Prekių katalogas

Automatinis pieno plakiklis JURA „Hot & Cold“

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 310136

99,00 €
Charakteristikos
GamintojasJura
Galia +650 W
Prekės kategorijaPieno plakikliai
Automatinis pieno plakiklis JURA „Hot & Cold“
99,00 €

Platus gėrimų asortimentas

Lengva ir tiršta pieno puta populiariems kavos gėrimams suteikia reikiamo gaivumo ir lengvumo, nesvarbu, ar būtų naudojama kaip baigiamoji puošybos detalė ar kaip pagrindinis ingredientas. Su automatiniu pieno plaktuvu galite paruošti stebuklingų šaltų, šiltų ir karštų gėrimų bet kuriuo metų laiku: žiemą gomurį pamalonins karštas šokoladas, pavasarį – vaisinis vėsus Romanoff, vasarą – gaivi šalta flat white, o rudenį – vėsi chai latte.  Vaizduotei ribų nėra. Ruošdami išskirtinius gėrimus, įkvėpimo galite semtis iš pridėto receptų lapelio. 

Šalta pieno puta vieno mygtuko spustelėjimu

Tereikia vieną, du ar tris kartus spustelėti ergonomišką valdymo mygtuką, ir pieno talpoje pradedamas šalto, šilto ar karšto pieno plakimo procesas. Lengvai suprantamos atitinkamų spalvų piktogramos rodo pasirinktą gėrimą.  

Gerai apgalvotas dizainas

Automatinio pieno plaktuvo išvaizda yra klasikinio JURA dizaino atspindys. Ne mažiau įspūdingi ir kiti jo privalumai – lengvas valdymas ir užtikrinamas aukštas higienos lygis. Šis prietaisas su malonia liesti, minkšta suėmimo danga ir elegantiškomis chromuotomis detalėmis nepaliks abejingų. Dėl lengvai prižiūrimų medžiagų, tokių kaip nerūdijantis plienas, ir apvalių formų plaktuvo talpą ypač lengva valyti. 

Kompaktiška konstrukcija

Vandens tiekimo vamzdelį ir priedus galima lengvai sudėti į pagrindo vidų. Kompaktiškas (13 x 21 cm) automatinis pieno plaktuvas puikiai telpa bet kokioje virtuvinėje spintelėje.  


 
 


Pirkėjų atsiliepimai apie prekę