Informacija
Prekių katalogas

HEPA filtras AW 20 S

Greitas pristatymas Teirautis

Prekės kodas 257915

50,00 €
 
 
Charakteristikos
Gamintojas
SensoriaiHEPA 13
Oro drėkinimo funkcija +Ne
Jonizavimo funkcija+Ne
Prekės kategorijaFiltrai
HEPA filtras AW 20 S
50,00 €
Absoliutaus valymo filtras HEPA AW 20 S tinkamas oro valytuvui drėkintuvui TROTEC AW 20 S

Absoliutaus valymo filtrai HEPA naudojami vėdinimo sistemose, kur orą reikia išvalyti visiškai. Dažnas panaudojimas ligoninėse, elektronikos ir farmacijos pramonėje, laboratorijose. Kiekvienas filtras gamybos metu išbandomas, kad būtų sandarus, išrašomas bandymų sertifikatas.

HEPA – aukšto efektyvumo dalelių sulaikymo oro filtrai, 0,3 mikrometro dydžio daleles sulaiko nuo 99,95% iki 99,9995% efektyvumu.

HEPA filtras susideda iš:
 
Filtro rėmas. Tvirtas ir sandarus filtro rėmas ne tik laiko filtravimo medžiagą savo vietoje, bet taip pat ją apsaugo nuo išorinių veiksnių bei padeda oro srautui pasiskirstyti tolygiai. 

Filtravimo medžiaga. Tai pluoštinė medžiaga dažniausiai gaminama iš tankiai suspaustų stiklo keramikos pluoštų. Ji yra suklostuojama taip, kad susidarytų kuo didesnis filtravimo paviršiaus plotas.

Separatorius. Separatoriai naudojami tam, kad išlaikytų atstumą tarp klosčių. Jų pagalba filtras įgauna savo maksimalų filtravimo plotą. Separatoriai dažniausiai gaminami „minipleat“ gamybos principu, kai klostės yra suklostuojamos panaudojant „hot melt“ technologiją, kuri atskiria filtravimo medžiagos klostes karštais klijais.

Rišamoji medžiaga yra naudojama tam, kad filtruojanti medžiaga būtų pritvirtinta prie rėmo. Ji gali būti pagaminta iš kelių skirtingų klijų – epoksidiniai klijai, silikonas arba poliuretanas.

Tarpinė. Ši, ant rėmo esanti medžiaga užtikrina, kad oras pratekėtų tiesiai pro filtravimo medžiagą, o ne pro nesandarius filtro kraštus. Tarpinės pagalba ne tik sutrumpėja oro tekėjimo kelias, bet ir sumažinama tikimybė, kad dalelės pratekės už filtro.

 
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę