Prekių katalogas

Minkšti, pliušiniai žaislai

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Minkšti, pliušiniai žaislai parduodami(-os) tokių garsių gamintojų kaip DISNEY PLUSH, Hasbro, Paw Patrol, Legler, FORTNITE. Minkšti, pliušiniai žaislai kainos prasideda nuo 6,94 €. Bigbox.lt parduotuvėje rasite daugiau nei 142 skirtingų modelių. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių parametrus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Kaina
6 326
Gamintojas
daugiau mažiau
Lytis
daugiau mažiau
Amžius
daugiau mažiau
Prekės kategorija
daugiau mažiau
Filtras

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Minkšti, pliušiniai žaislai

Svarstote kuo pradžiuginti savo atžalą? O gal ieškote idealios dovanos krikšto vaikams, draugų mažiesiems ar įdomių interjerui tinkančių dekoracijų – minkšti, pliušiniai žaislai yra būtent tai, ko jums reikia!

BigBox pasiūloje yra daugybė skirtingų, įvairius gyvūnėlius, žaidimų ar animacinių filmukų personažus ar kitas būtybes primenančių minkštų žaislų. Vaikams bus labai smagu juos liesti, su jais būti ir turėti, nes minkštas žaislas suteiks didelį malonumą, išlaisvins fantaziją arba papildys turimą kolekciją. Nepamirškite, kad tokie žaislai tinka ne tik kūdikiams ar vaikams, bet ir paaugliams ar net suaugusiems. Jie gali tapti puikia ir linksma bei labai unikalia dovana arba įsimintina dekoracija darbo vietoje, namuose ar bet kurioje erdvėje.

Tarp minkštų ir pliušinių žaislų apstu ir daug kam pažįstamos klasikos. Čia bus ir vienaragis, panda, zuikutis, katinėlis, monstriukas ir daugybė kitų, išskirtinių žaislų, kurie lavins vaikų fantaziją arba pradžiugins bet kurį žmogų.

Per Bigbox patogu pirkti internetu. Mūsų prekių kataloge esančius pliušinius žaislus galite rūšiuoti pagal jų kategoriją. Pavyzdžiui, galite filtruoti prekes pagal savo biudžetą (kainą) arba gamintoją ar net tipą. Todėl lengvai matysite, kurie iš jų yra interaktyvūs, kurie tinka tam tikro amžiaus vaikams, kurie labiau pritaikyti berniukams ar mergaitėms ir taip toliau. Bigbox rūpinasi patraukliomis kainomis, todėl pliušiniai žaislai neretai parduodami su akcija. Jeigu renkate daugybę dovanų, tarp kurių patenka ir pliušinis žaislas, siūlome puikias sąlygas pirkimui išsimokėtinai – lizingu. Dažnai galite jį gauti ir be pabrangimo.

Jeigu jus domina maži, dideli arba unikalūs minkšti, pliušiniai žaislai pigiau nei kitose parduotuvėse, patogiai įsigykite juos internetu čia ir gera kaina. Paspaudę ant jus dominančio žaislo, galėsite pamatyti detalesnes jo nuotraukas bei paskaityti aktualiausią informaciją apie pačią prekę. Čia surašoma svarbiausia informacija apie žaislą. Pavyzdžiui, galėsite sužinoti, nuo kokio amžiaus vaikams yra tinkamas, jus sudominęs pliušinis žaislas. Taip pat, dauguma prekių turi unikalius aprašymus apie žaislų ypatumus, galimybes ir funkcijas. Tokia informacija bus labai aktuali tėveliams, kurie nori vaikui padovanoti interaktyvų žaislą, su kuriuo atžala ne tik pramogautų, bet ir galėtų lavėti, tobulėtų tam tikri jo arba jos įgūdžiai. Be to, šiuose aprašuose dažnai paminima ir svarbi informacija bei įžvalgos ar triukai, kuriuos nurodo gamintojai.

Prie kiekvienos kataloge esančios prekės, viršutinėje kairėje laukelio dalyje yra matoma pristatymo laiko piktograma. Ne visas prekes turime vietoje arba artimiausiame sandėlyje, todėl jų pristatymas gali užtrukti kelias darbo dienas. Jeigu norite kažką nustebinti gimimo dienos ar svarbios šventės proga, tačiau dar neturite dovanos, minkštus žaislus užsakykite iš anksto, kad spėtumėte juos įteikti laiku!