Prekių katalogas

Automobilinės kėdutės

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Automobilinės kėdutės parduodami(-os) tokių garsių gamintojų kaip MAXI COSI, BRITAX - ROMER, Sparco, RECARO, NANIA. Automobilinės kėdutės kainos prasideda nuo 15,29 €. Bigbox.lt parduotuvėje rasite daugiau nei 253 skirtingų modelių. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių parametrus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Kaina
15 699
Gamintojas
daugiau mažiau
Amžius
daugiau mažiau
Prekės kategorija
daugiau mažiau
Filtras

Prekių filtras Išvalyti filtrus

Automobilinės kėdutės


Keliaujant automobilyje su mažamete atžala, reikia automobilinės kėdutės vaikams. Tokia kėdutė reikalinga ne tik dėl to, kad būtų atitiktos kelių eismo taisyklės, bet ir dėl paties vaiko saugumo. Mažyliui(-ei) arba kūdikiui įprasta sėdynė yra nepritaikyta, todėl jiems, ant galinės sėdynių eilės, pritvirtinama automobilinė kėdutė. Labai svarbu tinkamai pasirinkti bei rasti geriausią auto kėdutę kūdikiui arba mažam vaikui. Nuo to priklauso ne tik jų kelionės komfortas, bet ir saugumas, o tai yra pats didžiausias prioritetas visiems tėvams bei globėjams ar vyresniesiems broliams bei sesėms.


Renkantis automobilinę kėdutę reikėtų prekes pirmiausia suskirstyti taip, kad ieškotumėte tokios kėdutės, kuri tinka būtent tokiam vaikui, kokį vežiojate. Kėdutės yra pakankamai universalios, tačiau dažniausiai jos skirstomos pagal svorį (t.y. kiek kg sveriančiam vaikui jos tinka). Daugiausiai Bigbox kataloge yra 9-36 arba 15-36 ir net 0-36 kg svorio mažyliams tinkamos kėdės. Tuomet, kai randate tinkamą svorio kategoriją, galima pradėti ieškoti geriausio dizaino, patikimo gamintojo ir kitų priedų. Štai pavyzdžiui ergonomiška ir komfortiška vaikiška Recaro kėdutė tiks įvairaus amžiaus vaikučiams nuo 9 iki net 36 kilogramų. Tai reiškia, kad joje galima vežioti bet kokio amžiaus vaikus nuo 9 kg svorio.


Svorio rodmenys parodo, kad kėdė yra pritaikyta būtent tam tikro amžiaus bei svorio vaikams.


Paspaudę ant jus sudominusios prekės ir pažiūrėję apačioje esančias charakteristikas, galėsite sužinoti informaciją apie gamintoja, kėdutės matmenis, svarbiausias ir išskirtines savybes, kokia kėdutės kaina bei kitus svarbiausius aspektus. Renkantis reikia įvertinti ir tai, kad įsigyti galima ne tik kėdutę, tačiau ir jos bazę. Kuo nuo kėdutės skiriasi bazė? Ogi tuo, kad ne visuose automobiliuose yra, vadinamieji Isofix tvirtinimo taškai, prie kurių montuojamos auto kėdutės. Dėl to gali būti reikalinga bazė, pagrindas, kuris pritvirtinamas prie sėdynių, o prie tos bazės jau montuojama kėdė.


Šalia kiekvienos prekės rasite ne tik jos techninę charakteristiką. Galėsite matyti, kokie yra atsiliepimai ir kaip Bigbox klientai vertina būtent jus dominančią kėdutę. Detalios nuotraukos padės nuspręsti, kokią kėdutę rinktis būtent jums. Per Bigbox patogu pirkti internetu, nes lengva filtruoti ir rūšiuoti prekes. Pasirinkite gamintoją, vaiko amžių, nustatykite kainos rėžius ir susiaurinkite rodomus rezultatus tiek, kad pasirinkti pasidarytų lengva. Prekes taip pat galite ir rikiuoti pagal kainą (nuo didžiausios arba mažiausios) bei pavadinimą.


Raskite kėdutę, kurios paaukštinimas yra paminkštintas, prekę, tinkamą 9-25 kg svorio vaikui arba net neseniai gimusiam kūdikiui. Galbūt platus prekių katalogas sudomins kėdute su gulima padėtimi? Domina saugi, nuo 15 kg vaikiška auto kėdutė? Čia tikrai rasite viską, ko ieškote šioje prekių kategorijoje ir galėsite įsigyti ilgaamžę, ergonomišką bei saugią vaikišką kėdutę pigiau (gal net su akcija) iš Bigbox!


Brangesnes kėdutės galite įsigyti išsimokėtinai. Mūsų partneriai SB Lizingas gali pasiūlyti lanksčias pirkimo išsimokėtinai sąlygas visiems Bigbox klientams.