Informacija
Prekių katalogas

Gruzdintuvės (Fritiūrinės)

Kitos gruzdintuvių (fritiūrinių) kategorijos: Gruzdintuvės be aliejausGarų gruzdintuvėsMini gruzdintuvėsDuonos gruzdintuvės

Gruzdintuvės fritiūrinės 

Bigbox parduotuvėje internetu galite įsigyti karšto oro gruzdintuves, fritiūrines, veikiančias su arba be aliejaus, spragėsių ir duonos gaminimo aparatus bei mėgautis skaniais, įdomiais ir unikaliais užkandžiais bei patiekalais.

Tarp šių prekių rasite: Beper, Camry, Cecotec, Jata, Tefal ir daugybės kitų gamintojų įrangą, kuri yra skirta įvairių užkandžių bei patiekalų gamybai. Su gruzdintuve daugiausiai gaminamos bulvytės fri. Tačiau šiuolaikiniai įrenginiai gali padėti pasigaminti dar daugiau nei tik bulvyčių. Išsikepkite kepsnelių, pasiskrudinkite kitų skanėstų ar priedų ryte, dieną arba vakare.

Kaip pasirinkti geriausią gruzdintuvę? Visų pirma, reikėtų nusistatyti savo biudžetą. Kiekvienam vartotojui svarbi kaina, todėl galite pasinaudoti patogiais Bigbox prekių filtrais, kad pamatytumėte, kurios bulvių gruzdintuvės, fritiūrinės ar priedai jiems parduodamos jums tinkančia kaina. Tuomet dar galima ir palyginti kelias fritiūrines tarpusavyje. Taip matysite kiekvieno modelius išskirtinumus, privalumus ir svarbiausias savybes vienoje vietoje. Patikusias prekes galite iš karto dėti į krepšelį arba pridėti į norų sąrašą, kad sugrįžtumėte vėliau ir įsigytumėte sau patogiausiu metu.

Kaip žinoti kokią pirkti vien tik internetu? Šalia filtrų ir palyginimo įrankių dar galite rinktis ir pagal nuotraukas ir techninius aprašymus bei tai, kokie yra kitų pirkėjų atsiliepimai apie būtent jus dominančias fritiūrines arba gruzdintuves bei konvekcines ar kito tipo keptuves.

Daug ką gali vilioti kompaktiškos mini gruzdintuvės. Tačiau reikėtų nepamiršti, kad kompaktiškas įrenginys tiks tik vienam arba dviems žmonėms. Jeigu namuose yra šeima arba norite gaminti ne tik sau, bet ir svečiams, tuomet reikalinga didesnė, profesionali įranga. Taip pat svarbu, kad fritiūrinė ar gruzdintuvė būtų patogiai valdoma ir turėtų funkcijas, kurių jums reikia (pvz., skirtingus kepimo režimus, automatinį paleidimą, išjungimą ir t.t.). Keptuvės galia taip pat svarbi, tačiau, kadangi daugiau-mažiau visi įrenginiai gaminami atsižvelgiant į standartus bei optimalią maisto gamybą, didelių skirtumų tai nesuteiks, nebent labai skirsis pačios fritiūrinės dydis.

Dažnai pasirinkimą lemia ir įrangos dizainas. Vienos gruzdintuvės atrodo moderniau, labiau minimalistiškai, o kitos išsiskiria ekstravagantišku, elegantišku arba labai nestandartiniu dizainu. Priklausomai nuo to, koks yra jūsų virtuvės interjeras, gali skirtis geriausių gruzdintuvių pasirinkimas.

Jeigu kyla klausimų dėl pristatymo, apmokėjimo ar pačios prekės ir atsakymo nepavyksta rasti patiems, juos visada galite užduoti tiesiogiai mūsų klientų aptarnavimo skyriui, kuris į klausimus gali atsakyti telefonu, elektroniniu paštu ir per socialinius tinklus. Pigiau dažniausiai perka Bigbox naujienlaiškio prenumeratoriai, kurie gauna informaciją apie prekes, kurioms taikoma akcija bei išskirtines nuolaidas.