Prekių katalogas

Djeco piešimo trafaretai "Dinozaurai" DJ08863

Greitas pristatymas Teirautis

Prekės kodas 250125

6,99 €
Charakteristikos
GamintojasDjeco
Amžius5-6, 7-8, 9-10
Įspėjimas dėl saugumoBūkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, vaikas gali užspringti arba jas įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir pakavimo detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš duodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Žaisti tik prižiūrint suaugusiems. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Prekės kategorijaLavinamieji
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.

Rinkinyje 5 trafaretai, kuriuos tereikia užsidėti ant popieriaus lapo ir pieštuku apibrėžti figūras. Nuėmus trafaretą nuspalvinti piešinį ar papildomai apklijuoti lipdukais!

 

Rekomenduojamas amžius: nuo 6 iki 11 metų

Išmatavimai: 22 x 23cm

 

Djeco kompanija įkurta 1954 m. Prancūzijoje. Dabar ši kompanija žinoma jau visame pasaulyje, jos žaislai išsiskiria patraukliu dizainu, kokybe ir originalumu. Pagrindinė kompanijos idėja - estetinis vaikų lavinimas.


ID: DJ08863
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę