Informacija
Prekių katalogas

Kompiuterių kolonėlės

Kitos kompiuterių kolonėlių kategorijos: Belaidės kompiuterio kolonėlėsKompiuterio kolonėlės su bosu

Kompiuterių kolonėlės

Kokybiškam muzikos kūrimui, klausymuisi ar įtraukiančiam garsui žaidžiant žaidimus bei darant darbus, tikrai pravers kompiuterių kolonėlės. Bigbox prekių asortimente, internetu galite įsigyti Fenda, Edifier, Logitech, Microlab, Razer, Trust, Xiaomi, Blaupunkt ir daugybės kitų gamintojų kolonėles kompiuteriams.

Pasirinkti kompiuterių kolonėles nėra pernelyg paprasta. Jūs turite gerai žinoti savo poreikius, nes kitaip galite nusivilti pirkiniu arba išleisti daugiau negu tikrai reikia. Laimei, mūsų gidas padės rasti geriausią techniką. Paiešką pradėkite nuo to, kad nuspręstumėte ar jus domina belaidės kolonėlės ar kolonėlės kompiuteriui su laidu. Jeigu jums reikia daugiau mobilumo ir pvz., norite kolonėles nusivežti į sodybą arba pas draugus, šiek tiek patogiau yra Bluetooth, belaidės kolonėlės. Tačiau jos dažnai yra šiek tiek brangesnės. Modernios laidinės kolonėlės ne visada turi 3,5mm kištuką (standartinį), tad reikėtų apsvarstyti ir tai, ar nenorėsite jų jungti prie telefono. Jeigu taip – tinka tik garso technika su Bluetooth (jeigu nėra 3,5mm kištuko).

Išmaniems namams taip pat idealiai tinka būtent belaidės kolonėlės. Jas lengva integruoti su Google Home arba Amazon Alexa.

Jeigu renkatės kokybiškas kolonėles stacionariam ar nešiojamam kompiuteriui, atsižvelkite į turimų jungčių kiekį. Net ir belaidės kolonėlės turėtų turėti USB ir (arba) 3,5mm kištukus patogiam sujungimui.

Be abejonės, svarbu ir garso kokybė. Kolonėlės gali būti nelabai gražios, sunkios, nepraktiškos, bet, jeigu groja pakankamai gerai – visus minusus galima atleisti. Kad ir kokią sistemą renkatės, visuomet atsižvelkite į jos garso kokybę, nes tai bus labiausiai dėmesį atkreipianti savybė. Nors beveik bet kurios išorinės kolonėlės bus geresnis sprendimas už kompiuterio viduje esančias kolonėles, klausimas „Kiek geresnis?“yra labai svarbus. Būtų gerai kolonėles išbandyti, tačiau šiais laikais yra ir YouTube platforma, kur galite pamatyti beveik visos įrangos testinius garso įrašus, kad pamatytumėte, kas groja geriausiai ir valdosi lengviausiai.

Valdymas irgi yra svarbi geros sistemos dalis. Jeigu yra papildomi nuotoliniai pulteliai, patogiai išdėstytos rankenėlės ir (arba) jungikliai, tai į tokią sistemą galima investuoti kiek daugiau. Jeigu viskas valdoma sudėtingai – geriau paieškoti alternatyvų.

Na, o tai daryti tikrai paprasta per Bigbox. Prekių filtrai ir palyginimo įrankis veikia tam, kad jums būtų lengva atsirinkti tai, kas iš tiesų yra geriausia. Nusistatykite savo biudžetą, pasirinkite tokias savybes, kaip: Bluetooth ryšys, atsparumas vandeniui, kolonėlių tipą (garso) ir galią. Jeigu svarstote tarp panašių variantų, pridėkite prekes į palyginimą, kad matytumėte, kuri iš jų turi privalumus prieš kitas.

Dar geresne kaina, pigiau nei įprastai, dažniausiai perka naujienlaiškio prenumeratoriai. Jie pirmieji sužino apie tai, kada kompiuterių priedams bei garso technikai yra taikoma akcija. Svarbiausią informaciją apie visas kolonėles rasite jų, individualiuose prekių puslapiuose, charakteristikos lentelėje bei prie aprašymo.