Info
Prekių katalogas

Automobilinis šaldytuvas Waeco Dometic CF-50

Greitas pristatymas Teirautis

Prekės kodas 257542

969,00 €
40,38 € x 24 mėn.*
Pavyzdžiui, skolinantis 339,00 €, kai SB lizingas sutartis sudaroma 24 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma - 0%, administravimo mokestis – 0%, sutarties mokestis – 0%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 0%, bendra mokama suma - 339,00 €, eilinės įmokos suma – 14,13 €.
Taisymo pratęsta garantija + 2 metai 218,18 €
Taisymo pratęsta garantija + 3 metai 247,25 €
Taisymo pratęsta garantija + 4 metai 276,32 €
Taisymo pratęsta garantija + 5 metai 344,15 €
Keitimo pratęsta garantija + 2 metai 295,70 €
Keitimo pratęsta garantija + 3 metai 334,46 €
Technikos prijungimas 65,00 €
Charakteristikos
GamintojasWaeco
Matmenys AxPxG480x630x360 mm
Šaldytuvo talpa49 l
Šaldytuvo tipasKompresorinis
Svoris, Kg18
Gylis36 cm
Plotis63 cm
Aukštis48 cm
Įtampa +12 V, 24 V, 120 V
Garantinis laikotarpis24 mėn.
Prekės kategorijaAutomobiliniai šaldytuvai

Maisto išsaugojimas kelionėje yra labai svarbus. Tam puikiai pasitarnauja automobilinis šaldytuvas. Automobiliniai šaldytuvai kainuoja sąlyginai nedaug, todėl mėgstantiems keliauti ši investicija tikrai atsipirks. O mes padėsime išsirinkti tinkamiausią Jums.
Automobiliniai šaldytuvai skirstomi į termoelekrinius ir kompresorinius.
 

Termoelektriniai

 
Termoelektrinis variantas geriausiai tiks neilgoms išvykoms, kuomet norimą temperatūrą reikia palaikyti tik kelionės metu. Jie skirti temperatūros palaikymui, o ne produktų atšaldymui.
Jų veikimo principas labai paprastas - per du skirtingus besiliečiančius metalus yra paleidžiama elektros srovė. Priklausomai nuo elektros srovės krypties, šių metalų pagalba šaldytuve esantys daiktai yra šaldomi arba šildomi. Termoelektriniai automobiliniai šaldytuvai įšąla gan lėtai ir gali palaikyti tik tam tikru laipsniu žemesnę temperatūrą nei aplinkoje. Dažniausiai ji būna apie 20-30 °C žemesnė už aplinkos temperatūrą. Todėl, karštą vasaros dieną termoelektriniame šaldiklyje bus tiesiog neįmanoma laikyti gendančius produktus. Šių šaldytuvų privalumas tas, kad dėka paprastesnės technologijos jie yra lengvesni, patogiai nešiojami ir ilgiau tarnauja.

Kompresoriniai

 
Kompresorinis variantas gana ekonomiškas, naudoja minimalias elektros energijos sąnaudas. Dauguma modelių turi elektronikos sistemą, jei nustatyta temperatūra nėra pasiekta per trumpą laiką viduje ar temperatūra buvo nustatyta žemiau -12 °C, šaldytuvas automatiškai reaguoja padidindamas kompresoriaus apsukas. Kai nustatyta temperatūra iki -12 °C yra pasiekta, sistemos jungikliai grąžina kompresoriaus darbą į ekonomišką režimą. Taip taupoma elektros energija.
Kompresoriniai automobiliniai šaldytuvai veikia panašiai kaip ir paprasti šaldytuvai. Juose yra kompresorius, kondensatorius, vožtuvas ir garintuvas. Dėl sudėtingos technologijos šio tipo šaldytuvus mašinoje reikia įmontuoti taip, kad jiems tektų kuo mažiau vibracijos. Jie šaldo greitai, gali palaikyti ir minusinę temperatūrą nepriklausomai nuo aplinkos.

Šaldytuvo talpa


Talpą reikia rinktis priklausomai nuo to, kiek gėrimų ir maisto planuojate imti. Šaldytuvų talpos svyruoja nuo 20 iki 50 l. Svarbiausia, kad šaldytuvas būtų optimalus jūsų poreikiams bei patį įrenginį galima būtų saugiai patalpinti automobilyje.
Jei renkatės 25 l talpos šaldytuvą, jį pildant reikia palikti maždaug 5 l laisvos vietos, kuri yra būtina, kad jis gerai šaldytų.
30 litrų talpos šaldytuve sutalpinsite produktų maždaug 4-5 asmenims, tačiau be gėrimų. Jeigu šaldytuvą naudosite būtent gėrimams būtinai atkreipkite dėmesį į jo gylį. Prekės aprašyme turėtų būti nurodyti du gylių variantai: viso šaldytuvo ir viduje esančios pakuotės.
 

