Informacija
Prekių katalogas

Planšetės ir dėklai

Planšetinis kompiuteris (planšetė) - tai kompiuteris ir išmanusis telefonas viename įrenginyje. Planšetiniai kompiuteriai (planšetės) internetu pigiau: Bigbox.lt elektroninėje parduotuvėje žinomų gamintojų Apple, Lenovo, Samsung, Huawei ir kitų patikimų elektronikos gamintojų planšetės. Didelis planšečių modelių pasirinkimas ir greitas pristatymas. Gera planšetės kaina pateisina tiek suaugusiųjų, tiek vaikų lūkesčius ir poreikius. Pigios planšetės puikiai tinka patiems mažiausiems – filmukų žiūrėjimui ar žaidimams. Planšetės prieinama kaina gali būti naudojamos suaugusiųjų - naršymui internete, muzikos klausymui, naujienų skaitymui, e-knygų skaitymui, filmų žiūrėjimui ir netgi darbui, keliaujant po visą pasaulį. 

Planšetės

Patogesniam darbui, turiningesniam laisvalaikiui, patogesniam filmų ar nuotraukų žiūrėjimui. Planšetiniai kompiuteriai (planšetės) yra labai universalūs įrenginiai, kurie suderina nešiojamo kompiuterio funkcionalumą su išmaniojo telefono praktiškumu ir atsiduria per vidurį tarp šių įrenginių. Šie įrenginiai idealiai tinka daugumai žmonių darbe, kur tarnauja, kaip grafinės informacijos šaltinis arba darbo įrankis bei namuose, kur leidžia patogiai, lovoje žiūrėti filmus per Netflix arba smagiam piešimui per kurią nors programėlę bei žaidimams.

Bigbox parduotuvėje internetu prekiaujame pačiomis įvairiausiomis planšetėmis. Čia rasite Apple iPad, Huawei Mediapad, Microsoft Surface, Samsung Galaxy Tab, Lenovo Tab ir IdeaTab modelius bei priedus jiems. Nepriklausomai nuo to ar ieškote planšetės vaikams (vaikiškos)ar sau darbui bei hobiams – beveik užtikriname, kad pas mus rasite tai, ko ieškote – nuo patogaus asistento elektroninių knygų skaitymui iki svarbiausio įrankio prezentacijų rodymui darbe.

Kaip pasirinkti geriausią planšetę? Turėtumėte žinoti, kad planšetiniai kompiuteriai turi būti atidžiai pasirenkami pagal poreikį. Labai skiriasi pramogoms ir paprastai veiklai bei darbui ir grafikai skirtų planšetinių kompiuterių specifikacijos bei kaina. Pastarieji turi didesnius, raiškesnius ekranus, geresnį procesorių, galingesnę vaizdo plokštę, daugiau atminties. Taip pat yra ir planšetės su SIM kortele. Į šiuos įrenginius įdėjus SIM kortelę, jie gali veikti ir kaip jūsų biuro telefonas, kurį turite po ranka, darbo vietoje.

Paprastai planšetes galima skirstyti į tris grupes, pagal gamintoją. Tai bus iPad, Microsoft Surface ir Android planšetės. iPad – visuotiniai pripažįstamas, kaip geriausias įrankis medijos srityje, darbui su piešimu ir grafika. Todėl įsigiję iPad su pieštuku, gausite maksimaliai pajėgų įrankį patenkinti šiuos poreikius. Microsoft Surface yra puikus įrenginys tiksliam darbui su specifinėmis programomis – pvz., biuro ar cecho parametrų stebėjimui realiu laiku, statybose ir panašioje veikloje. Dėka to, kad veikia su Windows operacine sistema, šis planšetinis kompiuteris su klaviatūra tikrai bus geriausias intensyviam darbui. Na, o Android planšetės dažnai kainuoja pigiau už kitas, dėl to yra geriausios naudojimui namuose, vaikams ir pramogavimui. Android taip pat turi daugiausiai rankinio, mažo dydžio (iki 7 colių) planšečių, kurias bus patogu nešiotis.

Prekėms neretai taikoma akcija. Jeigu prenumeruojate naujienlaiškį apie nuolaidas būsite informuoti patys pirmieji. Paspaudę ant kiekvienos prekės, rasite svarbiausią informaciją apie techninę dalį bei sužinosite, kokie pirkėjų atsiliepimai apie tą planšetę. Per Bigbox planšetinius kompiuterius patogiai galėsite įsigyti ir išsimokėtinai. Mūsų partneriai SB Lizingas dažnai siūlo pirkimą išsimokėtinai be pabrangimo!