Informacija
Prekių katalogas

Mini orkaitės

Bigbox.lt internetinėje parduotuvėje Mini orkaitės kategorijoje parduodamos garsių gamintojų G3Ferrari, First Austria, Severin, Tristar, Caso prekės. Mini orkaitės kategorijoje kainos prasideda nuo 28,11 €. Šioje kategorijoje Bigbox.lt parduotuvėje prekių kiekis 84. Kairėje pusėje esančių filtrų pagalba lengvai keiskite norimus prekių atributus, kad kuo lengviau rastumėte sau tinkamiausią produktą. Tinkamą šios kategorijos prekę pristatysime per nurodytą prie prekės terminą, o jeigu norėsite prekę atsiimti, tai galėsite padaryti mūsų biure Kaune.

Elektrinės krosnelės

Daug kas maišo elektrines krosneles su įprastomis mikrobangėmis. Patikslinkime, kad elektrinės krosnelės yra panašūs, bet ne tokie patys įrenginiai, kurie labiau tinka maisto kepimui, troškinimui, kepimui ant grotelių ar palaikymui ant garų. Šiuos įrenginius dažnai naudoja keptą vištą parduodančios parduotuvės arba patys ūkininkai, todėl produkcija būna skani, atrodo šviežia ir norisi jos paragauti.

Mūsų parduotuvėje yra gausu kepimo ir virimo technikos asortimentas. Čia rasite Tristar, First Austria, Cecotec, Camry, Caso, Adler ir daugybės kitų gamintojų elektrines krosneles maistui. Pagrindiniai kriterijai, pagal kuriuos daromas pasirinkimas yra: gamintojas, kaina, talpa, galia. Kiekvienas pirkėjas gali turėti savo mėgstamą prekės ženklą, kurio įrenginį jau turėjo arba kurio produkcija jai(-am) patinka labiausiai. Kas liečia kainą, krosnelių yra labai įvairių. Pigesni modeliai dažniausiai turi mažiau funkcijų, yra mažiau talpūs ir siūlo pačią paprasčiausią naudą. Na, o, jeigu norisi kažko išskirtinio arba labai profesionalaus maisto šildymui, tuomet, tikriausiai reikės jau ir aukšto lygio, brangesnės elektrinės krosnelės.

Talpa – labai svarbus kriterijus. Norint, kad krosnelėje pavyktų iškepti ir pasigaminti viską, ko reikia, ji turi būti pakankamos talpos. Didesnė ir talpesnė krosnelė užims daugiau vietos, gali pasižymėti aukštesne kaina, tačiau ir didesniu galingumu. Pagal tai, kiek daug ją naudosite ir kokį maistą bei kiek jo gaminsite, rinkitės savo elektrinę, konvekcinę krosnelę arba/ir elektrinę orkaitę.

Paspaudę ant prekių nuotraukų, būsite nukreipti į atskirus jų puslapius. Ten galėsite pamatyti ne tik aukštos raiškos prekių nuotraukas, tačiau ir sužinoti technines charakteristikas, perskaityti svarbiausią informaciją bei sužinoti tikslų pristatymo laiką – jis nurodomas nuotraukos viršutinėje, kairėje dalyje esančioje apvalioje piktogramoje. Tokia informacija naudinga kiekvienam pirkėjui, nes leidžia geriau planuoti savo pirkinius internetu.

Nepriklausomai nuo to, ar ieškote didelio įrenginio, ar domina mini elektrinė krosnelė – mūsų asortimente tikrai rasite viską, ko gali prireikti. Pirkite paprasčiau ir pigiau – prenumeruojantys Bigbox naujienlaiškį gauna svarbiausią informaciją apie nuolaidas, išpardavimus bei ypatingus pasiūlymus. Pas mus yra ne tik elektrinių krosnelių, tačiau ir kitos virimo bei kepimo, o taip pat ir smulkios buitinės technikos. Paieškos laukelis puslapio viršuje leis per akimirką rasti reikiamą produktą pagal pavadinimą, o palyginimo įrankis supaprastins pasirinkimo eigą, kadangi greitai rasite tai, kas geriausiai tinka būtent jums.

Didelei daliai brangesnių krosnelių siūlomas ne tik įprastas pirkimas, bet ir lizingas. Mūsų partneriai SB Lizingas ir jų siūloma akcija – lizingas be pabrangimo net iki 24 mėnesių, suteiks galimybę įvairiausią techniką internetu įsigyti paprasčiau ir greičiau, įskaitant ir elektrines krosneles.