Informacija
Prekių katalogas

Deeper išmaniojo telefono laikiklis

 
Prekės kodas
238686
16,99 €
 
Pristatymas: 1-2 d.d.
Atsiėmimas Omniva paštomatuose ( 1,97 € )
Atsiėmimas Kaune - Savanorių pr. 441b ( Nemokamai )
Pristatymas DPD kurjeriu ( 3,99 € )
Atsiėmimas DPD paštomatuose ( 2,99 € )
Pristatymas LP Express kurjeriu ( 2,99 € )
Atsiėmimas LP Express paštomatuose ( 2,99 € )
Pristatymas Venipak kurjeriu ( 2,99 € )
Atsiėmimas Venipak paštomatuose ( 1,98 € )
Atsiėmimas Smartpost (Itella) paštomatuose ( 1,98 € )
Charakteristikos
GamintojasDeeper
Garantinis laikotarpis24 mėn.
Prekės kategorijaEcholotai
Deeper išmaniojo telefono laikiklis
16,99 €

Deeper išmaniojo telefono laikiklis tai patikima tvirtinimo sistema leidžianti pritvirtinti telefoną prie jūsų meškerykočio rankenos. Telefono laikiklis leis vienu metu ir valdyti sonarą meškerykočio ir ritės pagalba, ir stebėti telefono ekrane. Inovatyvus dizainas ir unikalios savybės leidžia patikimai įtvirtinti telefoną, nepaslepiant jo ekrano. Minkšti silikoniniai fiksatoriai suteikia pakankamai galios, kad išlaikytumėte jūsų telefoną ant meškerykočio rankenos.

Kaip naudotis:

  • Pridėkite Išmaniojo telefono laikrodį prie jūsų meškerykočio rankenos taip, kad Deeper logotipas būtų iš priekio.

  • Naudodami O formos žiedus pritvirtinkite išmaniojo telefono laikrodį prie meškerės. Pritvirtinkite oranžinį plastikinį kabliuką prie O formos žiedo, ištempkite apie meškerės rankeną ir pritvirtinkite prie kito oranžinio plastikinio kabliuko. vieną, arba kelis O formos žiedus, kad išmaniojo telefono tvirtai pritvirtintumėte prie meškerės.

  • Kai išmaniojo telefono laikiklis yra paruoštas telefono laikymui, švelniai, po vieną prie telefono kampų pritvirtinkite keturis silikoninius fiksatorius;

  • Prieš užmesdami meškerę, kelis kartus ją gerai papurtykite. Turite įsitikinti, kad išmaniojo telefono laikiklis gerai atlieka savo sprendimą.

Dėmesio!

naudoti telefoną su iOS programine įranga, galite jį tvirtinti tiek vertikaliai, tiek ir horizontaliai, nuo to kaip jums patogiau stebėti telefono ekrane. Su Android programine įranga galimas tik horizontalus atvaizdavimas.

Gamintojas neprisiima atsakomybės už pažeidimą ar padarytą žalą išmaniojo telefono laikikliu. Prašome šaliadyti ir neperdarinėti mūsų produktą. Gamintojas neprisiima jokios atsakomybės už pažeidimą ar atsiradusią žalą dėl patirtos žalos ar perdarinėjant problemą.

Pirkėjų atsiliepimai apie prekę