Informacija
Prekių katalogas

Masažuokliai

Rūpintis savo kūnu – svarbu. Jūsų raumenynas ir įvairios kūno vietos, dažnai sulaukia tikrai pernelyg mažai dėmesio. Dėl to padidėja traumų rizika, sumažėja jūsų produktyvumas bei pajėgumas kone kiekvienoje gyvenimo srityje. Padėti kūnui atsigauti po sporto bei sumažinti traumų riziką padės ne kas kitas, o masažuokliai. Bigbox parduotuvėje internetu galite įsigyti pačių įvairiausių tipų: veido, kaklo, nugaros, kojų, paakių, pečių ir daugybei skirtingų raumenų bei kūno vietų skirtų mėgėjiškų ar profesionalių masažuoklių.

Maža paslaptis, kad masažuoklis pasirenkamas pagal jo funkcionalumą ir galimybes. Tai reiškia, kad perkamas toks įrenginys, kuris galėtų stimuliuoti, atpalaiduoti ar kitaip veikti tą kūno vietą, kuriai norite skirti daugiau dėmesio. Kataloge, be abejonės, yra ir ne vienas daugiafunkcinis masažuoklis, su kuriuo galima daryti įvairias procedūras. Mūsų kataloge yra populiarūs Beurer, Homedics, InSportLine, Medisana ir daugybės kitų gamintojų masažuokliai. Pasirinkite jums aktualiausias funkcijas: vibracinį masažą, šildymo funkciją, infraraudonųjų spindulių funkciją, greičio padėčių skaičių ir greitai raskite tinkamiausią raumenų ar celiulito masažuoklį puikia kaina.

Populiariausi masažuokliai:

  •          Galvos – galvos masažuokliai dažniausiai yra rankiniai ir naudojami taip, kad darant panašų veiksmą į galvos kasymąsi, jūs tuo pačiu masažuojate skalpą ir jį galite atpalaiduoti, paskatinti plaukų augimą, gauti kitokią naudą. Prie galvos masažuoklių galima priskirti ir masažines pagalves.
  •          Pėdų – šie masažuokliai būna daugybę skirtingų pavidalų. Labai populiarios yra vandens vonelės, į kurias įmerkus pėdas, galima įjungti skirtingus masažo režimus. Taip pat yra ir vibro, elektriniai pėdų masažuokliai, kurie ne tik vibruoja, bet dar gali ir šildyti, įvairiai padėdami jūsų kūnui.
  •          Anticeliulitinis – anticeliulitiniai masažuokliai veikia tokiu būdu, kad vibruodami, judina jūsų odos sluoksnį, kuris yra paveiktas celiulito ir taip degina riebalus, palaipsniui mažindami jų kiekį (naikindami celiulitą). Beveik kiekvienas anticeliulitinis masažuoklis yra elektrinis. Jie gali būti rankiniai ir ne tik.
  •          Pilvo – šiai raumenų grupei skirti masažuokliai dažniausiai dedami ant kėdės arba juosiami ant pilvo.

Taip pat yra ir daugybės kitų tipų masažuokliai (akių, sprando, rankų, viso kūno ir kt.). Nepriklausomai nuo to, kokios rūšies įrenginio ieškote ir kokias funkcijas jis turi turėti, tikrai rasite geriausią pasirinkimą mūsų prekių kataloge. Kad ir kurio gamintojo vakuuminis, vibruojantis ar mechaninis masažuoklis domina – patogiai įsigykite jį internetu.

Maloniai primename, kad dažnu atveju pigiau perka mūsų naujienlaiškio prenumeratoriai. Jie pirmieji sužino apie prekes su akcija ir apie tai, kada sveikatos priežiūros priemonėms taikoma nuolaida.