Prekių katalogas

Djeco kūrybinis rinkinys "Žėrintys gyvūnai" DJ09502

Greitas pristatymas 7-14 d.d.

Prekės kodas 139994

17,99 €
Charakteristikos
GamintojasDjeco
Amžius11+, 9-10
Prekės kategorijaLavinamieji
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl saugumoBūkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, vaikas gali užspringti arba jas įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir pakavimo detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš duodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Žaisti tik prižiūrint suaugusiems. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Djeco kūrybinis rinkinys "Žėrintys gyvūnai" DJ09502
17,99 €

Ypatingai paprastas būdas gauti stulbinantį rezultatą. Kiekvienas iš 4 paveikslėlių turi lipnias sritis, nuo kurių nuplėšus apsaugines plėveles reikia užberti blizgučių. Ir štai, Jūs jau turite žavingai žėrintį paveikslėlį.


Jokios netvarkos - Djeco dizaino dėka, blizgučių perteklių nesunkiai supilsite atgal į konteineriukus.


Rinkinyje:


- 4 paveikslėliai;


- 6 skirtingų atspalvių blizgučiai;


- Plastikinis įrankis apsaugėlių nuo lipnių paviršių nuėmimui;


- Teptukas blizgučių pertekliaus pašalinimui;


- Detali instrukcija


Pakuotės išmatavimai: 16,5 x 23 x 4 cm


Rekomenduojamas amžius: 6-11 metų

Djeco kompanija įkurta 1954 m. Prancūzijoje. Dabar ši kompanija žinoma jau visame pasaulyje, jos žaislai išsiskiria patraukliu dizainu, kokybe ir originalumu. Pagrindinė kompanijos idėja - estetinis vaikų lavinimas.

ID: DJ09502


Pirkėjų atsiliepimai apie prekę