Informacija
Prekių katalogas

Monitoriai ir laikikliai

Monitoriai

Ne tik patogesniam darbui, bet ir žaidimams, grafiniam dizainui ar bet kokiai kitai produktyviai veiklai prie kompiuterio yra reikalingi monitoriai. Kompiuterio monitorius elektrinius signalus verčia į vaizdą ir jame matote nuotraukas, paveikslėlius bei visą kitą grafiką. Nuo monitoriaus kokybės ir pajėgumo priklauso maksimali atkuriamo vaizdo kokybė, jo raiška.

Bigbox parduotuvėje galite įsigyti naujausių ir populiariausių Acer, AOC, Asus, BenQ, Dell, Gigabyte, iiyama, Lenovo, LG, MSY, Philips, Samsung, ViewSonic bei daugybės kitų gamintojų monitorius. Raskite idealų žaidimų arba 4K raiškos, 144Hz įrenginį geriausia kaina.

Išsirinkti geriausią monitorių padės ne tik gausus prekių asortimentas mūsų parduotuvėje. Jūsų patogumui veikia ir daugybė filtrų bei prekių rūšiavimo įrankis. Prekių filtrai Bigbox parduotuvėje yra sukurti atsižvelgiant į svarbiausias monitoriaus prekės charakteristikas, kad būtų lengva rasti tai, ko tikrai ieškote. Tad, pavyzdžiui, jeigu jus domina didelis 24 colių lenktas monitorius – pasirenkate atitinkamus kriterijus ir rodomi rezultatai susiaurėja tik iki tokias charakteristikas turinčių prekių.

Nuo ko pradėti paiešką? Visų pirma – turėkite realistišką biudžetą. Pažymėkite savo kainų rėžius filtru ir paieška kaipmat susiaurės. Tuomet jau reikėtų paiešką siaurinti pagal tuos kriterijus, kurie jums yra svarbiausi. Tarkime, jeigu norite žiūrėti filmus, redaguoti vaizdo įrašus, jums reikia kuo aukštesnės raiškos ekrano (pvz., UHD, 4K ar net 8K) ir didesnės ekrano įstrižainės bei bent 60–90Hz dažnio. Idealiai tam tinka OLED technologijos monitoriai. Ekrano reakcijos laikas čia nėra tiek daug svarbus.

Tačiau, jeigu monitoriaus ieškote žaidimams (ypač – pirmo asmens šaudyklėms realiu laiku), jums reikia didesnio ekrano dažnio (nuo 120Hz – iki 240Hz, 244Hz), kad vaizdas būtų sklandesnis ir turėtumėte tuos mikro pranašumus prieš savo oponentus. Ekrano reakcijos laikas – labai svarbus. Kuo jis mažesnis – tuo geriau. Rinkitės didelius 27 colių, 32 colių, 34 colių monitorius. Pailgos formos monitoriai labiau patinka žaidėjams nei tradicinių matmenų. Užtenka ir <4k rezoliucijos (pvz., 1440p).  

Pagal šiuos kriterijus susiaurinę paiešką jau matysite, kurie monitoriai yra geriausi pagal jūsų kriterijus. Jeigu matote daug panašių prekių ir sunku išsirinkti, pasinaudokite prekių palyginimo įrankiu. Paspaudę palyginimo mygtuką prie prekės, galėsite iš karto matyti susiaurintą, glaustą ir svarbiausią informaciją apie monitorių bei iš karto žinosite, kuris iš kelių yra geriausias. Vienoje vietoje matysite raišką, dydį, kainą, kuris yra su svarbiais priedais (pvz., su kamera, su integruotais garsiakalbiais, su TV funkcija, turi LED ekraną ir t.t.).

Nesvarbu ar jus domina nedidelis nešiojamas ar dideli, žaidimams skirti monitoriai. Bigbox parduotuvėje galėsite rasti viską, ko reikia. Pasiūlysime įsigyti jums patogiu būdu – mokant iš karto arba išsimokėtinai. Mūsų partneriai SB Lizingas dažnai turi specialias nuolaidas – taikoma akcija – lizingas be pabrangimo.