėkintuvo įsijungimą, kai bus pasiektas atitinkamas lygis. Dėl išmaniojo drėgnumo jutiklio prietaisas tiksliai valdo drėgnumo lygį. Jis taip pat realiu laiku rodo skaitmeninį patalpos drėgnumo lygį.


Laikmatis

naudoti laikmatį drėkintuvas veikia nuolat skaičių ir išsijungia pasibaigus nustatytam laikui. Pasirinkite 1, 4 arba 8 valandas.


Didelis vandens absorbavimo ir garinimo efektyvumas

„Philips“ drėkintuvas turi 3 ventiliatoriaus greitis ir drėkina 300 ml/val. greitis, kai nustatymas didžiausias. Jis puikiai tinka vidutinio dydžio, iki 44 m², kambariuose.

Pirkėjų atsiliepimai apie prekę