Prekių katalogas

Žaislai kūdikiams

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Žaislai kūdikiams parduodami(-os) tokių garsių gamintojų kaip LEGO®, Mattel, CANPOL, INFANTINO, People. Žaislai kūdikiams kainos prasideda nuo 2,97 €. Bigbox.lt parduotuvėje rasite daugiau nei 414 skirtingų modelių. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių parametrus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Kaina
2 194
Gamintojas
daugiau mažiau
Lytis
daugiau mažiau
Amžius
daugiau mažiau
Prekės kategorija
daugiau mažiau
LEGO Serijos
daugiau mažiau
Filtras

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Žaislai kūdikiams

Bigbox parduotuvėje internetu galite įsigyti pačių įvairiausių CANPOL, MATCHSTICK MONKEY, TOMMEE TIPPEE, Mattel ir kitų gamintojų žaislų savo kūdikiams. Nepriklausomai nuo to ar laukiate šeimos pagausėjimo, jau auginate mažylį arba dovanojate jį kitam kūdikiui, mūsų prekių kataloge, ko gero, tikrai yra visko, ko tik galėtumėte ieškoti.

Prekes galėsite patogiai rūšiuoti ne tik pagal kūdikio amžių, bet ir lytį ar kategoriją. Paspaudę filtrus, lengvai matysite, kurie žaislai yra lavinamieji ir tinka kūdikiams, pvz., nuo 6 mėnesių ar kito amžiaus. Taip lengviau ir greičiau išsirinksite būtent tai, ko reikia!

Geriausią žaislą rasti yra daug lengviau, kuomet galite kuo tiksliau įvardinti vaiko amžių bei kitus poreikius. Vieni žaislai yra mokomieji ar lavinamieji. Jie yra sutelkti į tam tikrus vaiko įgūdžius bei sukurti jų tobulinimui. Antroji žaisliukų rūšys yra grojantys arba muzikiniai. Jie dažnai būna interaktyvūs bei gali užimti atžalą kuriam laikui, o taip pat ugdyti jo arba jos muzikalumą. Šie žaislai derina pramogą su atsipalaidavimu ir tuo pačiu ugdo muzikinius kūdikio gebėjimus.

Paspaudę ant prekės, galėsite paskaityti detalią informaciją apie ją bei pamatyti aukštos kokybės nuotraukas, kurios parodys, kaip tiksliai, realybėje atrodo jus sudominęs žaislas. Prie aprašymo rasite informaciją, kokio amžiaus vaikui, pvz., nuo 3 mėnesių ar nuo 8 mėnesių yra tinkamas šis žaislas. Pagal amžių prekes taip pat galima ir filtruoti. Prie kiekvienos prekės nurodomas ir numatomas pristatymo laikas. Jeigu prekė yra sandėlyje, pristatymas labai greitas, o, jeigu ne – jis trunka kiek ilgiau.

Bigbox prekių kataloge yra ir plastmasiniai, ir mediniai arba minkšti žaislai kūdikiams. Čia yra net ir ekologiški žaislai, t.y. pagaminti iš nekenksmingų medžiagų arba iš perdirbtų žaliavų, tausojant gamtą ir pasiūlant jūsų kūdikiams malonią žaidimo patirtį tuo pat metu. Tokio amžiaus kūdikiams svarbu žaisti su žaislais, kurie juos sudomintų, užimtų ir skatintų pažinti supantį pasaulį. Žaislai turi būti saugūs, be smulkių detalių, tvirti, bet ne pernelyg kieti. Negali būti jokių aštrių kampų ir t.t. Kadangi mažas kūdikis yra jautrus bei tik mokosi pažinti save bei pasaulį, jiems patinka ir virš lopšelio pakabinami barškučiai bei žaislai.

Rūšiuokite prekes pagal kainą, kad pamatytumėte, ką galite įsigyti pigiau nei įprastai ir kam taikoma akcija. Apie geriausius kainų pasiūlymus bei nukainotas prekes pirmieji sužino mūsų naujienlaiškio prenumeratoriai. Spausdami prekių palyginimo mygtuką galėsite gauti visą aktualią informaciją apie svarbiausias prekių savybes. Tai leis greičiau pasirinkti geresnį ir tinkamesnį žaislą. Taip pat prekes lengva įsidėti į savo norų sąrašą. Prie jame esančių prekių galėsite sugrįžti jums patogiu metu bei įsigyti tuomet, kada nuspręsite!