Informacija
Prekių katalogas

Šaldikliai, šaldikliai dėžės

Laisvai pastatomi šaldikliai, įmontuojami šaldikliai ir šaldymo dėžės suteikia galimybę pasirūpinti maisto produktų atsargomis, ir yra buitinės technikos prietaisas namuose, kuriuose įprasto šaldytuvo talpa yra per maža. Žinomų gamintojų Beko, Electrolux, Liebherr, Scandomestic, Snaigė, Whirpool ir kitų patikimų rinkos gamintojų šaldikliai/šaldymo dėžės parduodami gera kaina internetu Bigbox. el. praduotuvėje. Svarbūs kriterijai, renkantis šaldiklio/šaldymo dėžės  modelį, yra papildomos funkcijos ir technologijos: energijos klasė, talpa, šaldymo sistema (be šerkšno (no frost), mažai šerkšno (smart frost)), šaldiklio tipas (horizontalus, vertikalus, šaldymo dėžė), ir kt. Kitos šaldiklių kategorijos: Maži šaldikliai

Šaldikliai, šaldymo dėžės

Šaldikliai bei šaldymo dėžės yra itin praktiški įrenginiai, kurie leidžia pasirūpinti įvairiu kiekiu maisto produktų ar kitais daiktais bei inventoriumi, kurį reikia laikyti šaltai. Nors dažniausiai jie pritaikomi maisto produktams, tačiau šaldikliai bei šaldymo dėžės gali būti universalūs.

Internetu iš Bigbox galite įsigyti: AEG, Beko, Bosch, Candy, Electrolux, Goddess, Gorenje, Liebherr, Scandomestic, Snaigė, Whirlpool ir daugybės kitų gamintojų šaldiklius su ledukų generatoriumi, įprastas šaldymo dėžes bei nišinius arba standartinius įrenginius su no frost technologija, be jos ar su kitais privalumais, iš šios kategorijos. Šaldiklius ir šaldymo dėžes galėsite filtruoti ir rūšiuoti pagal tokius kriterijus, kaip: perkamumas, kaina, naujumas, gamintojas, energinio efektyvumo klasė, šaldymo sistema, aukščio ir pločio intervalas, šaldiklio talpos intervalas, montavimo tipą, vėsesnės zonos buvimą ir daugybę kitų, svarbių kriterijų.

Kaip pasirinkti geriausią šaldiklį ar šaldymo dėžę? Visų pirma turėtumėte pasirinkti ar jums reikia mobilaus ir tokio šaldiklio, su kuriuo būtų galima judėti bei keliauti, ar pakanka stacionarios technikos. Pirmuoju atveju jums turėtų būti aktualiausi mini arba vidutinio dydžio mašininiai, automobiliniai – t.y. nešiojami šaldikliai arba šaldymo dėžės. Antruoju atveju akį traukti turėtų įmontuojami bei pastatomi šaldikliai, kurie būtų jūsų virtuvėje, sandėlyje, specialioje patalpoje ar kitoje, maistui skirtoje erdvėje. Dažnu atveju pastatomas šaldiklis yra pranašesnis už tokį modelį, kuris bus integruojamas, nes nereikia rūpintis ar sukti galvos jo sutalpinimu.

Kiti svarbūs kriterijai, pagal kuriuos galima daryti pasirinkimą:

  • Energinio efektyvumo klasė – nors visada norėtųsi rasti taupiausią, pvz., aukščiausios energinio efektyvumoklasės auto arba stacionarų šaldiklį, tačiau dėl pažangių technologijų jų kaina gali būti kiek aukštesnė. Visgi pastebėta, kad energetiškai efektyvesni įtaisai atperka didesnes investicijas. Kai lyginsite prekes, didesnį prioritetą visuomet teikite aukštesnės efektyvumo klasės įrenginiui.
  • Šaldymo sistema – jos dažniausiai yra trys – low frostno frost ir statinė. Atitinkamai tai būtų mažai šerkšno, be šerkšno ir su šerkšnu. Žymiai praktiškiau, jeigu įrenginys būtų low frost arba no frost tipo, kadangi jo viduje nesikauptų šerkšnas, tačiau įprastai gali tekti už tai mokėti papildomai, nes šis privalumas kiek padidina įrenginio kainą.
  • Matmenys – vieniems reikalingas mažas kelioninis šaldymo dėžės modelis, o kiti ieško ne to, kokie yra geriausi nedideli šaldikliai namams, bet kuris būtų pakankamo dydžio, kad į jį pavyktų sutalpinti pakankamai produktų. Tiesa ta, kad ir dydis dar nereiškia visko. Labai daug lemia pats įrenginio ergonomiškumas ir tai, kiek pvz., viduje yra lentynėlių ar šaldiklis yra su stalčiais ar be jų.

Jeigu norite pirkti pigiau, tuomet nepamirškite prenumeruoti mūsų naujienlaiškį, kad pirmieji sužinotumėte apie tai, kada šaldymo technikai taikoma akcija. Kilus klausimams, juos galite užduoti mūsų pagalbos klientams skyriui skambindami telefonu, rašydami elektroninius laiškus arba siųsdami žinutes per socialinius tinklus.