Informacija
Prekių katalogas

Skalbinių džiovyklės

Skalbinių džiovyklės pasirinkimo niuansai

Šiandien sunkiai galima rasti namus, neturinčios skalbimo mašinos. Ne mažiau aktualiu klausimu tampa ir patogus bei daug laiko nereikalaujantis skalbinių džiovinimas.  Tam puikiai pasitarnauja skalbinių džiovyklės. Jos vis labiau skinasi lyderio pozicijas buitinių prietaisų tarpe. Tik dažnai ne vienam klientui iškyla klausimas: kokią skalbinių džiovyklę rinktis?

Skalbinių džiovyklių tipai

Pagal savo įmontavimo į  namų interjerą būdą rūbų džiovyklės skirstomos į dvi rūšis:

  • Laisvai pastatomas. Tai kol kas vis dar pirmaujančios skalbinių džiovyklės. Jos smulkiau klasifikuojamos pagal skalbinių dėjimo būdą. Egzistuoja džiovyklės į kurias skalbiniai  dedami iš priekio, ir tos džiovyklės, į kurias skalbiniai talpinami iš viršaus. 

  • Įmontuojamos skalbinių džiovyklės. Nors šios džiovyklės  pasižymi  mažesne modelių pasiūla, jos efektyviai sutaupo vietos patalpose ir ganėtinai tyliai dirba. Beje, rūbai į tokio tipo džiovykles dedami tik iš priekio. 

Pagal skalbinių džiovinimo būdą elektrinės džiovyklės skirstomos į:

  • Ventiliacinės džiovyklės. Šie įrenginiai įsiurbia orą, kaitinimo elementu jį sušildo ir įpučia į dideliu greičiu besisukantį būgną. Taip iš skalbinių išgarinama drėgmė. Šio tipo džiovyklės pasižymi gera kaina. Prietaisas turi būti prijungtas prie ventiliacinės sistemos, ši, tuo tarpu, pasižymėti gera kokybe.

  • Kondensacinės džiovyklės. Šiems prietaisams nereikalinga išorinė ventiliavimo sistema. Todėl kondensacinę džiovyklę bus labai lengva sumontuoti bet kurioje gerai džiovinamoje patalpoje. Vieni modeliai reikalauja susikaupusį skystį šalinti reguliariai mechaniškai, kiti vandenį nutekina į skalbimo mašinos naudojamą kanalizaciją. Šie įrenginiai atšaldo iš drabužių išskiriamą orą  ir jį nusausina. Pastarieji prietaisai pasižymi mažomis elektros energijos sąnaudomis. 

Kaip išspręsti dilemą: džiovyklė ar skalbyklė-džiovyklė?

Ši dilema dažnai iškyla žmonėms, kurie namuose neturi pakankamai vietos keliems įrenginiams. Visgi,  reikėtų įvertinti vieną niuansą: skalbyklė- džiovyklė tikrai nepasiūlys tokio plataus rūbų džiovinimo programų ir funkcijų  pasirinkimo, kaip skalbinių džiovyklė. O vietos  klausimą visuomet galima išspręsti. Galbūt patiks sprendimas džiovyklę pastatyti ant skalbimo mašinos? Pasirinkus reikiamus prietaisus ir montavimui skirtus priedus, toks džiovyklės montavimo būdas bus tikrai  puikus sprendimas. 

Kaip tinkamai pasirinkti džiovyklę internetu?

Skalbinių džiovyklė reikalinga tuojau pat, tačiau neturite laiko vaikščioti po parduotuves? Ne bėda. Skalbinių džiovyklės internetu, jums suteiks galimybę ne tik įsigyti rūbų džiovinimo prietaisą pigiau, bet ir sužinosite apie tuo metu vykstančias akcijas. Juk gera džiovyklės kaina suteiks galimybę sutaupyti kokiam nors kitam, ne ką mažiau svarbiam pirkiniui. 

Pirkti skalbinių džiovyklę internetu verta ne tik dėl geros kainos ir egzistuojančių akcijų, bet ir patrauklios  galimybės pasirinkti gaminį pagal savo poreikius. Bigbox.lt internetiniame puslapyje esantys filtrai leis iškarto atrinkti gaminius pagal norimą kainą, gamintojo vardą, būgno  talpą, energijos klasę ir kitus kriterijus. Jums tereikės pateiktuose filtruose pažymėti savo pageidaujamus kriterijus ir po kelių minučių gausite juos geriausiai atitinkančių skalbinių džiovyklių sąrašą. 

Platus ir nuolat atnaujinamas bigbox.lt prekių asortimentas leis išsirinkti pačią tinkamiausią skalbinių džiovyklę tiek pagal jos montavimo būdo poreikį, tiek pagal skalbinių džiovinimo būdą. Tokie garsūs prekių ženklų vardai kaip kaip AEG, Samsung, Electrolux, BEKO ar Whirpool užtikrins kokybę ir ilgaamžiškumą.