Šaldymo temperatūra


Šaldymo metu temperatūros skirtumas tarp šaldymo kameros ir aplinkos oro gali siekti nuo 16 iki 30°C. Tad, jeigu lauke labai karšta šaldytuve nebus palaikoma labai žema temperatūra, tačiau jos pilnai pakaks tam, kad produktai neatitirptų. Nepamirškite, kad termoelektriniai šaldytuvai skirti temperatūros palaikymui o ne produktų atšaldymui, todėl prieš kelionę norimus produktus geriau sušaldyti namuose, o automobilinis šaldytuvas padės išlaikyti jų esamą temperatūrą visos kelionės metu.
Didesniu šaldymu pasižymi kompresoriniai šaldytuvai, kurių pažangesni modeliai gali pasiūlyti net – 20°C siekiančią temperatūrą.

Elektros maitinimo šaltiniai


Paprastesni automobilinių šaldytuvų modeliai gali būti prijungiami prie 12V įtampos, taigi temperatūrą palaikys tik automobilyje. Tokio modelio pagrindinis minusas – būtinybė atjungti maitinimą sustojimų metu. Priešingu atveju automobilio akumuliatorius tiesiog išsikraus. Tačiau jeigu šaldytuvą renkatės trumpoms kelionėms – toks variantas puikus. Modernesni šaldikliai turi maitinimą iš 220V elektros tinklo, todėl šaldytuvą galėsite prijungti prie įprasto elektros lizdo. Taip ir produktai per naktį išliks šalti, ir akumuliatorius liks sveikas.


Automobilinis šaldytuvas Waeco Dometic CF-50
969,00 €
Šaldytuvas Waeco Dometic CF-50 gali būti naudojamas visame pasaulyje - gali būti jungiamas į 12/24 DC, 100V, 200V, o integruotas energijos tiekimo agregatas pasirenka ir prisitaiko prie srovės.
                    
Šaldytuvas yra kompaktiškas ir jį lengva transportuoti. Didelės talpos ir sumažintų matmenų šaldytuvą yra lengva transportuoti automobiliuose, vilkikuose, nameliuose ant ratų, laivuose ar jachtose.

 
Kompresorius "Danfos BDF" užtikrina: nepriekaištingą šaldytuvo veikimą, minimalias elektros energijos sąnaudas, suderinamumą su saulės bateriją ir ypač tylu veikimą.
 
Modelyje CF-50 WAECO yra galimybė vertikaliai laikyti 2 litro butelius, specialus elektroninis valdymas LCD ekrano pagalba, trys automobilio akumuliatoriaus apsaugos lygmenys, vidaus LED apšvietimas, ypač siauras korpusas, išimamas metalinis krepšelis, nuimamas dangtis.
 

Stipri ir ekonomiška galia. CF sistema duoda kompresoriui švelnų 2500 rpm paleidimą, jeigu nustatyta temperatūra nėra pasiekta per trumpą laiką viduje ar temperatūra nustatyta žemiau -12 °C, šaldytuvas automatiškai reaguoja ir padidina kompresoriaus apsukas. Kai nustatyta temperatūra iki -12 °C yra pasiekta, sistemos jungikliai grąžina kompresoriaus darbą į ekonomišką režimą (jei temperatūra žemiau -12 °C nebuvo nustatyta). Rezultatas: greitas ir ekonomiškas šaldymas nuo +10 °C iki -18 °C.


Pagrindinės savybės:                                                Papildoma informacija:

Išmanusis, automatinis šaldytuvas                              Nuimamas dangtis
3 padėčių akumuliatoriaus apsauga                            Vidaus apšvietimas
4 skaitmenų parodymai                                               Galimybė keisti  dangčio atidarymo kryptis  
Lengvai ir paprastai nustatoma temperatūra               Vertikaliai telpa 2 litrų buteliai        
Temperatūros ir gedimo rodymas
Atminties funkcija saugo paskutinius nustatymus 

 

 

Pirkėjų atsiliepimai apie prekę