Prekių katalogas

Baterijos modulis HUAWEI LUNA2000-5-E0

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 2030168

2 665,00 €
111,04 € x 24 mėn.*
Pavyzdžiui, skolinantis 339,00 €, kai SB lizingas sutartis sudaroma 24 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma - 0%, administravimo mokestis – 0%, sutarties mokestis – 0%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 0%, bendra mokama suma - 339,00 €, eilinės įmokos suma – 14,13 €.
Charakteristikos
GamintojasHuawei
Darbinės temperatūros ribos-10°C~ + 55°C
Svoris, Kg50 kg
Atsparumas vandeniui +IP65
Gylis15 cm
Plotis67 cm
SpalvaBalta
Aukštis36 cm
Galia +5 kW
Garantinis laikotarpis10 metų
Baterijos modulis HUAWEI LUNA2000-5-E0
2 665,00 €

Kas sudaro bateriją?


Baterijos valdiklis

Tai pagrindinis baterijos valdymo elementas be kurio baterija tiesiog neveiktų ir nekontaktuotų su kitais HUAWEI įrenginiais


Akumuliatorius

Tai kaupikliai, kuriuose saugoma elektros energija. Pagal elektros energijos poreikį galima pasirinkti atitinkamo dydžio kaupiklį.


Saulės elektrinės baterijos – naujovė Lietuvoje. Saulės elektrinė – tai visa sistema, saulės spindulius paverčianti elektros energija. Sistemą sudaro saulės moduliai, įtampos keitiklis (inverteris) ir tvirtinimo konstrukcijos. Įprastai Lietuvoje saulės elektrinė yra prijungiama prie elektros tinklų ir namo poreikiams momentiškai nepanaudota elektros energija yra atiduodama į tinklus “pasaugoti”. Saulės elektrinės sistemoje sumontavus saulės bateriją, joje galima kaupti nepanaudotą saulės energiją ir padidinti nepriklausomybę nuo elektros tinklų.

Dienos metu sukauptą energiją galėsite naudoti naktį, pvz. krauti elektromobilį. Taip išvengsite mokesčio ESO už elektros pasaugojimą.

Atsarginis tiekimas. Nepriklausysite nuo elektros tinklų gedimų ir savo namuose elektrą turėsite net ir nutrūkus elektros tiekimui, nes galėsite panaudoti baterijoje sukauptą elektros energiją.

Saulės elektrinė su baterija idealu atokiose vietovėse. Saulės baterijos (arba saulės elektrinė su off grid sistema) yra populiari vietose, kuriose nėra galimybės naudotis elektra iš tinklų, arba dažnai vyksta energijos tiekimo trikdžiai. Tai itin populiaru kaimo turizmo sodybose arba pavieniuose, poilsiui skirtuose nameliuose. Saugomos elektros energijos užtenka visiems poreikiams: pasikrauti mobilųjį telefoną ar kompiuterį, naudotis maisto ruošoje reikalingais elektroniniais prietaisais ar turėti karštą vandenį, kuomet naudojamas elektrinis vandens šildytuvas.


Kuo naudinga HUAWEI LUNA2000 baterija?

Nemokama energija

Su HUAWEI LUNA2000 baterija, dienos metu sukauptą energiją galėsite naudoti net ir naktį, pvz. krauti elektromobilį. Išsaugota nemokama saulės energija – mažiau išlaidų tinklams už nesuvartotos energijos pasaugojimą.

Atsarginis tiekimas

Nepriklausysite nuo elektros tinklų gedimų ir savo namuose elektrą turėsite net ir nutrūkus elektros tiekimui , nes galėsite panaudoti baterijoje sukauptą elektros energiją.

Paprastas valdymas

Baterija yra automatiškai aptinkama išmaniojoje „Fusion Solar“ programėlėje. Visą saulės elektrinės veikimą galėsite stebėkite savo telefone ar kompiuteryje. Su HUAWEI LUNA2000 nereikės jokių papildomų įrenginių.


Pirkėjų atsiliepimai apie prekę